Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

tyra 🌼 Witaj serdecznie w Naszym gronie Zelixiarek :D , my tu wszystkie fajnie lachony jestesmy i z pewnosia przyjmiemy Cie z otwartymi lapkami :D. Ja tez biore Zelke 15 i przez 3 tyg. schudlam 6 kg bez zadnych cwiczen ;). Teraz waga mi stanela i stoi jak ten osiol >< chyba kopne ja w d... na zaped :D. Powodzenia w dazeniu do celu :D , trzymam kciukersy , sialalalalalaala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355-- serce moje jak miło że się znowu zjawiłaś :-) Agixa--dzięki za linki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was LACHONKI. u mnie wszystko ok. Waga stoi. Tak mało tutaj zaglądam ostatnio.Ale po prostu nie mam czasu. Ja jeszcze na owym życiowym zakręcie. Trzymam za Was -NOWE zelixiarki-kciuki. Niech Wam ta waga spada i oczka raduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Neya dziekuje za mile przywitanie i przyjecie do grona :) drugi dzien dzis na calej tabletce jestem, wczoraj bacznie sie obserwowalam i niezauwazylam rzadnych skutkow ubocznych jednie mam zakwasy nmiesni brzucha po wczorajszym wyczynie z hula hop:P dzis niestety niepokrece bo siedze juz w pracy i do 19stej az, ale w sobote hula pojdzie w ruch:) jedynie co fajne jest to to ze rano wstaje chetniej, latwiej sie budze, apetyt w sumie mialam ale jadlam male porcyjki co ok 3 godz, ale jakbym sie nie pilnowala to moglabym wiecej pochlonac, czytalam ze tak niektore kobitki maja ze na poczatku apetyt im dalej dopisuje, dzis zjadlam sniadanie o 8, zele ok 10tej, gejfruta o 11stej ok 14 sandwich z pelnoziarnisteggo chleba, a ok 17stej jogurt, niestety w pracy niemam innych mozliwosci jesli o jedzenie chodzi:/ mam nadzieje, ze to w miare jest ok, niechce jakiejs specjalnej diety robic bo iem ze przez cale zycie jej nie utrzymam a chce poprostu skromniejsze porcje jesc i oduczyc sie jesc jak wracam po pracy bo pomimo ze pozno szlam spac to jednak jedzenie miedzy 20-21 kolacji nie sprzyja figurze, w pracy mam narazie spokoj wiec bede nadrabiac zaleglosci w topiku:) poczytam jak to u was sie rozwijalo z odchudzaniem:) alez sie rozpisalam!!! slicznego dnia i ciezsze sie ze trafilam do takich fajnych lachencji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! 7kg wlasnie sie wazylam , 7 kg spadlo , ye ye yeeee aha aha uuuuu yeeeehaaaa :D:D:D i to bez zadnych cwiczen !!! Ten ostatni kg to dzieki tej herbatce pu-erh :D:D:D:D tak mi sie wydaje bo pije ja jak szalona :DDDDDDDDDDD Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya gratuluje!!!!!! wow super wynik, tez chce! wiem trzeba byc cierpliwym:) a jak dlugo bierzesz juz zelixe? wczoraj doszlam tylko do strony 17stej, w pracy ruch byl a pozniej niewiem czemu strona topiku nie chciala sie wyswietlic :( ja narazie na wage nie wchodze, skutkow ubocznych dalej brak:) z tego oczywiscie sie bardzo ciesze, przyznam wam sie ze zele zalatwila mi kolezanka w polsce, ma ciocie lekarke, mieszkam za granica, ale wczesniej mialam kompleksowe badania, niechcialam tak na glupa brac bo jak sie naczytalam co sie moze wydarzyc... ostatnio czytalam wlasnie o kasiek30 wiec sie przestraszylam, na szczescie jak do tej pory jest wszystko dobrze, zaobserwowalam, ze tak po poltorej godzinie od wziecia zeli bylam glodna ale pozniej to juz mi sie jesc nie chcialo, zmierzylam sie centymetrem, talia sie zmniejszyla, nie jestem taka napchana:) u nas zima na calego! bialo i bardzo zimno -12, brrr... jak tak zostanie to beda sliczne swieta:) ale ja sie usmieje jak ten topik czytam:) kobietki fajnego wekeendu, moj bedzie pracowity bo wyjatkowo musze w niedziele pracowac, dzis tez ale to przed swietami goracy okres, pozdrawiam serdecznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyra🌼 a dziekuje dziekuje :D , wiem , ze jakbym przy tym cwiczyla to pewnie poszlo by wiecej ;) , tylko , ze ze mnie taki len :D , chociaz dzisiaj mam duuuzo pracy to zaraz wskocze w swoje wyszczuplajace legginsy i sprzatansko domowe :D. No ja biore Zelke juz miesiac z przerwami na weekend , pije ta herbatke pu-erh (polecam) + wydaje mi sie , ze duzo poszlo mi w obwodach od smarowania sie tym kremem z Avonu , np. moje dzinsy juz mi wisza na polowe tylka ;) , chyba musze kupic nowe :D. tyra czy Ty masz zamiar caly ten topik przeczytac?? 170 cos straon?? :P Serdecznie pozdrawiam reszte kobitek , piszcie co u Was bom ciekawa i teskno jakos :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya az mnie z zadrosci przestalo sie chciec jesc ;P a tak na powaznie to bardzo sie ciesze, ze takie efekty osiagnelas, ja tez cos zakupie sobie do smarowania, z avonu tu niezamawiam bo ceny w porownaniu z polska horyzontalne, dopasowali do rynku i jak wiem ze ten sam w polsce kosztuje przez pol no to sama rozumiesz, a tak lubialam te produkty... sie sentymentalna cos zrobilam ;P jep, mam zamiar przeczytac caly topik ;P fajnie sie go czyta jak do tej pory i ciagle dowiaduje sie czegos nowego i ciekawego a przy okazji posmiac sie moge:D a jak w pracy czasem nudno to czas tak wykorzystuje:) musze ci sie przyznac ze ja tez jestem len, co lubie to moje hula hop co o nim wspominalam, po nim mam fajniejsza talie, co ja gadam ja wogole gdzies ja wkoncu dojrzalam;P bo ja mam taga figure: taki klocek z melonami;P fajna masz metode z tymi portaskami i sprzataniem:) a to tez sporcik i to calkiem spory:) a jak wyglada to u ciebie z jedzeniem? jak pisalas juz o tym to sobie poszukam :) dzieki za rade z ta herbatka! zakupie sobie, a ile razy dziennie powinnam ja pic? rano zawsze wypijam taki duzy kubek zielonej, dzis czwarta tabletka, faktycznie nie czuje sie glodna, jadlam ale jak pomysle to tego duzo niebylo, ale regularnie, ciasteczka i takie inne moga dla mnie nieistniec:D:D:D jedynie co zaobserwowalam to ze bylam dzis poddenerwowana ale minelo w cigu dnia, kobietki cos tu mi was brakuje! co ja bede czytac jak wkoncu przeczytam te 170 stron???;P;P;P no tak ja wiem swieta tuz tuz i pracy macie sporo, pomimo to prosze tu o wsparcie! Neya, domek pewnie lsni a ty masz jeszcze mniej w obwodach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! ja dziś pół dnia spędziłam na nartach!!! wreszcie!!!!! super!!!! kalorii trochę spaliłam :-) w domu posprzątane i nawet choinkę dziecko ubrało :-) święta święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na dzisiaj ze sprzataniem koniec a reszte zostawie na jutro i pojutrze i popojutrze itp. hehe . Tyra ta herbatke pije sie do 5 razy dziennie , pare stronek wczesniej podalam informacje na temat tejze herbaciuni :D i lachony pisaly , ze smierdzi jak stare meskie skarpety hehe i to prawda ale smakuje ok , tylko nie wolno jej slodzic! A gdzie mieszkasz za granica? Ja tez nie mieszkam w polsce ale tutaj gdzie jestem UK , Avon jest nie drogi. A ten krem jeste rewelacyjny , juz po posmarowaniu czuc jego dzialanie :D. Nie zazdrosc mi kochana bo sama rowniez dokonasz tego co ja zobaczysz :D , wierze w to , Ty tez musisz :). A co do Zelki to zadziala na pewno , ja jem juz trzy razy mnie niz wczesniej i mniej mam ochote na przekaski a jesli naprawde mnie wezmie np. przed miesiaczka to sa takie fajne chrupki kellogsa , zbozowe z ziarenkami , nawet czekolada! Maja malo kalorii i swietnie je sie chrupie :D , o albo np. te snaki slim fast ze szczypiorkiem , pycha :D. Kurcze postawilam choinke w pokoju i ubralam ja w swieczki , na bombki i czubek musze poczekac na mojego mezczyzne bo strasznie chcial ze mna ubierac hehe ale tak patrze na te lampki i jakos tak sie rozklejam... ehhh :) Tyra jedziesz do domu na swieta? Ja zostaje :(. Z dala od rodziny po raz kolejny , ale dam rade , trzeba byc dzielna!! I w diecie i w zyciu hehe :D. kasiek30 🌼 ale masz wypas z tymi nartami !!!! Zazdroszcze!!! Super ! Przyjemne z pozytecznym :D I jak humor poprawia prawda? :D Tak trzymaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya dzieki za info:) narazie dotarlam do 20stej strony, sporo przedemna:) poszukam sobie co pisalas:) ja jestem niemczech, nie jade na swieta do domu:( moja siostra za to przyjezdza do mnie:) chociaz ona tez w niemiecku ale jakies 300km dalej odemnie, wczesniej mieszkalysmy w jednym miescie, od roku jestem o ok 300km dalej od niej:( brakuje mi jej tu... ech... ale my przeciez twarde babki i polki, ktore wszedzie dom i cieplo stworzyc sobie potrafimy :D ja tez juz przyozdobilam mieszkanie swiatecznie, choinka jeszcze niegotowa, jutro bedzie ubierana:) moj luby stwierdzi ze i sám ja moze by dzis ubral ale ja delikatnie sie sprzeciwilam bo pewnie i tak bym pol rzeczy przewiesila, wstratna baba ze mnie :P Neya duzo masz do zrzucenia jeszcze? wazysz sie czesto? wiem, ze niepowinnam, powinnam sobie ta waga w leb dac i ja gleboko schowac, bo strasznie ciezko mi obojetnie obok niej przejsc... ech cierpliwosc nie jest moja najmocniejsza strona i dlatego w zyciu spotyka mnie wiele stuacji gdzie jest wystawiana na probe a ja dalej sie wystarczajaco nienauczylam ;) Neya :) to widze, ze my emigrantki:) kasiek30, ale ci tych zjazdow zazdroszcze i stokow pokrytych sniegiem! tez bym chciala a tu sie w tym roku niezapowiada:( to jest fajoski sposob na spalanie kalorii:) jeszcze godzinka w pracy i moge i ja do domku smigac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki!!! Ja tak tylko na chwilunię zameldować wpadłam że 0,6 Kg mniej czyli..... 9:):):) z przodu!!!!! Radość ogromniasta!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniula30:) ja tu nowa jestem na topiku:) gratuluje takiego swietnego sukcesu! ja czekam i ucze sie cirpliwa byc:) milego wieczorku sobotniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa i gdzie te foty???❤️ ❤️ Tyra i Neya narty super sprawa.ja mam w okolicy swoje ulubione miejsce i tam jeździmy kiedy pogoda i czas pozwoli.Moje dziecko padło po szaleństwach na stoku. Ale było super!!! jutro znając nas to znowu pojedziemy.tym razem większą grupą. w święta też mam nadzieje poszalejemy bo wybieramy sie w góry (takie większe a nie moje świętokrzyskie :-) u nas w domu też już świątecznie.Córa w pokoju ma baławanki reniferki i inne pierdołki świąteczne :-) a ile miała w tym radości... waga.... nie mam pojęcie boję się wejść... Biuralistka--jak u Ciebie????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniula brawo kochana :D gratulacja , dobrze , ze sie meldujesz :P tyra 🌼 to dobrze , ze chociaz siostra bedzie :) , a jesli chodzi o wage to czasami wchodze nawet po 3 razy dziennie hahahaha tak jakby mialo mi cos spasc co pare godzin hahaahahha , no z ta waga to mam narabane :P ale tez ja schowam chyba :P 30 ja balwanki nawet w kuchni powiesilam na zaslonce hehehe :P a co , swieta to swieta :P ma byc milo i nastrojowo prawda? :D Ok ja lece film ogladac i jakies tu winko biale mam :O , skusze sie , chodz wiem , ze nie powinnam :P , wypije za Wasze zdrowie i szybkie spadanie wagi hehehe :D Do juterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wpadam na chwilke bo zaraz musze zrobic ze soba porzadek bo do pracki lece:) czuje sie super, rzadnych dolegliwosci jak narazie i pewnie tak zostanie:) mam nadzieje! wlazlam na wage a tu spadek:) ok to dopiero woda ale oko cieszy i mobilizuje do dalszej walki! no i ubrania deczko luzniejsze sa:) zagladne wieczorkiem, milej niedzieli wam wszystkim zycze i dietkowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam /Was dziewczynki. Cieszę się,że Wam waga spada. Kasiek-białe szaleństwo to świetna sprawa. Też jadę do Niemiec-okolice Dortmundu-może to blisko Ciebie Tyra? Regensburg też zaliczę i jeszcze jedną mieścinkę w dół od Regensburgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczęta :) Tyra - witaj w gronie zeliksiarek :) Wpadłam tylko na chwilkę, chciałam powiedzieć, że dzisiaj sie ważyłam.. I waga wskazywała: 94,6, waga startowa sprzed 2,5 m-ca 110,6 - to znaczy, że ubyło mi 16 kg. Tak na prawdę, to jestem przerażona... Boję się jak cholera efektu jo-jo.. A z drugiej strony baaaaaaaardzo się cieszę :) Pozdrawiam Was Wszystkie Kochaniutkie :*, dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczęta :) Tyra - witaj w gronie zeliksiarek :) Wpadłam tylko na chwilkę, chciałam powiedzieć, że dzisiaj sie ważyłam.. I waga wskazywała: 94,6, waga startowa sprzed 2,5 m-ca 110,6 - to znaczy, że ubyło mi 16 kg. Tak na prawdę, to jestem przerażona... Boję się jak cholera efektu jo-jo.. A z drugiej strony baaaaaaaardzo się cieszę :) Pozdrawiam Was Wszystkie Kochaniutkie :*, dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczęta :) Tyra - witaj w gronie zeliksiarek :) Wpadłam tylko na chwilkę, chciałam powiedzieć, że dzisiaj sie ważyłam.. I waga wskazywała: 94,6, waga startowa sprzed 2,5 m-ca 110,6 - to znaczy, że ubyło mi 16 kg. Tak na prawdę, to jestem przerażona... Boję się jak cholera efektu jo-jo.. A z drugiej strony baaaaaaaardzo się cieszę :) Pozdrawiam Was Wszystkie Kochaniutkie :*, dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :D o matko jak ja nie nawidze rano wstawac do pracy :/ , jak mnie pozniej nie bedzie na forum to znaczy , ze umarlam z braku snu heheheh ;). Kasiek79/biuralistka40 milo Was znowu tu widziec moje drogie :D Ok ide :( zycze wszystkim milego dnia :D A mi znowu przybyl 1 kg po weekendzie , ja sie chyba nigdy nie opanuje >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki:) :) :) biuralistka40 :) ja mieszkam w wiesbaden wiec dortmund to rzut beretem:) dlugo zostajesz? ja swieta polskie swietuje w niemczech:D kasiek79 dzieki za powitanie:) wow swietnie juz schudlas! ja narazie o jo-jo nie mysle bo jeszcze nie stracilam tego tluszczyku ale rozumiem cie ze masz stracha, niewiem jak to u mnie bedzie... niemozemy sie poddawac! kasiek79 trzymam kciuki zebys twarda babka byla i utrzymala co osiagnelas! neya:) ja tez nielubie rano wstawac:O a od nowego roku bede musiala o 6stej :O czyli dwie godzinki wczesniej niz do tej pory... sprwadze pozniej czy sie pojawilas;) kobietki wczoraj wypilam alkohol, w pracy mielismy taki jakby bankiet, i wiecie co nic mi niebylo, normalnie rzadko pijam cos, a dzis wstalam bez problemu, rzadnego bolu glowy, pilam proseco ina wieczor dwie lampki czerwonego wytrawnego wina, plam bardzo pomalutku i obserwowalam bacznie co sie ze mna dzialo, fakt pod koniec mowilam glosniej i powod do smiechu kazdy byl dobry ale wszyscy mieli w czubie po trochu wiec sie niewyroznialam:D dzis sniadanko juz zaliczone i za pol godzinki zela, ciesze sie bo jak narazie niemam najmniejszego problemu z kibelkiem, staram sie jak zjem sniadanie i tak za godzinke hula hop pokrecic, wczoraj tak zrobilam i zadzialalo:) mam troszke wieksze pragnienie i w dalszym ciagu zero ochoty na slodkie, jupi!:D zycze wam fantastycznego poczatku tygodnia i zbieram sie do pracki, cos jakas leniwa jestem... z pracki wieczorem zagladne co u was nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka--- zapraszam na narty do mnie!!! fakt to nie Tatry ale góry świętokrzyskie ale kilka fajnych górek mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)kochane babeczki:) u mnie juz powoli swieta ,,widac,,choinka przystrojona :)w tym roku mam tylko biale dodatki wiec jest ,,jakby,,sniezna,pieknie poprostu,do tego w kolko puszczam piosenke wham-last christmas,ta piosenka chyba nigdy sie nie zestarzeje:)taaa niedlugo wigilia,hm...co by tu przyrzadzic malokalorycznego????chyba nie ma takich potraw wigilijnych?a moze ktoras z Was ma jakis pomysl ???moze jutro sie wybiore na basen...juz niedlugo minie mi rok jak sie ,,pilnuje,,SZOK jak ten czas leci:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ale jestescie zabiegane przed swietami, spokojnie zrobilo sie na topiku, mam nadzieje, ze po swietach huczniej sie tu zrobi:) neya co u ciebie?? wczoraj ukladalam menu na czas swiat zeby moc rozsadnie zaplanowac zakupy, kochane kobietki za glowe sie zlapalam jakie to wszystko kaloryczne, ale tescie sie zapowiedzieli i trzeba sie przymilic :P a ja zauwazylam, ze zoladek sie juz troche przykurczyl, oczywiscie zepsulam sobie humor bo glupia na wage wlazlam, podskoczlo mi 400gr a ja prawie w ryk :P schowam ta moja wage to nie bedzie kusic, kochane pzdrawiam was wszystkie serdecznie, dzis tylko do 14:30 w pracy wiec czas na ostatnie zakupy przedswiateczne bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! j akieś fatum wisi ostatnio więc znikam Wam z oczu aby na Was nie przeszło. moj ukochany dziadek święta spędzi w szpitalu... a dzis w nocy znowu sniła mi się strata dzieciątka... mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek❤️ przykro mi z powodu Twojego dziadka,kochana nie myśl o tym tak duzo sle 👄-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 bardzo mi przykro :( Mnie dawno nie było - brak czasu itp..... Poprawię się. Z Nowym rokiem zaczynam odstawiać zelixe, już zaczełam to powoli robić. A Wam zyczę! : Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie. Gdyż w dniu Bożego Narodzenia Spełniają się najskrytsze marzenia. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×