Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Wielkiej Nocy czas nadchodzi, cały dzień się każdy głodzi, by móc jutro o poranku, siąść za stołem przy śniadanku. Zjeść kosz cały z jajeczkami, zającami i kaczkami. A już następnego ranka, wiadrem wody zlać baranka. W E S O Ł E G O A L L E L U J A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2009--------@­ **@-(\(\-----------/)/)-_@­ **@-(=':')-------(':'=)---@ **@(..(")(")..(")(")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Wielkanocny zajączek przez pola pomyka WIOSNY jest symbolem- krajobraz rozkwita. Wpadł już do ogródka, i choć tchu brakuje ŚWIĄTECZNE życzenia szybko recytuje: Alleluja wesołego, pysznego święconego, Dyngusa mokrego i spokoju wszelkiego . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../`......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.``'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\.`.......6 \....\\| \: . . ' ` --. ....\_........6...._..`\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-'` ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........`--´__ ;// .......`.,____....-'´......`| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-´..............,-´| || ...,-/................/....| \\ (´..|.............../_..../.\| ..`-\.................`\--;`. .....` -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......`---------´    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ   WESOŁEGO ALLELUJA Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez jeszcze raz skladam Wam najlepsze zyczenia wiosennych Swiat Wielkiej Nocy 🌼 niech moc bedzie z Wami abyscie nie objadly sie za bardzo ale ja juz zapobiegawczo rozgrzeszam Was z wszystkich grzeszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ 🌼 👄 biuralistka 🌼 gosik39 🌼 renatka3355 🌼 zielonooka27 🌼 bernardynek 🌼 ruda102 🌼 caterpillar 🌼 iwcia73 🌼 lucia12 🌼 gucia77 🌼 moniusia35 🌼 kajair 🌼 anula tg 🌼 paczulek 🌼 bambooshek 🌼 winiolka 🌼 men🌼 julia agnieszka🌼 ashtragirl🌼 naturalna27🌼 i cala reszta...🌼 🌼 duzo wiosny w sercach Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie się wykąpałam i mykam spać. Jutro wcześnie muszę wstać. Na 6 do kościółka :) A później śniadanie. kasiek30 dziękuję za jajeczka, normalnie uratowałaś mnie z opresji. Już padałam i nie zrobiłam 60 krokietów, tylko cos koło 40. Tak więc jutro biorę jajka, a co jak święta jajowe, to niech mają jajca :) Cebuli nie dodałam :) 😘😍 No i małe życzonka :) *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\\(\\-----------/)/)----@ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ¤*¨¨*¤.¸¤* Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu w końcu się spotykamy na topiku:P czemu jeszcze nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już mykam spać. Milutkich snów wszystkim :) kasiek 😍😘 caterpillar witaj, bo pewnie pojawisz się gdzieś koło 3 albo jeszcze później :) 🌼 i wesołych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz was nie ma???? ja dopiero z Kosciola wrocilam!!! Agixa dzisiaj mam zamiar pojsc spac najpozniej o 1!! dziewczyny i chlopaki ja tez jeszcze raz zycze wam Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla100
witam dziewczynki w ten swiateczny poranek 6rano -cisza przed burza zaraz zacznie sie tu mlyn Na zelixie 5 dzin -nic -kompletnie Zadnych skutkow ubocznych,jesc mi sie chce jak diabli Chyba jem wiecej niz przed tabletkami Wczoraj wypilam 2 mocne drinki i nic Spie jak susel Czy ze mna cos nie tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego dobrego...dziele sie z Wami wirtualnie jajeczkiem ze swieconki :-) Aga!!! sprawdzilam w nocy...z jego wzrokiem wszystko dobrze :-) 🌼 👄 ❤️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 [kwiatek🌼🌼🌼🌼🌼 Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! Jestem padnięta przez te święta :(wczoraj poszłam spać o 2 (tzn.już dzisiaj) a przed wczoraj o 3-Boże ratuj!! jak kładłam się spać to doszłam do wniosku ,że wczoraj tylko zjadłam śniadanko i nic po za tym tylko piłam:(:(:( Tez właśnie jestem po kawce i zaraz idę szykować śniadanko,potem do kościoła i do rodziców.Małżonek od 4:30 do 14 jest w pracy ,a potem do domku i myślę że trochę odpocznę . Pozdrawiam cieplutko do zobaczenia. --->ruda102 TRZYMAJ SIĘ PRZEŻYJESZ TE ŚWIĘTA Z TEŚCIOWĄ --->KASIEK30 SZOKOWANA JUŻ? --->RENATKA3355 ja też po ciąży traciłam włosy i miałam okropne paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanoc już nadchodzi wiec się bawic nie zaszkodzi Wiec życzę Wam baranka wielkiego, zająca nieskromnego, Jajek kolorowych, świąt odlotowych, dyngusa mokrego po pachy śmiesznego, rodzinnej atmosferki, I UWAŻAJCIE Też Na Kaca, Bo We Wtorek Czeka Praca Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ważne pytania
hej wszystkie meridianki/zelixiarki etc. Mam pytanie do dziewczyn juz z doswiadzeniem w braniu ww. srodkow. 1. jesli mialyscie jo-jo to dlaczego?? z wlasnej winy i zarzucenia diety, powrotu do dawnych nawykow, braku ruchu itp?? 2. jesli dalej utrzymujecie wage po tych tabletkach to czy jest to stala dieta czy zdazylyscie sie nauczyc nowego stylu jedzenia etc? I jak dlugo udalo sie wam utrzymac wage a jesli nie to pyt nr 1 :) 3. w jaki sposob odstawialyscie tabletki (nagle? zmniejszajac czestosc przyjmoania??) i czy laczycie z tym jakies skutki uboczne? (uczucie bycia "na glodzie", zapalenie żyl - czytalam gdzies takie opinie, nagly napad zarlocznosci?? ) PROSZĘ WSZYSTKIE DOŚWIADCZONE O PODZIELENIE SIĘ WARTOŚCIOWYMI SPOSTRZEZENIAMI :) DZIĘKI OGROMNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAM WAŻNE PYTANIA: zeixę odstawiłam 3 miesiące temu.Wcześniej schudłam 12kg. przez 3:mc e .Wiek 48/170/77 kg. obecnie 65kg. Zelixę odstawiałam stopniowo (co 2 dzień,co 3 dzień ...)Obecnie nawyki żywieniowe jak 3 m-ce temu.Dużo warzyw,chudego nabiału,białka...itp.dietaM.M.Waga stoi w miejscu::) :):) Ostatnio gotuję w parowarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha z tego powodu iż mam wolny zawód jestem leniwym człowiekiem (budzę się o 11 g. chodzę spać ok. 1...) .nie ćwiczę .Rower w tygodniu 30 km. Palę i lubię piwo,ale to nie ma wpływu na moja wagę:)...Co jeszcze?POZYTYWNE MYŚLENIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ważne pytania
bernardynek!!!!! OGROMNIE dziękuję za odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że ktoś jeszcze odpowie i się podzieli doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAM WAŻNE PYTANIA.Receptą na nasze życie jest wg.mnie: kochać siebie,kochać życie,bluesa ,zwierzęta,słońce...i być niepoprawnym życiowym OPTYMISTĄ...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :)tak prawie juz po Swietach...wróciłam, ehhh nie da sie nie jeść!!! wiele grzeszków popełniłam ;) a jutro ważenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki: Już późno, ale chciałam tylko luknąć co u Was słychać :) caterpillar hihihihi 🌼 kasiek30👄😍 no mam nadzieję, że ze wzrokiem ok, ale jak obiecałam mogę zrobić płukankę i będzie seksowny fiolecik :) A, no i mam różową lokowaną peruczkę :) kajair z tego co wiem, to jutro nie ma ważenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu chcemy, żeby Święta były raczej wesołe, a nie .... hihihi Ja dzisiaj dałam sobie pięknie radę :) Kuzynka zrobiła moją ulubioną sałatkę (na jogurcie i brokułkach jupiiii), tej sobie nie odmówiłam :) Pyyyyyyyyyyyychaaaaaa moja ulubiona :) bernardynek i jak kupiłaś tego Tefalka? Jak Tobie się sprawuje? 🌼 Dobra mykam, bo rano do Kościoła. Miłych snów i aaaahhhhhhhmmmmmm, żebyśmy miały siły na jutro :) aaaahhhhhhhhmmmmmmm kyyyyyyyyyyyyszzzzzzz złe kg kyyyyyyyyyyssssszzzzzz aaaaaaaahhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jesteś Agixa :):):) dzieki za wysłanie NASZYCH ciągotek do diabła....dziś kurde nie dałam rady...a juz myślałam ,że jestem twarda...heh... no nie?biuralistko40... ja też a kysssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz krzycze!!!słyszysz mnie moja słabości!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×