Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

idę sobie peeling kawowy zrobić, będę gładziutka :-) Zaliczyłam dziś solarium. Ale ta śpiączka to mnie nadal trzyma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam miłym wieczorkiem, już jestem skopana łącznie z ogródkiem nóg nie czuję :( a jutro znowu to samo --->renatka3355 nie szkodzi że pomyliłaś moje numerki, gorzej jak ci się pomylą inne numerki??? :) --->ruda102 raczej podjadać nie będę bo wesele to jest dość duże to pracy będzie nawał,ale do 16 mogę coś tam delikatnego wciągnąć!! --->kasiek30 moja emi urodziła się 18 czerwca a w swoje urodziny 30 czerwca dostała ospę(ale to już dawno),zaraziła się od brata ,równo 2 tygodnie po nim dostała🌼, to chyba zmykam szykować mężowi śniadanko do pracy na nockę:( wpadnę do was rano przy kawce dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poświątecznie :) Dopiero wróciliśmy ze wsi ze świąt i wesela :) oj działo się, działo :) Tyle mam zaległego czytania, że nadrobię jutro :) Chciałam tylko powiedzieć , że -chlebek robił furorę na świątecznym stole -wesele było bardzo udane -wszystkim podobała się moja suknia i ja w odchudzonej wersji - aż mnie pytali o sposób i dietę :P -nasłuchałam się komplementów od facetów aż milusio mi było ;) -troszkę podjadałam- wiadomo.... ciężko byłoby się oprzeć.. ale waga ok, aż byłam w szoku - 86kg :) a 3 dni bez meridii bo alkoholowo było ;) -od jutra wracam do koktajli i \"normalnego\" żywienia i już się tego nie mogę doczekać :) tylko Was mi trochę brakowało 🌻 pozdrawiam 👄 i do juterka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim.... Troszke mnie nie było i znów zdążyłyście napisać 10 stron :) Kasiek30 pojechala do Turcji (ciekawe ile z Was zabrała? :P), a ja mam Turcje w pracy - niestety w tym gorszym wydaniu. Przyjechał szef i mamy mega zapieprz, nawet siku nie ma kiedy zrobić. A co do Turków, to radzilabym się jednak dobrze zastanowić, no chyba, że lubicie czyścić toaletę i za każdym razem wchodzić do wc, żeby spóścić po nich wodę. Ja nie przepadam, ale u nie w pracy to norma (pracuję w tureckiej firmie i mam ich na codzień :/). Święta minęły sobie spokojnie i nawet nie musiałam się powstrzymywać od jedzenia - w zasadzie na nic nie mam ochoty. Zrobiło mi sie okropieństwo w postaci hemoroidów i tragicznie boli mnie dupka :( Do tego stopnia, że spać nie mogę. Dostałam jakieś leki i skierowanie do chirurga :/ Buuuuuuuu Pamiętam, że jakis czas temu, któraś z nas też to miała (coś koło 2 tyg.), ale nie mogę sie doszukać na forum.... A jeśli chodzi o wagę, choć tu jest lepiej - 64,6 :) Niby niewiele, ale w końcu cos drgnęło :) Przesyłam wielkie buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało i się doszukać :) Nutella prosto ze słoiczka, pisałaś, że nie można łączyć Zeli i leków na hemoroidy. Skąd masz taką informację? Pytam, bo moja lekarka nie widzi przeciwwskazań i juz sama nie wiem :( A od półtora tygodnia nie przespalam ani jednej nocy, bo ciągle budzi mnie bół :( Najgorsze, że przez to cholerstwo nawet nie jestem w stanie ćwiczyć, o rowerku już nawet nie wspomnę :( Przepraszam, że o tym piszę, ale nie mam komu powiedzieć, a może Wy mi coś poradzicie..... Przeglądalam starsze stronki (te ostatnie 10 musze nadrobić) i tak sobie myślę: FAJNIE, ŻE JESTEŚCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało i się doszukać Nutella prosto ze słoiczka, pisałaś, że nie można łączyć Zeli i leków na hemoroidy. Skąd masz taką informację? Pytam, bo moja lekarka nie widzi przeciwwskazań i juz sama nie wiem A od półtora tygodnia nie przespalam ani jednej nocy, bo ciągle budzi mnie bół Najgorsze, że przez to cholerstwo nawet nie jestem w stanie ćwiczyć, o rowerku już nawet nie wspomnę Przepraszam, że o tym piszę, ale nie mam komu powiedzieć, a może Wy mi coś poradzicie..... Przeglądalam starsze stronki (te ostatnie 10 musze nadrobić) i tak sobie myślę: FAJNIE, ŻE JESTEŚCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambooshek już nie szukaj więcej to ja miałam te okropne hemoroidy. W zasadzie to nadal mam ale ulżyło mi bardzo po zastosowaniu tabletek DETRALEX Do jakiegoś specjalisty też mam zamiar się wybrać tylko jeszcze nie wiem kiedy będę w Polsce bo tu na wyspach to nie mam zaufania do lekarzy. Stosowałam też maść PROCTO HEMOLAN ale jakoś tak średnio działała. W każdym bądz razie jutro po 11 dniach przerwy wracam do zelixy. Ciekawa jestem jak zareaguje mój organizm po tak długiej przerwie. Życzę Ci kochana żeby to paskudztwo szybko Cię opuściło. Wiem jakie to nieprzyjemne!!! A resztę forumowiczek pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambooshek to ja już sama nie wiem. Moja lekarka powiedziała mi, że nie mogę łączyć zeli z detralexem bo oba te leki są dość mocne i mogą nasilić swoje działanie. Dzwoniłam do niej jak już byłam u kresu wytrzymałości z tymi hemoroidami. A tak swoją drogą jeśli mogłam spokojnie brać oba leki to...pip pip pip... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella prosto ze słoiczka, ja też brałam Detralex, ale nic mi nie pomogło :( Teraz dostałam czopki Posterisan H, ale i tak wolę udać ise do lekarza (\"wolę\" to dużo powiedziane, zwyczajnie lepiej poświęcić się teraz, niż potem meczyć się 100 razy bardziej). Powiedz dlaczego nie mozna brać tych leków z Zelą? Ja na ulotce nie znalazłam takiej info, a i lekarz mi nie zabronił. Kasiek 30, a jednak jeszcze jesteś z nami :) Ja tez mam dzioba na czole. Ale nie po ospie, tylko po cegle - taka pamiątka z zabawy w chowanego na placu budowy (a mialam wtedy 3 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40❤️ masz tak jak ja parę dni po odstawieniu zelixy;-);-);-)mogłam spać dłużej niż niemowlę. Nadal zresztą mogę;-) moniusia35❤️ jakby tak powiększyć liczbę \"tych\"numerków które mam na myśli to i zrzucanie kilogramków byłoby szybsze-muszę przeczekać cierpliwie kurs mojego męża(a raczej jego nerwowość związaną z nim)-w piątek ma już egzamin-niechaj go zda celująco to poświętujemy ;-);-);-);-)w weekend. Winiolka❤️ Kobietko nie mogło być inaczej🌼chlebek zrobił furorę-Ty zrobiłaś furorę tylko pogratulować;-);-);-) bambooshek❤️ Kasiek30 jeszcze jest,my także,najpierw jedziemy pomóc lucii12 a potem wybywamy do Turcji. Ja Turków(w zasadzie całe rodziny) znam z Niemiec i akurat o tych tam mieszkajacych mam jak najlepsze zdanie;-);-)ale to już trochę inna osobowość,trochę zmienione zwyczaje gdy się mieszka w innym kraju🌼 Współczuję dolegliwości-rzeczywiście trochę uziemiona jesteś z ćwiczeniami,a i na codzień też cholerstwo dokucza-szybkiego powrotu do zdrówka;-) nutella prosto ze słoiczka❤️ też przesyłam pozdrowienia na Twoje wyspy;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ ________¶¶0011444¶¶ _______¶¶000111444¶¶ ______¶¶00001114444¶¶ _____¶¶0000111114444¶¶ ____¶¶000001111144444¶¶ ___¶¶00000111111144444¶¶ __¶¶0000001111111444444¶¶ _¶¶000000011111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|4444¶¶ ¶¶00000|____eliksir____|444¶¶ ¶¶00000|___młodości__|4444¶¶ ¶¶00000|___piękności__|444¶¶ ¶¶00000|______i______|444¶¶ ¶¶00000|___miłości____|444¶¶ ¶¶00000|____________|4444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000000111111144444444¶¶ ¶¶00000000011111444444444¶¶ _sz000000001111m44444444¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Dla tych które zajrzą tu jeszcze nocą lub z ranka zostawiam poczęstunek-po kieliszeczku dziewczynki-niskokaloryczne mimo że bardzo wyskokowe;-);-) Koniec dnia Pod bladym światłem, na oślep Wiruje w bezmyślnym kręgu Życie, bezczelne i głośne. Toteż gdy na widnokręgu Noc pieszczotliwa przychodzi, Co wszystko, wstyd nawet zetrze, Wszystko, głód nawet złagodzi, Poeta szepcze. "Mój duch, podobnie jak kości, Snu jest gwałtownie spragniony; Lęk czując w sercu i mdłości, Spać się położę znużony, W twe zawinięty zasłony, Odświerzająca ciemności!" Charles Baudelaire ____ ,☆.*`,☆.*`,☆. __,☆.*`,☆.*`,☆. _,☆.J`,☆.*`,☆. ☆.*`,☆.*`,☆. D O B R A N O C ☆.*`,☆.B`,☆. _,☆.*`,☆.*`,☆. __,☆.*`,☆.*`,☆. _____ ,☆.*`,☆.*`,☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wieczorkiem :) Witam zaginione w akcji :) Winiolka, bambooschek, nutella, lucia12 🌼 kasiek30 😘😍 🌼no wiesz co. Zuźka jest już 2 osobą dzisiaj, o której dowiedziałam się, że ma urodziny 13.06 :) Moja przybrana ciotka też jest z 13.06, a oszołom z niej niesamowity :) Pamiętaj słonko, że BLIŹNIAKI SĄ NAJLEPSZE I NIKT TEMU NIE ZAPRZECZY hihihi Sama coś o tym wiem :P Co do pozostałości po ospie, ja mam na wysokości brwi, tak nad nosem, dziurkę po strupie (chciałam udowodnić bratu, że zdrapię strupa i nie będzie mnie bolało - dzieci, to maja durne pomysły- fakt nie bolało) :P biuralistka40 😘🌼😘 mam nadzieję, że smutas uciekł i humorek wrócił. Jak nie, to złap go za szmaty i o ścianę. Niech wie gdzie jego miejsce :P hihihi A kysz zmoro nieczysta :) Winiolka gratuluję. 🌼 CUD MALINA TA NASZA DZIEWCZYNA :) Super, że bawiłaś się dobrze i wróciłaś pełna optymizmu. A co na te komplementy twój mąż niedowiarek ? :P naddia z ciacha mogłaś zawsze jeszcze zrobić kopiec kreta :P hihihi🌼 bambooshek ja poznałam paru Turków u kuzynki z Niemczech. Ma w sąsiedztwie turecką piekarnię. Bułeczki i chlebek pycha, a właściciele (rodzice z synami) są świetni. Naprawdę fajni ludzie. Poznałam też (niestety) i tego typu Turków, o których mówisz. Normalnie tragedia. Co do leków na hemoroidy, moja mama ma z nimi problem i teraz w aptece babeczka dała jej czopki Procto-glywenol (400mg+40mg). Mówiła, że jest z nich zadowolona, bo jej pomagają. renatka3355 dziękuję za ciekawe informacje :) Z niektórych skorzystam :) 🌼😘 i oczywiście za podpis na podaniu do kasiek30:) Wielki buziak dla Ciebie 😘 kasiek31 podobnie jak renatka, radziłabym Ci jednak coś przegryźć przed Zelą. Tak mi nawet zaleciła lekarka. Powiedziała, żebym nie brała tabletki na pusty żołądek. Ja biorę zelę koło 12 i spokojnie sobie radzę przez cały dzień. Zawsze przed jakieś jabłko, albo jakiś inny owoc. Ostatnio czytałam artykuł nt. sibutraminy i było tam, żeby bezpośrednio z nią nie jeść grapefruita lub soku grapefruitowego. Z tego co pisali, może wzmocnić jej działanie. Ile w tym prawdy? Sama nie wiem. Szkoda, że nie zapisałam sobie nigdzie tego artykułu. Jak tylko go znajdę znowu, to podam tutaj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:) Dawno tu nie zaglądałam, gratuluję spadku tym, którym waga poszła w dół, słowa otuchy dla tych, którym waga stoi;) Jeśli chodzi o mnie to pewnie cos przybrałam przez święta, chociaż nie miałam wagi, żeby zważyć się przed nimi, ale przypuszczam, że ważyłam gdzieś z 71 kg........na dzień dzisiejszy waga pokazała mi równe 72 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
hello,hello z ranka dla wszystkich. gratulacje dla wszystkich wytrwałych w walce z kg,milego dnia, PS.czy wy też macie problemy ze snem,bo ja nie śpię od 4 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
nadia-moje dzieci już miały ospę,więc wiem co cię czeka,młodszy syn miał wtedy 6 miesięcy.smaruj krosty i nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️🌼 Witam Was Kochani ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️renatka3355🌼 ruda102🌼 ❤️moniusia35🌼 naddia🌼 ❤️Winiolka🌼 lucia12🌼 ❤️bambooshek🌼 goralka jak sie patrzy🌼 ❤️nutella prosto ze słoiczka🌼 ❤️ Agixa🌼 kajair🌼 ❤️kasiek30🌼 Paczulek🌼 ❤️mika33🌼 bernardynek🌼 ❤️madzia245🌼 iwcia73🌼 ❤️kasiek31🌼 syla100🌼 gucia77 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__$$$$$____________$$$$$ DZIEŃ _$$$$$$$$_________$$$$$$$ $$$____$$$$______$$__$$$$ $$______$$$$____$$____$$$ DOBRY! $$_______$$$$__$$$____$$$ $$________$$$$_$$$____$$$ $$_________$$$$$$____$$$$ $$$________$$$$$$____$$$_____$$$$ $$$_________$$$$$___$$$$____$$$$$ _$$$________$$$$$__$$$$____$$$$ _$$$$________$$$$_$$$$____$$$$ __$$$$_______$$$$_$$$____$$$ __$$$$$______$$$$$$_____$ ____$$$$$$____$$$$$____$$$ ________.$$$$$$$$_____$$$$$ _________$$$$$._$$$$$$$$$$$$$$$$ _______s$$$$$$$____$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$________$$$$$$$ __$$$$___$$$$$______$$$$_$$$$ _$$_______$$$$_____$$$_____$$$ $$_______$$$$_$ $$______$$$$___$ $$$___$$$$$___$$ $$$$$$$$$$____$$__(▒)(▒) $$$$$$$$$____$$$_(▒)(█)(▒) _$$$$$$_____$$$___(▒)(▒) __________$$$$ _________$$$$$_(▒)(▒) ________$$$$$_(▒)(█)(▒) _______$$$$$___(▒)(▒) _______$$$ ______$$$_(▒)(▒) _____$$_(▒)(█)(▒) ____$$___(▒)(▒) ___$ __$$__(▒)(▒) _$$$_(▒)(█)(▒) _$$___(▒)(▒) _$$ $$ __(▒)(▒) $$_(▒)(█)(▒) $$__(▒)(▒) $$ _$ _$$___(▒)(▒) __$$_(▒)(█)(▒) ____$_(▒)(▒) _____$ Podaruję WAM uśmiech z rana by WASZA twarz była roześmiana niech towarzyszy WAM przez cały dzień i chodzi za WAMI jak cień. Choć mój uśmiech jest malutki niech odgania wszystkie WASZE smutki niech w ciągu dnia podtrzymuje WAS na duchu i dodaje WAM animuszu. Agixa❤️ Aniołek ten dla nas-mniam;-);-);-);-)ciacho. mika33🌼 to częsty objaw w początkowej fazie brania zeli,czasem znika po kilku dniach,czasem tygodniach.....różnie to bywa tak jak różne są nasze organizmy;-) pozdrawiam naddia🌼 zdrówka dla malutkiej👄 biuralistko40❤️ humorek dziś dopisuje? kasiek30❤️ jak zwykle aktywność godna pozazdroszczenia z samego ranka;-) ja o 5ej towarzyszę mężusiowi przy jego porannej kawusi a potem mykam spowrotem do łóżeczka na dwie godzinki;-) Pączuszek84❤️ To nie tak źle-nawet gdyby to tylko 1 kg więcej;-) Kasiek30 pomyka cały dzionek w bereciku więc o rozgrzeszenie nietrudno;-) Buziale na cały dzionek zostawiam dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40👄 kolorowo i wesoło u Ciebie więc się pewnie ten drań który był przyczepiony do Ciebie wczoraj w końcu odczepił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa🌼 Ty widzę podobnie jak ja,wpadasz tylko luknąć a to się przeciąga i przeciąga hi hi. Ja teraz też wpadłam się tylko przywitać a jakoś ciężko mi stąd wyjść tym bardziej że cały dzionek mnie nie będzie w domku i będę wystawiona na milion pokus smakowych bo jadę z siostrą do Silesia Center w Katowicach i ogólnie do centrum a tam pokusa za pokusą,lodziki,fryteczki,goferki,hamburgerki,gyroski uffffff pamiętam z ostatniej eskapady..zapachy kuszą ze wszystkich stron......a ja biorę butle wody i ze 4 jabłka;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Mc Donalds który moje dzieciaczki uwielbiają a ja sie cieszę że nie ma go w moim mieście,ale raz na kilka miesięcy mogę im pozwolić na takie jedzonko więc nie ominie mnie wizyta ale tam sałatki także są.......sama się pocieszam.........:-( moja silna wola pokaże co umie......lub czego nie......... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dzisiaj znowu do ziemi!!!:( zaraz wyrzucam pościele do wywietrzenia na dwór (tak ładnie pachną jak się kładę wieczorem spać) obiad za szykuję i na cały dzień na dwór,🌼 dziewczynki mam pytanko do was: jak z tą wagą jest? najpierw leciało szybko ,a teraz to jakby już nie chciała lecieć?! wczoraj słyszałam że już mi powinno wystarczyć tego odchudzania bo ładnie wyglądam ,ale z czasem mój apetyt na zrzucenie wagi rośnie!! :) mam nadzieję że na tych imprezkach to będę gubić kalorie przy lataniu między gośćmi ---renatka3355 nadrobisz te numerki na pewno ,ale jak wpadniesz w trans gdy mąż wróci to biedny on będzie! oj biedny!❤️ ---nutelka prosto ze słoiczka współczuję ci tych hemoroidów ja po pierwszej ciąży miałam z nimi problem, i teraz jak nie dopilnuję pójścia na kibelek i tego żeby ich nie przeziębić to można ryczeć w głos; :( :( :( a te wszystkie specyfiki to tylko pomagają ale chwilowo trzymaj się !!!🌼 dla wszystkich kochanych dziewczynek na cały dzionek 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35❤️ ;-);-)da radę-nie ma wyjścia;-);-) takie przestoje są normalną rzeczą,waga leci na łeb na szyję a potem się zaprze i ani rusz.A czy powinno Ci wystarczyć tego odchudzania to już musisz sama wiedzieć,jeśli dobrze się czujesz tak jak teraz to skończ z odchudzaniem i pilnuj żeby waga nie wzrosła a jeśli masz nadal ochotę i czujesz że Ci to potrzebne to gub dalej kalorie czy to na imprezkach czy też w ogródku;-) Miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie że ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥ .. .. .. .. / |.. / | _ `````` .. \\ , ../.. 7` ´.. ../_``` ._\\. `\\. ´. , - ..-.. .. +_ .` ,.. .. .. .. .. .. .. .. , - .. _7.. . O.. .O.. .. Y_ .( _.. .. .. (_) .. .. .. _ ) .. .. \\ .. ______ ,. / .. .. ..`\\ ., - ../., ´ .. .. . / `. === ´ \\ . .. .. / - | - - - * *- -\\\\ .. . / - -|- - - - * - - | .. _ 7 | - - - - - - - -| . ( _ , ..\\ - - - - - - / .. (_ / - ´=====| . _ j __ , - - . , - .. .- . . ( l l /.. .. .. ) ..____ ) .. ` - — — ´ chwileczkę tu zabawię, ku pamięci coś zostawię. Kładę miłe pozdrowienia, i uciekam, już mnie nie ma🌻 🌼🌻 🌼🌻 🌼🌻 [kwiatek pozdrowienia na wesoło...Mówi wnuk do dziadka: - Kiedyś to mieliście źle. Nie było Internetu, komórek, czatu ani gadu-gadu... Jak ty w ogóle babcię poznałeś? - No jak nie było? wszystko to było - odpowiada dziadek. - Ale jak to? - No przecież, babcia mieszkała w internacie, a jak wracała ze szkoły, to stałem na czatach, wychodziłem i z babcią gadu-gadu, a jakby nie komórka to i ciebie i twojego ojca by nie było. Chcę Wam powiedzieć, że pamietam o Was ale nie mam czasu aby dłużej tu zabawić, pozdrawiam cieplutko 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[usta👄 🌼🌻 🌼🌻 🌼🌻 🌼🌻 🌻 🌼🌻 🌼🌻 🌼🌻 🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×