Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

witam wpadłam na chwilkę ,oczywiście po kawce!! pogoda u nas się pogorszyła ale mam nadzieję że w ciągu dnia się poprawi🌼 --->kasiek30 dobrze że wracasz!! --->renatka3355 jak twoja kontuzja? --->catepillar ja idę na wesele 25 w sobotę znowu do obsługi wczoraj praca w ogródku przy kwiatach dzisiaj muszę dokończyć dopadło mnie jakieś dołowanie ,brak mi jakiejś motywacji do życia:(:( może mi to minie bo szlak mnie trafi zmykam do obowiązków domowych -na razie pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieki za wsparcie,troche czytałam o przemianie materii w necie i niby rzucenie palenia ma duży wpływ może dlatego nie chudne,kilka lat temu tez troche mi przybyło i bez lekow szybko pozbyłam się tych kg a diete stosowałam podobną do ruda 102 jem 5 -6 posiłkow dziennie sniadanie zawsze serek wiejski odtłuszczony z otrębami i kawa z mlekiem i słodzikiem drugie sniadanie koło południa jabłko potem jeszcze w pracy jogurt jogobela light obiad w domu ok 16 warzywa na patelnie kupuje takie gotowe mrożone pól paczki smaze bez tłuszczu i do tego mala piers z kurczaka tez smazona bez tłuszczu 19 kolacja serek wiejski chudy czasami w miedzyczasie jablko i to wszystko nie jem slodyczy,pije butelke wody niegazowanej dziennie i herbate figure wiec chyba nic zle nie robie,moze musze zglosic sie do jakiegos dietetyka zelixe zapisala mi lekarka rodzinna ale tylko dlatego ze sama jej powiedzialam ,moze zela na mnie nie dziala ,bo nie mialam zadnych skutkow ubocznych ,nawet tej suchosci w ustach,czasami tylko jak zapomnialam wziac tabletki z domu i zazylam ja po pracy o 16 to nie moglam pol nocy spac,teraz te kilka dni bez zeli tez stosowalam tak samo diete i nie bylam glodna moze ich nie brac nie wiem,przeczekam ,wage bede omijac i zobacze moze faktycznie sie ruszy ,mysle tez o kilkudniwej glodowce tylko na wodzie i zielonej herbacie moze to mi pomoze pozdrawiam i milego dnia wszystkim Wam Zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
Witam wszystkich cieplutko w ten zachmurzony dzionek bynajmniej u nas tak jest wpadłam na chwilke zaprowadziłam starszego syna do szkoły młodszy jeszcze z ospa ale jutro juz do kontroli ja wiem ze długo na takim jedzonku nie pociagne postanowiłam tak przez 4dni scisłej zeby zoładek jeszcze bardziej zasuszyc (skurczyc) ja niestety nie mam mozliwosci jesc o stałej poze 5 posiłków dziennie taka mam prace jedna przerwa na 8godzin a o podjadaniu nie ma mowy wiec jak zjem 2 lub 3 posiłki to jest duzo fajnie sie was czyta pa kobitki ide sprzatac i zajac sie troche moim młodszym bo non stop cos gada do mnie i nie daje zyc pa buziaczki pozdrawiam dzisiaj 7tabletka juto sie waze ale jestem ciekawa papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12🌼 no i co z tymi Twoimi truskawkami? Jedną ręke mam sprawną ja ,drugą Ty więc damy radę-tym bardziej że kilka propozycji pomocy już sie pojawiło ze strony dziewczyn👄 biuralistko❤️ Agixa❤️ No więc właśnie-coś w tym stylu i mi się zrobiło-dziś już jest ok-przy nacisku pobolewa ale daruję sobie siatkówkę jutro więc walcz za mnie👄 Tego typu uzależnień się nie leczy-sa nieuleczalne poprostu.........;-) "The Voca People" hi hi hi Twój"esej"dotyczący naszej przeprawy celnej........;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)widzę że Twoja wyobraźnia też daje znać o sobie w niesamowicie humorystyczny sposób🌼kwiatek] kajair❤️ ha ha ha-napewno bardzo by ułatwił👄 naddia🌼 no ślicznie-świetny dobór imionek;-);-);-) No proszę to i drugi dzionek masz odchaczony-pięknie👄 caterpillar🌼 Wow mała czarna-napewno zrobisz wrażenie.......... udanych imprezek i mało nadprogramowych kilogramków;-)za trzy tygodnie czekamy na relacje👄 gucia77🌼 Widzę że więcej barwnych i rysunkowych powitań nam się tu pojawia-wesolutki ten nasz topik;-) pozdrowionka👄 moniusia35❤️ już lepiej,dziękuję👄 Mnie dziś brak motywacji do czegokolwiek-skąd ta paskudna pogoda się zjawiła?Wiatr,deszcz,same chmury,zero słońca-jestem uziemiona z małą w domciu bo kicha i parska jak konik-nie chcę jej bardziej przeziębić przez spacer w tej niepewnej pogodzie,może popołudniu coś się przejaśni:-( ola_31🌼 rzucenie palenia ma wpływ-nie wiem jak duży i czy na każdego ale ma napewno-wiem to z własnego doświadczenia. Jeśli kiedykolwiek wcześniej miałam problem z dodatkowymi kilogramami to wystarczyło że ograniczyłam wielkość spożywanych pokarmów,mniej słodyczy i bez problemu zrzucałam kilogramy no ale wtedy paliłam. Obecnie walczę z nadwagą za pomocą diety,ćwiczeń i efekt bardzo nikły,ale nie palę-i stąd właśnie moje stwierdzenie że to się wiąże z rzuceniem palenia. Podobnie jak Ty mam wrażenie ze zelixa na mnie nie działa jeśli chodzi o spadek wagi,pomimo tego iż miałam typowe objawy jej brania-tzn.suchość w ustach,bezsenność a przy większej dawca(15)skutki uboczne po których ją odstawiłam.Być może gdybym brała dłużej,nie wiem. Generalnie wygląda to tak że z zelixą czy bez tracę 2 kg miesięcznie:-(więc nie ma narazie sensu bym ją brała.Fakt że jestem ok.miesiąc po odstawieniu i muszę się o wiele bardziej pilnować z dietą,chęcią podjadania itp.niż wtedy gdy ją brałam i tydzień-dwa po odstawieniu. Dopiero gdy zauważę że waga idzie w górę,skontaktuję się z lekarką i przedyskutujemy możliwość dalszego brania 10tki. Co do głodówki-to może raczej jako kuracja oczyszczająca organizm a nie typowo odchudzajaca-ale sama musisz podjąć decyzję. pozdrawiam i życzę powodzenia👄 kapika🌼 może uda Ci się jakos to zorganizować-jedna przerwa na 8 godzin,jeśli w środku pracy to wypada 4 godzinki przerwy w jedzonku,pokombinuj bo warto. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko delikatnie zerka zza chmurek;-);-);-);-) Może nie przesiedzimy w domciu całego dzionka;-) Biuralistko-zostawiłam sobie miejsce przy Tobie żeby na końcu coś skrobnąć do Ciebie i poszło bez wpisu:-( Ale Ty wiesz zakonnico nasza na trampolinie;-)więc nie muszę się zbytnio rozpisywać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy ZELIXOWICZE! Czytałam propozycję Agixy, która ma to jeszcze skonsultować z lekarzem dzisiaj. Jeśli nie będzie żadnych przeciw - to ustalimy sobie owe 10 dni. Bo przecież nie każdy tutaj wcina zelixę-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 -->Agixa--> powaliłaś mnie na łopatki opisem odprawy na lotnisku :D masz talent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. *>** DZIEŃ DOBRY *>** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu? - nie ta kobieta.. Żwawa, radosna, pełna humoru - uciecha wielka, bo tyle wyboru. Och, bez tej kawy? - nie ma obawy, Kawusia była jest i zostanie, Kawusię każdy zawsze dostanie. ♥ • ♥ • ♥ • ♥ • ♥ • ♥ • ♥ •♥ • ♥ • ♥ • ........ ))........( ....... ((........_) ..... /\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\\..././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \\........../ ...c(\'\'\'\'\'\'\"\"\'\'\') ..... \\_____/ ...... \\___/ • ♥ • ♥ • ♥ • ♥ • ♥ renatka3355 🌼👄 Agixa 🌼👄 kasiek30 🌼👄 ruda102[ kiss] 🌼👄 biuraliskta40 🌼👄 gucia77 🌼👄 Gosik39 🌼👄 kajair 🌼👄 iwcia73 🌼👄 Winiolka 🌼👄 caterpillar 🌼👄 nutella prosto ze słoiczka 🌼👄 moniusia35 🌼👄 lucia12 🌼👄 naddia 🌼👄 aaaaaGoniaaa 🌼👄 bambooshek 🌼👄 bernardynek 🌼👄 Paczulek 🌼👄 edytusia 🌼👄 Pączuszek84 🌼👄 Julia Agnieszka 🌼👄 ashtragirl 🌼👄 facet 35 lat 🌼👄 goralka jak sie patrzy 🌼👄 Lena28 🌼👄 ola_31 🌼👄 mika33 🌼👄 biuralistka 40🌼trzymaj się :) a na trampolinkę już lecę do ciebie :):):):) mika33-masz rację że 5 posiłków o stałych porach podstawa ale niezawsze się da ,ja pracuję w różnych godzinach i niemam możliwości jadania regularnie,np ten tydzień malutkie śniadanie o 8 potem po 12 drugie a jak wracam około 17 obiad 🌼 Miłego dnia wszystkim choć u mnie zimno i pada :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik39❤️ kawusia pychotka👄 w miłym towarzystwie tym bardziej smakuje. biuralistko ❤️zwolnij i też usiądź na chwilkę spokojnie i napij się z nami kawusi;-)(chociażby telepatycznie;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie juz 25 tabletka (2 razy pominęłam, bo miałam w planie zakrapianą imprezkę) i na wadze tylko -2,5 kg:( A praktycznie prawie nie jem, może z 500 kcal na dzień (chociaż często, ale małe ilości), 2 godziny fitnessu codziennie, a w najgorszym przypadku co 2gi dzień...i tylko nędzne -2,5 kg:( Jestem dziwnym przypadkiem :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie tu nie było.Ale czytałam na biezaco,i nie wiem co mam pisac,bo wszystko mi sie pomieszało..... Te cwiczenia ABS sa fantastyczne :) juz wczesniej je ogladałam,ale wtedy sobie pomyslałam - nie bede ich robic bo mam płytke z cwiczeniami i z ABS dałam spokoj,zreszatą z cwiczeniami z płyty od jakiegos czasu tez :( Aż do przedwczoraj, Agixa dla Lenki przesłała link z ABS weszłam tam, sciągnełam i sobie pocwiczyłam..... kurde na drugi dzien wszystkie miesnia czułam i stwierdziłam ,ze to lepsze jak te mojej z płyty :) teraz sobie codziennie bede cwiczyc :)DZIEKI :) O herbatkach tez sobie poczytałam i teraz pije wszystkie kolory - oprócz białej - bo takiej koło siebie nie spotkałam...... aaa i z kibelkiem wszedzie chodze...hihihi a moze lepiej pampersa kupic i zakładac ??? bo mnie tak goni :) Co do odprawy celnej ...heh to dobre :):):):):) ale sie usmiałam.A ja w tej PODUSZCE wypchanej dziwnie - to jak myslicie co miałam ??? Oczywiscie ZELE na zapas,bo jak by ktoras z Nas chciała w tej Turcji dłuzej zostac to co ??? jakis zapas ZELI musiała by miec hihihi :):) ... Agixa... a wiesz jak sie bałam na tej odprawie.... zeby tylko nie potargali tej poduchy i nie zobaczyli co tam jest... bo oni wszyscy chudzi i pojecia zielonego nie maja o zeli.... jeszcze by nas zamkneli za przemyt i co wtedy????:):):) A teraz napisze Wam ciekawostke odnosnie ANANASA !!! Czy wiecie ze swiezy ananas to doskonały srodek wspomagajacy odchudzanie? Owoce te bowiem zawieraja enzym - bromelinę,ktora reguluje proces przemiany materii,pomaga strawic białko oraz oczyszcza przewod pokarmowy.Witamina C natomiast rozpuszcza tłuszcz i zwalcza wolne rodniki - sprzyja wiec rownież utrzymaniu skory w dobrej kondycji.Zawarty w ananasach potas usuwa natomiast z tkanek nadmiar wody i kwas moczowy,swietnie wspomoże wiec walkę z cellulitem.Świeży ananas ma ponadto sporo błonnkia,dzieki czemu zapobiega powstawaniu zaparc i daje uczucie sytosci. POLECAM i SMACZNEGO :):):):) A teraz ide gotowac obiadek maluchom,dzis chyba cały dzien w domu przesiedza,bo pogoda paskudna :( Pozdrawiam Was cieplutko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
hallo dziewczynki-dlugo tu nie zagladalam,ale wiecie ile jest latania przed komunia...ale na szczescie wszystko nadrobilam i przeczytalam.Ja wzielam 32tabletke i jest mnie 9.5kilo mniej,ale sie ciesze.Do komuni chcialabym jeszcze z conajmniej5 kilo zrzucic,ale nie wiem czy mi sie uda.Co do diety to nadal stosuje żp.Teraz nawet jezeli za duzo zjem to strasznie boli mnie brzuch,wiec nie probuje jesc wiecej.Trzymam za wszystkie kciuki i wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy was tez sie to dotyczy??? :) WIESZ, że żyjesz w 2009 roku, kiedy: 1 - niechcący wprowadzasz hasło do mikrofalówki. 2 - od lat nie układałeś pasjansa prawdziwymi kartami. 3 - masz 15 numerów telefonów do swojej czteroosobowej rodziny. 4 - wysyłasz e-maile do osoby przy sąsiednim biurku. 5 - nie utrzymujesz kontaktu ze znajomymi, którzy nie mają e-maila. 6 - po długim dniu pracy odbierasz telefon wypowiadając nazwę firmy. 7 - kiedy dzwonisz do domu, wciskasz najpierw 0. 8 - od czterech lat siedzisz przy tym samym biurku, a pracujesz już dla trzeciej z kolei firmy. 10 - dowiadujesz się z wiadomości, że zostałeś zwolniony z pracy. 11 - Twój szef nie umiałby wykonywać Twojej pracy. 12 - zatrzymujesz samochód pod blokiem i dzwonisz z komórki do domu, żeby ktoś zszedł i Ci pomógł wypakować zakupy. 13 - każda reklama ma na dole adres www. 14 - wychodząc bez telefonu komórkowego, którego przecież nie używałeś przez przynajmniej 20 lat, wpadasz w panikę. 15 - wstajesz rano i włączasz internet, zanim wypijesz kawę. 16 - przechylasz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć. 17 - czytasz to i śmiejesz się. 18 - nawet gorzej, wiesz już dokładnie, że ten tekst zaraz skopiujesz i komuś go prześlesz. 19 - jesteś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że nie było punktu 9. 20 - właśnie zerknąłeś, żeby sprawdzić, czy na pewno nie było punktu 9. A teraz śmiejesz się sam z sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa. Szykują się do wyjścia na zewnątrz, nagle podbiegły dwa zielone ludziki i zaspawały drzwi rakiety. Amerykanie próbują wyjść. Mija 10 minut, 30 minut... Po godzinie udało się. Wychodzą z rakiety i widzą sporą grupę Marsjan. - Czemu zaspawaliście nam drzwi? - Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem? Niedawno byli tu Polacy. Zaspawaliśmy im drzwi, a oni już po pięciu minutach byli na zewnątrz. I prezenty nam przywieźli! - Prezenty, Polacy? Jakie prezenty? - dziwią się Amerykanie. Jeden z Marsjanin odpowiada: - A, nie wiem. Jakiś wpierdol, ale wszyscy dostali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym miejscem familijnej zgody bywa zazwyczaj grób rodzinny. — Karol Dusza Rodzinne święta są zemstą żonatych na nieżonatych w rewanżu za samotność we dwoje. — Lidia Jasińska Rozpacz jest początkiem narodzin Nadziei. — Henryk Sienkiewicz Mąż: człowiek, który nigdy nie pamięta o twoich urodzinach, ale w towarzystwie chętnie wymienia twój wiek. — Marilyn Monroe Jedynie ludzie o zdrowych zmysłach wariują. — Stanisław Jerzy Lec Nie odchodzimy od zmysłów, nie zapłaciwszy uprzednio. — Stanisław Jerzy Lec (1909-1966) Śmierć kosztować, każdemu wierzyć, Nadzieję stracić - są to ostatnie rzeczy. — Jan Żabczyc Rzeczywistość to coś, co nie znika, kiedy przestaje się w to wierzyć. — Philip Kindred Dick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Agixa, powaliłas mnie ...........waliza książek do angielskiego.................................Bożeeeeeeeeeeeeeeee ryczałam ze śmiechu i oczami wyobraźni widziałam te widły, grabie, rowery stacjonarne, poduszki ...............o ranyyyyyyyyyyy niezła brygada!!!!! Mam nadzieję, że Kasiek 30 nie zapomni o swojej obietnicy i przywiezie nam jakieś tureckie ciacha, moga być nawet niskokaloryczne!!!! Catepillar to razem w sobotę balujemy!!!!!!!! Kasiek na szczęście wraca to rozgrzeszy. Ola- a spróbuj kobitko coś zmienić w tej dietce, dodaj do tego serka pomidorka, ogórka, papryczkę. trochę ona jednostronna i uboga w warzywa. Zamiast drugiego wieczornego serka zjedz sobie chlebek razowy z szynką chudziutką, pomodorem, ogórkiem, rzodkiewką, albo np sałatkę owocową, albo brokuły na parze, sałatę z dodatkami i odrobiną oliwy z oliwek. Może wtedy waga ruszy... warto poeksperymentować.. Pączuszek - a moim zdaniem mało chudniesz dlatego, że nic nie jesz, organizm sie okopał i nie sięga do rezerw, tylko magazynuje.... Przestaw się na 5 zbilansowanych, małych posiłków, powinno jednak ruszyć, no i jeżeli ćwiczysz to rada jak dla Alicji - zmierz się w obwodach tłuszcz, który zamieni się w mięśnie może ważyć więcej, jednak centymetrów powinno być zdecydowanie mniej. Dobra znikam bo mój Zuzol ma dziś urodzinki -6te i muszę co nieco jeszcze przygotować. Całuję Was wszystkie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ruda102🌼 serdeczne życzonka dla Twojej córci......... Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Masz juz jeden roczek więcej... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia73🌼 to chyba w wielu rejonach taka paskudna pogoda:-( Ja coprawda wybrałam sie na godzinkę na spacerek ale sama zmarzłam(moja córka nie bo chodzi w podskokach i zawsze jej ciepło) i po 30tu minutach wróciłyśmy do domu. Sam fakt że kropi kapuśniaczek nie jest zły ale to wietrzycho....brrrrrr Jutro ma być lepiej;-) Albo też zacznę chodzić skacząc,he he-a co tam najwyżej pomyślą że zwariowałam............... Zamknęli by Cię za przemyt substancji odurzających przez granicę;-) Odnośnie ananasa to mam błonnik z ananasem-jakoś nie potrafię się przemóc do tych sztucznych zapychaczy żołądka-owszem może i nie czuję tak głodu ale mam uczucie takiego "sztucznego chemicznego zapchania"-(wymyślam jakieś nowe określenia)nie jestem jak najedzona a napompowana błłłłłłłłeeeeee czasem wezmę kilka tabsów ale to sporadycznie-jak mi się przypomni;-)znajoma kupiła taki błonnik tylko w proszku i dosypuje go do wszystkich potraw-jestem ciekawa jak to smakuje-może któraś próbowała? Ja się chyba nie skuszę..... A świeżego ananasa uwielbiam............... WIEM ż żyję w 2009r-ha ha ha -fajne.........;-);-);-);-);-) anula tg🌼 Piękny wynik-9.5 w miesiąc-tylko pozazdrościć-tak trzymaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ruda102...To zyczenia dla Twojej coreczki 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Za morzami niebieskimi, za wyspami bezludnymi złota rybka mała, życzenia spełniała. Pyszczek miała groźny, wciąż stroiła minki jak dopłynąć, nie wiedziała, do Twojej rodzinki. Aż zaprzęgła do muszelki dwa morskie koniki wzięła perły, skarb Neptuna, wzięła baloniki Teraz jest u ciebie, razem się bawicie przypomnij tej rybce o spełnieniu życzeń... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I niech ma DUŻO zyczen :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....renatka3355...Ja do tych sztucznych specyfikow,tez nie bardzo jestem przekonana,dlatego proponuje naturalnego ananasa,tym bardziej ze go uwielbiasz :) A i dostepny jest u nas przez cały rok :):) ja tez go uwielbiam,a jeszcze takiego dojrzałego - pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich > mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto > wnieść coś nowego do ich życia seksualnego,postanawiają dodać > sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, > superwysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach > spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami: > > Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z > pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, > pończochach, seksownych butach i masce powiedział, że jestem > miłością jego życia! Potem kochaliśmy się przez kilka godzin. > > Panna relacjonuje: U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył > mnie w tym super stroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą > jazdę. > > Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, > żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na > sobie seksowną, skórzaną bieliznę,czarne szpilki, pończoszki i > skórzaną maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział: > "co na obiad, Batmanie?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko,dawno tu nie pisałam, ale widzę że bez zmian-nadal tu wesoło (:zaczełam brać tabletki 19 marca i łacznie do dziś schudłam 12 kg.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!!!!!!!Po 2 tyg.bóle głowy ustąpiły i mam tyle siły,po pracy biegam,ćwiczę ,cały czas mnie nosi.Wczoraj byłam na zakupach i zaszalamtroszkę ,bo spodni sprzed miesiąca nie założę,same spadają z tyłka.Kochani te tabletki to cód,moja obtłuszczona szwagierka wciąż mnie męczy żebym podała jej nazwę tych taboletek,ale ja się upieram cały czas że po prostu ćwiczę i nic więcej .......buziki biuralistka40 ,bo to właśnie dzięki Tobie i innym udało mi się tak schudnąć,na początku brania tabletek to wy mi dodawaliście siły (c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) -->Agixa wiesz jak sie balam żeby mi czasem tych pudełkowych ciast Kopca nie zabrali. Dzis nastepny zień bez cukierasów . Nawet nie jaest tak źle,daję rade. Dzisiaj porządkowałam zimowe ciuchy. Przyłożyłam nową kiecke do takiej z przed zelixowania (od 2 stycznia). i szok. powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ , nie dopuszczę ,aby mieć rozmiar 48,50. Różnica była taka, że nabrałam większego zapału do gubienia kilogramów. ok.15 cm.dla mnie to naprawde sporo :):):). Powiem Wam dziewczynki,że dobrze jak można to powiedzieć komuś ( a raczej napisać). Wczoraj byłam na solarce,samopoczucie tez oczywiście o niebo lepsze. Pozdrawiam. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda to tylko pozazdrościć...:( Czemu ja nie chudne?? :( Jem 4-5 posiłków, w sumie to jem tak od początku lutego, uregulowały mi się sprawy WCtowe, poprawiła skóra, paznokcie i włosy, bo jem same zdrowe rzeczy, ale waga tak opornie mi spada, obwody co prawda trochę się zmniejszyły, ale uważam że i tak mało, od stycznia np. w biodrach straciłam 7 cm, w pasie 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naddia a Ty jak długo już bierzesz zelixę i ile kg schudłaś od momentu jej zażywania?? a 15 cm w jakiej partii ciała straciłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączuszek84- dużo, dużo Ci zeszło z tych obwodów. Dziewczyny WY NIE MARUDŹCIE, ŻE NIE MA POŁOWY WODY W SZKLANCE!!! TYLKO CIESZCIE SIĘ, ŻE WAM JESZCZE POŁOWA ZOSTAŁA!!! Nie marudzić Nie wpieprzać ZŁYCH POKARMÓW- nie wymieniam coby ślinka nie ciekła :) Uśmiechać się-radośni chudną lepiej Nie zazdrościć koleżankom zeliksiarkom i niezeliksiarkom TYŻ Znowu się uśmiechać, wcześniej to do siebie a teraz do innych :-) Jak nie uśmiechasz się do siebie to usmiech do innych jest WYMUSZONY!!! Ćwicz Pij wodę Jedz warzywa Uśmiechaj się , tym razem do myśli swoich- kto ma radosne myśli, ma uśmiechnięte oczy :-) Uśmiechnij się do myśli innych ludzi- nie kombinuj i nie wkładaj na swój temat innym ludziom negatywnych myśli. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×