Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość kasiek31
czesc dziewczynki wiem ze juz pozno ale jeszcze mam pytanko. dzisiaj 3 zela15ka troche bol glowy i taka zmeczona (moze niewiele jadlam albo co)do tego tak mi na klacie jakos ciezko.po ZELI10 tak nie mialam.ssanie w zoladku czuje ale jakos "mentalnie" mnie nie ciagnie-tak jak kiedys. Zamierzam wziac jurto 1/2 tabsy ,pyt;czy moge tak zrobic ? czytalam wypowiedzi od poczatku ale wiecie czasami jak sie swoje pytanie zada to tak lepiej! DZIEKI I DOBREJ NOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek31 ja na początku brania z15 miałam 2 dni tragiczne. Zbiegło się to akurat z weekendem i odstawiłam zelę na sobotę i niedzielę (chciałam żeby wszystko się unormowało i nie byłam jeszcze wtedy pewna, czy te złe samopoczucie, to na pewno wina zelki), w poniedziałek jednak zaczęłam brać normalnie. Jakby nigdy nic i wszystko było ok. Nic złego od tamtej pory się nie działo. Czasami tylko jak mi podskoczyło ciśnienie (np. z nerwów), to wtedy było nieco gorzej (taki mały dyskomfort). Od jakiegoś czasu \"kowadło\" z klatki piersiowej mi spadło i jest ok. Z tego co pamiętam, to dziewczyny zmniejszały dawkę zeli i nic się nie działo. Pewnie i tak jeszcze Ci napiszą jak to było u nich :) 🌼 Dobra mykam spać :) Buziaki dziewczynki i milutkich snów wszystkim 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witam milutko nocną porą:):):)👄 Agixa🌼 kasiek30🌼 ruda102🌼 biuraliskta40🌼 gucia77🌼 renatka3355🌼 bambooshek🌼 bernardynek🌼 Gosik39🌼 kajair🌼 iwcia73🌼 Paczulek🌼 Winiolka🌼 caterpillar🌼 edytusia🌼 Pączuszek84🌼 men21🌼 Julia Agnieszka🌼 ashtragirl🌼 o.n.k.a.🌼 olus23🌼 nutella prosto z🌼e słoiczka moniusia35🌼 lucia12🌼 naddiav🌼 zielonooka🌼 Ata26🌼 naturalna27🌼 kruszka_32🌼 anula tg🌼 facet 35 lat🌼 aaaaaGoniaaa🌼 goralka jak sie patrzy🌼 sello82🌼 estella48🌼 Na dobranoc dla was :):) http://www.youtube.com/watch?v=MhwG-GErzog&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek31
AGIXA dziekuje za odpowiedz i otuche dobranoc milego jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko podpisać listę 🌼 w ogródku siedziałam od 11 -21 :( ale posiałam ,zielsko wypieliłam i mam spokój jak na rzazie z warzywnikiem:) po niedzieli lecę w kwiaty! --->iwcia73 nie ma czego zazdrościć tego gródka!! na prawdę!!, ja mam go czasami po wyżej dziurek w nosie. dodatkowo jak wychodziłam z domu zostawiłam porządek ,a jak wróciłam to pożal się panie boże ,zlew pełen naczyń, w pokoju jak po wojnie a dzieciaki mają to w d**** ,jestem ciekawa w jakim stanie zastane dom jak wrócę po sobotnim weselu? przecież starsze dzieciaki mogą cokolwiek zrobić(15 i 12 lat), a ten mały urwis to biegał cały dzień po tym moim cudownym ogródku a ja za nim i jeszcze go wyzywałam ,że łazi tam gdzie nie ma! lecę spać bo jestem padnięta💤 i mam nadzieję że zaraz usnę ---->kasiek30 przyjemności w Turcji niech Ci się wszystko uda ❤️ wracaj cało i szybko👄 dobranoc laseczki do jutra!🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam Kochane zelowiczki sle buziaki jestescie szalone:)jak zaczynam was czytac to nawet nie mam czasu isc do toalety,juz mi prawie po nogach leciało:) jesteście kochane ..... dzien tragiczny.... wasciwie ten tydzien to codziennie jakas klapa :( dobrze ,że Jesteście,przynajmniej na chwilę zapominam .... pozdrawiam Trzymam kciuki za wszystkie :) i zyczę szcześliwej podróży :) buziak :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny juz po porannym bieganku.teraz pije mietowo-czekoladowa kawusie...pycha wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piekny dzien dzis!oby do wieczorka:-) i startujemy.gotowe wszystkie? wybaczam Wam spoznienie bo mialyscie stawic sie na bieganie rano u mnie i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze zero odpowiedzi to co?zadna z Was nie leci????????????? :-( przywioze wam duzo slonca i przystojnych facetow napiszcie tylko jakie wymagania:-) potem zagladne co tu sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspałyśmy Kasiek30❤️ :-( a buuuu Ale bawcie się dobrze :-P👄 kasiek31🌼- spokojnie możesz brać połowę tabletki. A może byś tak przestała być pomarańczowa??? Miło by było :-) Nooo, ja pije właśnie poranną kawusię. Nadal nie potrafię się zwlec z łóżka o poranku do tych nieszczęsnych ćwiczeń. Kuuuurcze starzeję się, hihihi Po wczorajszym solarium jeszcze nie zbrązowiałam. Tabletek nie biorę ale trzymam się dzielnie :-) A moja komunia tuż tuż- chyba muszę coś bardziej restrykcyjnego wymyslić, no i... nie lenić się. Ehhh-jakże żałuję, że nie mieszkamy w jednej miejscowości bo na pewno byłaby PEŁNA MOBILIZACJA- bez zmiłuj się. Noooo... zajrzę tu jeszcze dzisiaj. Na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....((♥,»*¯*«♥ »*¯*«,♥))..... ((♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥* ……. .•* ...............! ☆ …..•*MIŁEGO DNIA !!!•*¯¯*•. ….( ŻELXIARKI*,•*¯*×...)☆ ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* ZŁOCISTE SŁONCE ŚWIECI NA NIEBIE, MALUJE PROMIENIE NA BŁĘKITNYM TLE, A JA Z DALEKA ZE SZCZERYM UŚMIECHEM, MOC GORĄCYCH POZDROWIEŃ CI ŚLĘ. .....((♥,»*¯*«♥ »*¯*«,♥))..... ((♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziś serce moje radość wypełniła i kolorem tęczy dusza się rozlśniła, bo widzę jak wielu jest cudownych ludzi i jak dobroć, miłość do życia się budzi. Tak wiele jest ciepła w każdym Waszym słowie i nikt nie zaprzeczy, jak tak się wypowiem, iż mnóstwo przyjaznych tu dusz napotkałam i dużo wspaniałej energii dostałam. Dziś dla Was w podzięce pisze tych słów parę, abyście wiedzieli, że i ja mam wiarę i w każdym człowieku szukam pięknej strony, bo człowiek jest do przyjaźni i miłości stworzony. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek 30❤️ To tak na wczasy-masz tam zapakowaną-silną wolę,humor,uśmiech,cierpliwość i dużo zdrówka;-) Dawkuj sobie według uznania-udanego wypoczynku,nieziemskich wrażeń __§§§§§§___________§§§§§§§___ §§§§___§§§_______§§§____§§§§_ __§§§§___§§§____§§§___§§§§___ ____§§§§_§§§§__§§§§_§§§§_____ ______§§§§§§§§§§§§§§§§_______ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§__§§§§__§§§__§§§§_§§§§§§ §__§§§§§§____§§§____§§§§§§__§ §____________§§§__________§ §____________§§§__________§ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ §____________§§§__________§ §____________§§§__________§ §____________§§§__________§ §____________§§§__________§ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=I_Gqj5yE31U&feature=PlayList&p=0FF0ADDC1D811B09&playnext=1&playnext_from=PL&index=1 1. A kiedy wstaje dzień, budzą się jak Ty nadzieje, które wciąż mają dobre sny. Zielone oczy, przecierają i przeciągają się jak kot, czy w złotym łóżku śpisz, czy pod mostem gdzieś, na ławce w parku czy, w puchu białych rzęs: te same budzą cię nadzieje i zaraz w ucho szepczą ci... Dzisiaj będzie dobry dzień, dzisiaj będzie dobry dzień. Przestań już się jeżyć, przeżyj ten świetny dzień. Dzisiaj będzie dobry dzień, dzisiaj będzie dobry dzień. Wysuń nos spod kołdry, dzień dobry - to ja głos nadziei twej. 2. I dzień zaczyna się, ale co za pech, ryżową szczotką spraw ciągle pieści Cię i myślisz sobie, oj nadziejo już ja wygarnę ci przed snem, a gdy nastaje noc, wściekasz się już mniej. Nadzieje smacznie śpią, jak tu budzić je? Nadzieje przecież wcześnie wstają: skoro świt, już brzmi ich głos. Dzisiaj będzie dobry dzień... Dzisiaj będzie dobry dzień, dzisiaj będzie dobry dzień. Wysuń nos spod kołdry, dzień dobry! Opłaci się, dzisiaj będzie dobry dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40❤️ Mężowie-plaga przebrzydła;-) Gdy uśmiech słoneczny, Ten,o którym marzysz, W sposób ostateczny, Zepchnie chłód z Twej twarzy, Będziesz mogła ludzi, Swym uśmiechem witać, By w dobroci cudzie, Zaczął świat rozkwitać. Żadna zła przygoda, Nie może się zdarzyć, Bo z dobrą pogodą, Zła nie chodzi w parze. Dobroć porozjaśnia, Wszystkie życia cienie, Przez co stare waśnie, Pójdą w zapomnienie. Będzie się żyć raźniej, Z wesołym uśmiechem, Rozkwitną Przyjaźnie. Ze zdwojonym echem. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajair❤️ _______________ $ __________ $_____$_______$ _____$_____$$___$$_____$$ ______$$___$$$_$$$___$$$ $______$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$__$$$________$$$$$$$$$ ___$$$$$____________$$$$ ______$______________$$ ___$$$$______________$$$$$ $$$$$$$$____________$$$$$$$$ ______$$$__________$$$$$_ ____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$____ __$$$___$$$$$_$$$$___$$___ $$_____$$$$____$$$_____$_ _____$$_________$$________ ____$____________$________ NIECH CI SŁONKO CIEPŁO GRA DZIŚ I KAŻDEGO DNIA:):):) «¸¸.•´*`•»« ♥ღღ♥ »«•`*`•.¸¸»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________ $_____$_______$ _____$_____$$___$$_____$$ ______$$___$$$_$$$___$$$ $______$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$__$$$_______$$$$$$$$$ ___$$$$$ _ _ $$$$ _____$$ $$$$$$ ___$$$$_______________$$$$ $$$$$$$$____________$$$$$$$$ ______$$$_________$$$$$_ ____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$____ __$$$___$$$$$_$$$$___$$___ $$_____$$$$____$$$_____$_ _____$$_________$$________ ____$____________$________ `````````````````````$$$$$$$ `````````````````````$$$$$$$$$ ````````````````````$$$$$$$-$$$ ````````````````````$$$$$$$-$$ `````````````````````$$$$$`$$ ```````````````````````$$$$`$$ `````````````````````$$$$$$ ``````````````````$$$$$$$$$$ ``````````$$$````$$$♥$$$$$$$$ ````````$$$$$$````$$$$$$`$$$$ ```````$$$$$$$$$```$$$$```$$$ ``````$$$$$-$$$$$$``$$$$```$$$ `````$$$$````$$$$$$`$$$$```$$ ````$$$```````$$$$$$$$$$$``$$ ```$$$`````````$$$$$$$$$$$`$$ $$$$````````````$$$$$$$$$$`$$$ ”*°•°*”~”*°•.*I**~~**”*°•°*”~”*°•. ”*°•°*”~”*°•.***~~**”*°•°*”~” kasiek30 ;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ Dla Ciebie kwiatuszek -------(▒)(▒) -----(▒)(█)(▒) -------(▒)(▒) sześć małych serduszek ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ jeszcze cztery robaczki ____o-._.-o ____..('o') ____..(__) o-._.-o ..('o') ..(__) ____o-._.-o ____..('o') ____..(__) o-._.-o ..('o') ..(__) i trzy słodkie buziaczki :) .,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,...,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,. `'¹li¡|¡|¡il¹'`..`'¹li¡|¡|¡il¹ .........,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,. .........`'¹li¡|¡|¡il¹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie wesołe i szalone kobietki❤️ Życzę udanego dzionka;-) i zostawiam pozdrowionka;-) Ja dziś siatkóweczka na 17.30-Agixa liczę na pomoc oczywiście-coś gdzies w barku mnie pobolewa i z serwami mogą być problemy a to zawsze mój as w rękawie więc Twoja pomoc niezbędna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz topik jest: 1 Anielski 2 Atrakcyjny 3 Arcymistrzowski 4 Bajeranci 5 Bezkonkurencyjny 6 Bombowy 7 Boski 8 Chwalebny 9 Ciekawy 10 Cool 11 Czadowy 12 Czarujący 13 Dobry 14 Dorodny 15 Doskonały 16 Ekscytujący 17 Ekstra 18 Emanujący 19 Fajowy 20 Fantazyjny 21 Fascynujący 22 Fenomenalny 23 Figlarski 24 Genialny 25 Godny Podziwu 26 Honorowy 27 Idealny 28 Inteligentny 29 Interesujący 30 Kameralny 31 Klawy 32 Jedwabisty 33 Kapitalny 34 Klasyczny 35 Kolorowy 36 Magiczny 37 Mega 38 Miodzio 39 Mmmmmm 40 Mistrzowski 41 Najlepszy 42 Na Poziomie 43 Naturalny 44 Niebiański 45 Nieskazitelny 46 Nieziemski 47 Niezwykły 48 Odlotowy 49 Okazały 50 Olśniewający 51 Oryginalny 52 Oszałamiający 53 Perfekcyjny 54 Pierwszorzędny 55 Pociągający 56 Pochlebiający 57 Pod... 58 Popisowy 59 Poruszający 60 Porywający 61 Powabny 62 Profesionalny 63 Przecudowny 64 Prześliczny 65 Realistyczny 66 Rewelacyjny 67 Rozkoszny 68 Sensacyjny 69 Senny 70 Spektakularny 71 Sweet 72 Strojny 73 Super 74 Szalony 75 Szałowy 76 Śliczny 77 Świetny 78 Toż To Piękny 79 Twórczy 80 Upojny 81 Uroczy 82 U la la 83 Wabiący 84 Wirtuozowski 85 W Dechę 86 Wybitny 87 Wyborny 88 Wyczesany 89 Wyjątkowy 90 Wystrzałowy 91 Wyzwalający Pozytywne Emocje 92 Zabójczy 93 Zachwycające 94 Zajefajny 95 Zarąbisty 96 Zaskakujący 97 Z Dreszczykiem Emocji 98 Zjawiskowy 99 Zmysłowy 100 Znakomity Tak ja i MY wszystkie KOCHANE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102❤️ napewno okaże się że wypadłaś lepiej niż myślisz;-) (szklanka jest zawsze do połowy pełna;-);-);-) a nawet gdy tym razem okaże się do połowy pusta to kolejnym razem.....sama wiesz....) .....................-.'.....'.-. ...............-(......\..../.....)-. ............./.....'....oOo...'....\. ................\.--.oOOOOOo.-'-./. ..|\..,.....(..'..:oOOOOOo:...’). ._\.\/|...../'--'oOOOOOo'-''\. .'-...;/|....\.......''oOo''......./. ..--`'..:/|]..'-(...../....\.....)-. ..'--..`../..//..'--'.__.'--´. ....`'-,_';//. ...........'(( . .............\\ . ...............\\ . ................\\ . ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) UŚMIECH jest czymś co nic nie kosztuje a wiele daje. Wzbogaca tych którzy go otrzymują,nie zubażając tych którzy go dają. Trwa tylko chwilę...a pamięta się go czasem przez całe życie... WIĘC...przesyłam UŚMIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 😍😘 ja rozumiem poranne budzenie, ale żeby wysyłać do mnie upierdliwą muchę. Te święta koszmarnie wpłynęły na moje poranne wstawanie. Zawsze z tym miałam wielki problem, ale dzisiaj to już było przegięcie. w 20minut zdążyłam umyć i wysuszyć włosy, uczesać się, zjeść śniadanie (które musiałam sobie zrobić sama), umyć ząbki, ubrać się i jeszcze w biegu napisać smsa. Normalnie sprint jakich mało. Nawet nie słyszałam pobudkowych sms'ów od dobrego duszka :) grrrrrr I co z moim ABSem porannym? O bieganiu to już nawet nie wspominam. Muszę się wybrać dzisiaj na basen. renatka3355 😘 :) jak zawsze od samego rana wlewasz w nas dawkę optymizmu :) Jesteś jak promyk słoneczka :) biuralistka40 jestem za, to mieszkanie w jednej miejscowości to dobry pomysł. Tylko, że nie mogłybyśmy tam mieszkać tylko my dwie:) bo nici byłoby z tego ćwiczenia hihihi musielibyśmy zabrać kasiek30 - byłyby poranne biegi, renatkę3355 - siatkóweczka, ruda102 mobilizowałaby nas do ABSu i basenu, monisia pogoniłaby nas do ogródka na pielenie :) W ogóle wszystkie razem. Te bardziej ambitne dostałyby pejcze i by poganiały nas, te bardziej leniwe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiatam stąd nim dostanę ochrzan za zaśmiecanie naszego topiku zbędnymi rzeczami-w końcu to nie na temat hi hi hi;-);-);-) 👄👄👄👄👄 Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka 🌼😘 bo zaszwankowała mi klawiatórka :) renatka3355 nie ma sprawy. Mi serwy zawsze dobrze szły :) Pewnie dlatego, że zazwyczaj grałam z chłopakami :) Tak więc gdzieś tam będę przy Tobie :) Buziaki i mykam do pracy :) kajair 🌼😘 mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień :)Przesyłam baaaaardzo dużo uśmiechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze do moniusia35❤️ mogłabym cos dodać to tego co napisałaś o dzieciaczkach.......ale po co...każdy kto je posiada wie o czym mówimy ;-);-);-);-) cierpliwości kochana-mi też jej czasem brakuje;-);-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko zrozumiałam o co ci chodzi :P dlatego pisałam, że tylko dwie osoby, a nawet cała ich gromada bez porządnego mobilizatora (mowa o tych co nas zawstydzają swoim zapałem do ćwiczeń), to gromada leniuszków :) Hmmmm mogłybyśmy założyć klub kwadransowych zelixiarek/ meridianek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 --->Agixa, renatka3355 --->Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Zmobilizowałyście mnie. Właśnie zadzwoniłam do tej mojej ciotki i powiedziałam jej jeszcze raz co myślę o tej operacji dla Marka! Mają OBOJE zrobić ogólne badania i jak przyjadą do Polski na wakacje to pójdziemy do lekarza po jakieś wspomagacze, do dietetyka i na siłownie do trenera po ćwiczonka. Ciotka z niechęcią przyznała, że jak ona też zacznie (a ma z czego się odchudzać) to będzie im lżej :) A już od dziś mają pić wodę niegazowaną zamiast coli :) I faktycznie - najbardziej do niej przemówiło to jak ja teraz wyglądam :D I już zapowiedziałam jej, że do wakacji to ja będę taka lasencja, że ho ho! :) To teraz nawet jak będzie mi pod górkę to muszę obietnicy dotrzymać ;) --->Agixa--> Ty jesteś mądra dziewczyna i na żadną operację nie musisz iść! Nie przejmuj się głupimi komentarzami :) Podziwiam Cię za wytrwałość i zacięcie! A jak już się \"wylaszczysz\" (to słowo od robienia się laską ;) ) to kopary opadną z takim łoskotem, że hej! Boże dasz radę to pewne :) Jeśli u mnie będzie nadal 1 kg tygodniowo to będę szczęśliwa jak mało kto :) Dziś wlazłam na wagę i mam 85kg! Cudowne uczucie :D Zaraz lecę zakupić farby i w weekend malujemy mieszkanie przed komunią... Trochę pracy mnie czeka :) Przesyłam Wam mojego powera! ps. w truskawki mogę iść od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta kochane! ależ Wy macie pisanie - tyle tego że cżłowiek nie nadążą hiih :):):) ja od zeszłego czwartku nie biore Zelixy ....ani moje glucophage -tzn glucophage tylko raz dziennie a nie 3 razy jak zwykle bo mialam problemy z zolądkiem. do konca tego tygodnia Zelixy brac nie będę bo mi sie szykuje troche alkoholowy weekend. Potem wracm do zelki. Ale Ale : mimo tego ze Zelki nie biore nie znaczy ze si eobjadam i zapomnialam o zdorwym zywieniu. wrecz przeciwnie, jem mało, regularnia, musze troche nadrobic to co astracilam przez swieta. Jem 4 jabłka dziennie, przed siadaniem, po sniadaniu ( czyli lunch) i okolo 16-17 ; pije wode z cytryną, robie sobie z sokowirówki soczek z marchwi i jablek, pomaranczy, mandarynek; jem jajka ( nawet z odrobina majonezu) ; i ostatnio nawet ludzie mowia ze troche zesczuplałam, wiec juz cos widać . Bede sie qwazyc w poniedzialek ( tlyko cholerka w niedziele mam grilla.....ale to najzywj tylko kurczaczka bede jesc) acha no i z racji tego ze moj luby kupil mi sokowirówke, moge robic te koktajle co to o inich tutaj keidsy wspominałyście, musze znaleźc przepisy ;) pozdrawiam i sciskam Was wszystkie, i trzymam kciuki i milego popoludnia zycze!!! p.s kupilam sobie plytkę CD z cwiczeniami kardio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ala
Witam dziewczyny, a ja tak jeszcze o jedno chciał bym zapytać, czy po zelixie miałyście jakiś problem z prowadzeniem samochodu?, czy coś złego działo się którejś z was. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×