Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

13dni zelki i nic!!!!! nie drgnelo nawet ciut ciut. fakt ze slodkie wciaz jem ------wiem blad . ale zeby nic!! tak tylko sie zale... myslalam zeby z wami te dietke zaczac ale mam glupie godz pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie godz pracy i jakos w pracy to ciezko sie dostosowac do diet postaram sie jednakze nie jesc slodkiego . no nic czas na mnie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby i tym razem Ci nie weszły, to w pierwszym musisz zlikwidować odstęp - w odchudzanie między d i z a w drugim na samym końcu po m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa--wybacz! wybacz!!!! mialo byc inaczej a tu... zasypianiem mial sie zajac tatus ale mala \"kocim spojrzeniem ze sreka\" aprawila ze ja sie obok polozylam i to byl juz koniec mojego wieczoru.Przemek ogladal cos w tv a obudzil mnie po 24 z zaproszeniem do sypialni :-) od 2dni ciagle jestem spiaca.do tego to moje gardlo.nadal boli.uraz do ryb a pewien czas napewno :-( a dzis znowu wstalam przed 6 i zaliczylam tym razem rower. teraz kawusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem...............nóg nie czuję, ale zrobiłam sobie renatkową kąpiel i już mi trochę lepiej..........kawkę sobie zapodałam bo w główce jeszcze huczyyyyyyyyyyy ale zabawa była przednia, tylko jutro wagę będę omijać szerokiem łukiem. Oczywiście, że w to wchodzę. Mam zamiar nawet przejechać się dziś do jakiegoś Tesco i zakupić produkty. Od jutra chciałabym wystartować. No i chyba karnet na fitness sobie kupię od 9-tego maja bo teraz od 4-8 maja jadę z klasą na \"zieloną szkołę\" to mi tydzień wypadnie. Dzięki Agixa za wsparcie, nawet tak bardzo nie grzeszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 DNIOWY JADŁOSPIS 1 DZIEŃ 7/00- Chleb z otrębami+sałata+pomidor+ogórek małosolny 11/00- Jajko na twardo+sałatka z pomidora,ogórka i zielonej sałaty 15/00- grejfrut 19/00- jabłka+pomarańcz 2 DZIŃ 7/00- Chleb z otrębami+sałata+pomidor+ogórek małosolny 11/00- Tuńczyk w sosie własnym 15/00- jabłka+pomarańcz 19/00- warzywa gotowane na parze 3 DZIŃ 7/00- Chleb z otrębami+sałata+pomidor+ogórek małosolny 11/00- jabłka+pomarańcz+kiwi 15/00- wołowina gotowana na parze,albo w folii 19/00- znowu wołowinka 4 DZIŃ 7/00- Jabłko+Chleb z otrębami+ogórek zielony+pomidor 11/00- serek wiejski 15/00- jajko na twardo 19/00- pieczony halibut bez panierki 5 DZIŃ 7/00- sałatka z pomidora i ogórka+chleb owsiany+orzechy 11/00- chuda szynka-ok 10 dkg 15/00- Pierś z indyka gotowany na parze lub pieczony w folii 19/00- sałatka jajeczna z bezłuszczowym majonezem 6 DZIŃ 7/00- Jajecznica 11/00- sałatka owocowa 15/00- warzywa gotowane na parze 19/00-gruszka+jabłko+pomarańcz 7 DZIEŃ 7/00- serek wiejski+mieszane orzechy 11/00- chleb owsiany+sałata zielona z pomidorem i ogórkiem 15/00- kurczak gotowany na parze lub pieczony w folii 19/00- mieszanka owocowa 8 DZIEŃ 7/00- chuda szynka+jajko 11/00- sałata zielona+pomidor+ogórek małosolny 15/00- mieszanka gotowana na parze 19/00- pomarańcz+kiwi 9 DZIEŃ 7/00- chleb owsiany+serek wiejski+pomidor 11/00- sałatka owocowa 15/00- warzywa gotowane na parze 19/00- chleb+sałata+pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) 😘 Jakoś dzisiaj tutaj cicho, pewnie przez to, że na dworze tak ciepło. Tylko, że u mnie ten okropny wiatr. Kasiek30 😘😍 tego z solą płukania lepiej nie rób. Sama szałwia powinna wystarczyć. Trochę złagodzi ból i ochroni przed jakimś zakażeniem. Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej. Na drugi raz musisz bardziej uważać przy tych rybkach :P ruda102 😘😍 ależ proszę bardzo. Starałam się jak mogłam. Za to ja dzisiaj na imieninach nieco przeholowałam :( Szkoda, że wyrzuty właśnie do mnie docierają, czemu nie wcześniej :( buuuuuuuuu Nawet już nie proszę o rozgrzeszenie. Powinnam tylko siebie palnąć. Od jutra zaostrzam ćwiczenia. biuralistka40😘😍 widzę, że rozpisałaś już dietkę :) Piszcie jak wam idzie, jakie są efekty :) Trzymam za was mocno kciuki :) Dobra mykam, później jeszcze tutaj zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Agixa ;) I reszta milczących z zelixą-hehehe- Was też witam Wczoraj \"ostanikowałam\" szwagierkę- zszokowana swoim nowym(?) rozmiarem 70HH. \"Oddałam\" Ją w ręce fachowców. Ja tylko byłam coby się dowiedzieć małe co nieco i wiecie...ma wiedza niewielka jest :( w tym zakresie. Dzisiaj zwiałam sprzed sali egzaminacyjnej-hehe, nooo, mój kolega oblał, marna to pociecha, ale za to razem się pouczymy. Ufff, dobrze, że nie poszłam. Co do dietki, to od jutra zaczynam z mężem. Tylko tak mogę Go zmobilizować. Kiedyś stosowałam z Nim kopenhadzką ale byłam chuda jak szkielet i po tygodniu było mi straaaasznie zimno. Jak tylko ja przerwałam to szanowny m też. Co do jadłospisu, to w razie potrzeby można dorzucić coś więcej z danej grupy, ja to tak na szybko zrobiłam i teraz widzę, że mężowi to nie wystarczy. Oczywiście macie jeść do syta ale nie przejadać się. A jak Twoja Mama Agixa? Też od jutra zaczyna? Pozdrów Ją od nas. Renatka(jak już tak przy rodzicach jestem) trzymam za zdrówko Twojego Taty. Niech idzie KU lepszemu. Rzeczywiście pogoda dzisiaj śliczna, to kto by to chciał przy kompie w domku siedzieć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.groszki.pl/groszki/1,95942,6534891,Porada_Groszkow__mam_za_duzy_biust_.html KUUURDE nie chce się otworzyć, coś robię źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dietkę ja od jutra w to wchodzę!! Oprócz chleba owsianego (nie było go nigdzie) mam wszystko, wiec pierwszy dzień chyba zacznę z chrupkim. Biuralistko ile tego chleba trzeba zjeść??? A dieta wcale nie jest droga, warzywka staniały, reszta też normalna i jadłospisy nie są wydumane, zobaczymy jak się człowiek czuje po zjedzeniu tego, bo nie wydaje mi się, zeby to było nawet 1000kcal. a staniki przepiekne, osobiście Ewy Bień najbardziej przypadły mi do ustu i ceny nawet, nawet niektóre poniżej stówy. Ja tego problemu nie mam, biust raczej średni, ostatnio z tendencją do zmniejszania, ale stosuję modlitwę przed jedzeniem i może bedzie lepiej. Ale miałam koleżankę na studiach, która ciągle miała odparzenia pod biustem, wrzynające się ramiączka i masę problemów.........z dużym biustem, szkoda że nie mam z nią kontaktu bo dałabym jej namiar. Dziewczyny dajcie link do tych butów osławionych!!!! chętnie zobaczę! Dobra zmykam! Idę jakąś maslankę przyłożyć bo znowu przecholowałam ze słońcem tzn zapomniałam kremu z filtrem i spaliło nas na rowerach.....mam nadzieję, że spaliło też trochę kalorii. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
Czesc dziewczynki wieczorowa pora,wszystkie was pozdrawiam.Zabralam sie dzisiaj w koncu do cwiczen abs i normalnie wymieklam,nawet do 6 minut nie umialam cwiczyc,strasznie dla mnie jest to ciezkie,ale nie chce sie poddawac i jutro zaczynam znowu.Musze cwiczyc bo co z tego ze schudlam a skora na brzuchu wisi jak flak,ciekawe czy przez te cwiczenia jakos sie wciagnie,czy sobie tą zbedną skore bede musiala wyciac.Dziekuje Wam serdecznie za wsparcie bez Was nie bylo by tak latwo byc zawzietym w odchudzaniu,ciesze sie ze dalam rade juz zrzucic 10kilo,jestem w koncu prawie soba i nawet docinki mojego chlopa juz nie robia na mnie tak strasznego wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam idę zaraz spać bo mi oczka się kleją ,z weselnej pracy wróciłam o 6 rano,położyłam się spać około 6:30 ale o 8:30 pobudka bo wybrałam się do naszego poznańskiego zoo,zobaczyć słoniki mały obecnie teraz wymiotuje i ma rozwolnienie :( a ja szukam w necie mądrych sposobów żeby mu pomóc :( dzisiejsza nocka chyba za spokojna nie będzie :( już pościele moczą się w wannie (które zabrudził) i jutro znowu pralka w ruch pa dziewczynki bo już literki mi się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda- do najedzenia, ale nie przejedzenia. Ja kupię orkiszowy- trudnooo, co zrobię. Nie będę latać za bochenkiem chlebka ;) w każdym dniu możesz dokonać modyfikacji i np: 1 DZIEŃ 7/00- Chleb z otrębami+sałata+pomidor+ogórek małosolny 11/00- Jajko na twardo+sałatka z pomidora,ogórka i zielonej sałaty 15/00- grejfrut+chleb z sałatą i pomidorem 19/00- jabłka+pomarańcz- tu też można dosycić się kanapką lub warzywami na parze Nie bierzcie tego tak dosłownie- to TYLKO jakaś tam propozycja, Wy sobie dokładajcie lub zamieniajcie tak aby Wam pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do przygotowania domowej marchwianki potrzebne są: marchewka, łyżeczka kleiku ryżowego, 1 łyżeczka oliwy z oliwek lub masła, woda A przygotowuje się ją tak: Marchewkę myjemy i obieramy, kroimy w kosteczkę, albo zacieramy na tarce z grubymi oczkami. W garnuszku zagotowujemy wodę i na wrzątek wrzucamy marchewkę i gotujemy ją aż do miękkości. Potem dodajemy masło i kleik ryżowy. Na końcu całość miksujemy blenderem i jeszcze raz zagotowujemy. Jeżeli papka będzie za gęsta, to dodajemy przegotowaną wodę, a jeżeli papka będzie za rzadka to z kolei dodajemy kleiku ryżowego. Marchwiankę podajemy dziecku po przestudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli twoje dziecko dostało biegunki to jednym ze sposobów na jej złagodzenie może być marchwianka. Obierz marchewkę, jeśli jest duża to pokrój ją na mniejsze kawałki. Wrzuć ja do garnka, zalej litrem wody, dodaj szczyptę soli. Ugotuj aż będzie mięciutka. Na początku podawaj dziecku sam wywar z marchewki. A gdy poczuje sie lepiej możesz podać mu zmiksowaną marchewkę. Ja gotowałam z ryżem, powklejałam przepisy, bo może jakis znasz Nooo, to ja pomykam do łóżka, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.... ten topik jest supcio.....niech zazdroszczą te które nie znają... na każdy temat można się tu czegoś dowiedzieć... i to zawsze,albo ,,prawie ,,zawsze z autopsji :P tia-mojego synka cos też bierze:(dostał dziś taki atak kaszlu heh...jak nie urok to s..czka |:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIURALISTKO40 😘 wiesz jeszcze wcześniej chciała robić, dzisiaj nic nie mówiła. Jutro się dowiem co i jak :) Dziękuję za pozdrowienia. Ja już też mykam spać. Jutro jak zwykle będzie problem ze wstaniem. Tydzień zapowiada się cholernie ciężki. MASAKRA. Milutkich snów dziewczynki :) moniusia35 🌼 szybkiego zdrówka dla maleństwa :) kajair 😘 akyyyyszzzzz paskudztow od Twojego synka :) Nawet niech się nie waży go brać. I jeszcze akkkyyyyszzzz od malucha Monisi :) Buźki dziewczyny :) Iwcia73 miałam Ci napisać jak smakuje ta czerwona - jest super. Ładnie pachnie, smak ma ciekawy, całkiem inny niż standardowa pu-erh i kolor ładny :) http://sklep.bio-active.pl/gincopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?¦ METAMORFOZA KOBIETY ?¦ ?¦ Kobieta przed ślubem ?¦...........///\\\ ?¦..........///_\\\\ ?¦.........||.^|=\\\ ?¦.........))\_-_/ ((\ ?¦.........)'_/.".\_`\) ?¦.....././._.\.../...\ ?¦....././(_.\x/._).| ?¦......\.\.)".|."(/./ ?¦.......\.'...'.. //./ ?¦....../........././ ?¦......|....__.\.\ ?¦......|.../.\...\/ ?¦......|..|...\.. \ ?¦......|..|.....\..\ ?¦......|..|......\..\ ?¦......|..|.......\..\ ?¦......|..|........\..\ ?¦......|..|.........\..\ ?¦...../__\..........|__\ ?¦1. Pachnie jak kwiatuszek ?¦2. Ćwierka jak wróbelek ?¦3. Urocza żabka ?¦4. Kusi ?¦5. Obiecuje ?¦6. Budzi pożądanie ?¦7. Niezwykle pociąga ?¦8. Robi oczka ?¦9. Pokazuje ząbki ?¦10. Otwiera usteczka ?¦11. Daje buzi ?¦12. Czarodziejka ?¦13. Skarb ?¦ ?¦ Kobieta po ślubie ?¦...............((()))) ?¦.............((((())))))) ?¦...........((((((()))))))) ?¦..........(((((.-..- )))))) ?¦.........((((((\_=_/))))) ?¦.........((((((()...())))))) ?¦........((((((.\___/.)))))) ?¦........(((/.().......().\)) ?¦.........(.(.\._,..._/.).) ?¦.... ....\ \. ).......(././ ?¦............y.........y ?¦............(..........) ?¦.............\___.__/ ?¦..............\..|.l../ ?¦...............\.l.l../ ?¦................\l.l./ ?¦1. Patrzy jak pokrzywa ?¦2. Kracze jak wrona ?¦3. Wstrętna ropucha ?¦4. Nie musi ?¦5. Maltretuje ?¦6. Budzi do roboty ?¦7. Wyciąga pieniądze ?¦8. Podbija ślepia ?¦9. Szczerzy kły ?¦10. Drze buzie ?¦11. Wali po pysku ?¦12. Czarownica ?¦13. Skarbonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa dziękuję :)już troszkę lepiej...nie kaszle ,ale ma taki niespokojny sen... jeszcze raz dobranoc-Zelixarki z Zelka i bez Zelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×