Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

biuralistka 😍 nie jest tak źle z tą tabelką :) Czemu tylko ja mam tak dużo smutnych minek :( Poprawka danych do tabelki, jakoś mi tydzień umknął Agixa 18.02.2009 177 128,6 🌼 🌼 124,5 122,1 121 120 118,1 o.n.k.a to podobnie jak u mnie. Najpierw uda i tyłek. No i zaczęły piersiątka. Na szczęście brzuszek też już zaczyna nieco się zmniejszać. Spróbuj sobie na brzuch te ćwiczonka: http://video.google.pl/videoplay?docid=-4087367346645736710&ei=tQPbSd7xNsSD-AbI1sjgDw&q=abs+8+minut&hl=pl&client=firefox-a Tylko pamiętaj, żebyś nie podnosiła samej głowy, tylko razem z barkami. Bynajmniej nie będzie Ciebie później bolał kark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki i Panowie❤️❤️ Witam w piękny wiosenny przedświąteczny wtorek. Sporo mi zostawiłyście do poczytania;-);-);-) Przebrnęłam.Cieszą mnie spadki wagi u Was a dla zastojowców-życzę dalszej cierpliwości-ruszy ta waga w dół napewno;-)tym bardziej że skończyło się przesiadywanie w domku(piszę o sobie)przy kompie i przed telewizorkiem i miałam tak aktywny weekend i wczorajszy dzień że z chęcią weszłabym już na wagę-ale nie-jak obiecałam sobie że dzień przed świętami tak dotrzymam planu-tym bardziej że muszę iśc do przychodni się zważyć bo moja waga padła juz na początku mojego zelixowania a że nie chcę ważyć się coraz to u innej koleżanki bo wiecie że rozbieżności mogą być na różnych wagach(niepotrzebny stres)więc chodzę do przychodni i zawsze na tej samej wadze się ważę.Tak mnie kusi zakup wagi ale wiem że wtedy będzie to moja obsesja👄więc gdy zgubię 7kę to sobie dopiero kupię w nagrodę i w ramach mobilizacji żeby siódemeczce nie pozwolić wrócić;-) Mam nowinę nie związaną z zelixą-dla moich kochaniutkich wspierających mnie w owym czasie forumek❤️❤️❤️i raz jeszcze wielkie dzięki👄 TATA już jest w domu!!!!!!!!!!Od godzinki. Nauczyłam Go niedawno pisac smsy(w pewnym wieku to prawie cud a w przypadku mego Taty tym bardziej-z techniką jest na bakier)ale odczytywać jeszcze nie zdążyłam więc jadę do Niego nadrobić zaległość bo nasz kontakt w tej chwili wygląda tak że On pisze smsa ja oddzwaniam z odpowiedzią i znów Tata odpisuje i ja oddzwaniam...... Zajrzę później,narazie przesyłam wiele pozytywnej energii która mnie dziś wręcz rozsadza i pozostawiam moc buziaków dla \"starych\"stażem nie wiekiem forumek i nowych . 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zelixowe Laski:) Jakiś czas temy wspominałam,że zaczynam w dzien podsypiać po zeli, zaczęłam brać już tabletki pozniej-ok11 godziny i też nic, ok 16 pada, zasypiam na siedząco-co mi sie normalnie nie zdarzało, apetyt nadal mały ale ta sennośc-dla mnie dziwna sprawa. Przy pierwszych 10tab bylam wystrzelona, az zrezygnowalam z kawy, mocnej herbaty itp. a teraz calkowity odwrot sytuacji.. ktoś z Was ma coś takiego? Dodaj jeszcze aktualizacje: Ata26/26/15.03.2009/165/73/69,5/68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Witam wszystkich walczących z kilogramami.Postanowiłam,że i ja dołączę do was,zagłądam codziennie na forum i czytam wasze wpisy.Biorę Zelixę 15 od 6 dni i 2kg w dół.Przepisał mi ją lekarz,ale po zrobieniu wszystkich badań.Moja waga wyjściowa 85kg 155cm wzrostu.Nie spodziewam się cudów ale każdy kilogram mniej to dla mnie wielki sukces.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego. - Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste... Mechanik: - To olej. Blondynka: - OK, no to oleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne z kategorii: Blondynki » | Zobacz inne kategorie » Blondynki - Kawały i dowcipy o blondynkach - sztuczna inteligencja ;-) W Sądzie: - Ile pozwana ma lat? - Chwileczkę, Wysoki Sadzie muszę policzyć: kiedy wychodziłam za niego za mąż miałam 20 lat, on miał 40. To teraz, jeśli on ma 70, a ja jestem o połowę młodsza, to mam 35? Wyślij dowcip | Ocena: 3.0 | Oceń! Żona blondynka telefonuje do męża astronoma: - Kochany właśnie popatrzyłam przez twój teleskop na słoneczko. - Jezu!!! - krzyczy mąż - Którym okiem? - Prawym. - To szybko zasłoń dłonią lewe oko. Czy prawym coś widzisz? - Widzę - odpowiada żona blondynka - Uff!! Dzięki Bogu!! - uspokaja się mąż - A co widzisz? - Słoneczko... Wyślij dowcip | Ocena: 3.8 | Oceń! Blondynka umarła i idzie se do nieba. Piotr zatrzymuje ją u bram raju i mówi: - Córko, duszyczek u nas full. Wiem że nie grzeszyłaś ale musisz przejść eliminacje. Odpowiesz na pytanie wejdziesz, nie - idziesz do piekła. - Rozumiem, proszę pytać. - Jak ma na imię Bóg? - Hehehe. proste: Święćsię! Tu Piotrowi szczęka opadła. - Że jak?! - No przecież w modlitwie jest wyraźnie: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któregoś tam pięknego wieczoru jeździliśmy z kolegami w poszukiwaniu klem, bo samochód nie chciał odpalić. Trafiliśmy w końcu na stację benzynację naszego monopolisty,za kasą urocze dziewczę, więc kolega podchodzi (wiadomo dziewczę to dziewczę) i pyta się: - Są klemy? Pani obsługująca z rozbrajającym uśmiechem również pyta: - Do ląk czy do twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra13
Mam do sprzedania meridię 15, 60 szt. - 140 zł oraz 40 tabletek (4 listki) zelixy 15, 20 zł x 1 listek, razem 80 zł . Ceny apteczne, opakowania oryginalne, data ważności 2011 r. Zaczęłam przyjmować zelixę, ale niestety musiałam zrezygnować. Do tych cen oczywiście proszę doliczyć transport i ewentualne koszty pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kobiety!!! no tak...wystarczy ze dwa dni Caterpillar nie bylo z zostala pominieta w trzech tabelkach..oj bede plakac hlip hlip hlip hlip heheheheh...a tak na serio to Biuralistka, to Twoja intuicja musiala Ci podpowiedziec aby mnie nie wpisywac bo u mnie praktycznie nic sie nie zmienilo :( zastoj jak nic!!!!!!!! w takiej chwili czlowiek od razu traci motywacje no ale nie poddam sie. siade dzisiaj twarza w twarz z Zelixa i odbede z nia powazna rozmowe heheheheh po takiej dyskusji niech sie tylko wazy nie zadzialac :) a tak w ogole to witam wszystkich nowych czlonkow naszego szanownego forum 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata a powiem Ci ze ta Twoja sennosc to naprawde smieszne zjawisko...jezeli chodzi o mnie zawsze mi sie dobrze zasypialo, za to wstawalam wczesnie....teraz niestety, od powiedzmy 2 tygodni nie moge w nocy zasnac, wiec siedze tak do 2-4 i jak na zlosc budze sie ok 8-9. no ale taka sennosc jak u Ciebie..hmmmm...praawde mowiac pierwsze slysze.....no ale przeciez kazdy organizm reaguje inaczej, wiec pewnie nie ma cos ie martwic. jeszcze dodam ze jak bralam zele przez 2 miesiace 2 lata temu tez oczywiscie malo spalam....a potem jak ja odstawilam przez 2 tygodnie spalam do 11 i ani razu snie w nocy nie budzilam...to byl pierwszy raz w zyciu kiedy czulam sie naprawde wypoczeta heheheh...jeszcze do tej pory wspominam to uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ caterpillar- właśnie nie wiem, dlaczego Ciebie w ogóle nie ma ;( Już naprawiam :-) Eeee tam, tydzień zastoju masz dopiero - jeszcze tydzień i popuści-zobaczysz. Nie daj się, bo święta za pasem i Cię testuje ten Twój organizm, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
jeżeli chodzi o sen to ja budzę się o 3-4 rano i kręcę się w łóżku,ale zasypiam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze Biuralistka...wybaczam heheheh. no swiat sie najbardzie obawiam, bo na pewno zamierzam skosztowac pare smakolykow hehehehhe....za 2 tygodnie mam pierwsze wesele...sukienke zamierzam kupic dopiero pare dni przed, bo mam nadzieje ze minimum 1-2kg jeszcze schudne trzymajcie kciuki kobiety...no i swojego mena spotykam za 2 tygodnie wiec mam nadzieje zrobic na nim chociaz lekkie wrazenie :) musze zakupic jakas seksowna mini, bo przeciez u was w Polsce to cieplutko teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszka_32
Witam zeliksiarki Od paru dni przeglądam wasze forum całkiem tu sympatycznie. Od tygodnia jestem na zeli i wasze wsparcie bardzo mi się przyda. Co do efektów wydaje mi się, że parę cm w dół. Skutków ubocznych nie mam oprócz tego, że robi mi się zimno. Za to ciśnienie miód malina wreszcie nie sypiam popołudniami. Miło mi będzie jak przygarniecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis znowu mam te nieprzyjemne dolegliwosci bolow-brzuchowe. dziwne tostrasznie: z jednej strony boli tak jakby był głodny z drugiej strony boli tak jakby juz mu było niedobrze, wrecz jakbym miała zwymio.. a znowusz tez jest tak ze mi sie odbija, dziwnie nie przyjemnie, nie wiem czym :( zle mi z tym strasznie, tak słabo. nie wiem co jesc, zeby bardziej nie bolało, a najlpiej zeby wogole przestało.... eh myslalam ze to si eksonczyło ale u mnie to nie jest tlyko wynik zelixy tylko jeszcze Glucophage 850.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 21
Wiat Was... to na wstępie napisze coś o moim odchudzaniu a więc 21 dzień na zeli iiiiiiiiiiiiiii ( -5kg mniej ) , jestem zadowolony z tego wyniku no ale mam nadzieje że waga będzie jeszcze spadać w końcu zostało mi jeszcze jakieś 39 dni na zeli............ Choć muszę przyznać że nie zawsze mi idzie trzymać się diety np: Wczoraj zjadłem 3 kanapki i całą tabliczkę czekolady nie wiem co mnie naszło hhhe No ale to taka mała słabość,,,,,,,,,,,,, Mam nadzieje że też wam idzie dobrze , szczerz mówiąc to nie czytam wszystkiego co tu piszecie bo nie dał bym rady no ale temat pozostaje ten sam........ KG .......... Mysle że taki jaki i mnie tak was mobilizuje was pogoda , by schudnąć .......... pozdrawiam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men 21- daaawno Cie tu nie było, hehe. Ważne, że tracisz swoje zbędne kilogramiki. Gratulujemy-wynik godny pozazdroszczenia. Zazdroszczę Ci- naprawdę ;) Co do grzeszków- to , hmmm...trza było spalić zbędne kaloryjki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 święć się hahahahahahahahahahahahahaha rozwaliło mnie to:) Dzięki :* renatka3355 JUUUUUUUUUUUUUUUUPI. Cieszę się, że z Tatkiem lepiej i, ze już w domu. Proszę Go ładnie od nas pozdrowić i dużo zdrówka życzyć :) (pozwalam sobie za nas wszystkich:) ) caterpillar zobaczysz na weselu zrobisz ogromne wrażenie, nie takie tam \" o popatrz, chyba coś sie zmieniła\", tylko \"woooooooooow, ale ona świetnie wygląda\" :) Trzymam kciuki :) kruszka_32 akcja przygarnij kropka, przygarniamy :) Miło, że postanowiłaś do nas dołączyć :) Jak to się mówi: W kupie raźniej :) men21 tak tak temat dalej ten sam KG :P i trochę innych :) Te 3 kanapki da się zrozumieć, ale cała tabliczka czekolady???? NIE DOBRY CHŁOPCZYK. Wynik ładny :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem w kiepskim humorku, że nawet o zeli zapomnialam aby wziąć :( :-( A to za sprawką pewnego doktora, byłam u niego pierwszy raz z córką, bo nasz doktor nie miał dyżuru. Iowy doktorek na wstępie zaraz po zbadaniu nastraszyl mnie szpitalem a jeśli nie to zastrzyki. Gdyby był to jeden zastrzyk to bym jakoś przetrzymala i jeżdziła z małą [BO Z OŚRODKA NIKT NIE PRZYJDZIE]ale to dwa zastrzyki o 8.00 i 18.00. 😡 Serce mnie ściskalo gdy pomyślałam jak ona będzie płakala [ ma9 miesięcy ] Izadzwonilam do naszego lekarza i jadę prywatnie o 17.00 mam nadzieję, że powie co innego ? :O :-O 🌼 🌻 Wybaczcie, że nie na temat piszę ale jak postukałam to mi trochę lepiej, mam nadzieję że wybaczycie ?🌼 🌼 🌻 🌼 🌻 🌻 Ps. cieszą mnie Was wszystkich wasze wyniki i trzymam kciuki :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×