Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Przychodzi facet do lekarza, kładzie swąmęskość na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To może za duży? - Nie, wcale nie. - A co, za mały? - Nie. Nie jest za mały. - To co w końcu?! - Fajny, nie?! Dyrektor wchodzi rano do sekretariatu i pyta: - Jaki to dzisiaj mamy dzień, panno Kasiu? - Niepłodny, panie dyrektorze, niepłodny... Kobieta modli się przed posiłkiem -\"Boże dopomóż mi, zeby te wszystkie kalorie poszły w cycki\" Jak stracić na wadze? Kupić wagę za 100 zł i sprzedać za 50 zł. Odchudzałam sie dwa miesiące i wiecie ile straciłam..........? Dwa miesiące!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................-:¦:- ......................-:¦:- .................-:¦:- .................(( DOBRY WIECZÓR ! ..................)) ___..........((.,.)) ____......__ ‘|’__ ______( “”””.._ ) ______)./.(./.(.. | ______()......)()|| ______|.......()..|| ______|............|| ______|............()_____.$$$$$$$ ______|............|_____$$_____$$ ______|............|___$$_______$$ ______|______|___$$______$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$ _________$இ$ _________$இ$ _________$இ$ _________$இ$ _________$இ$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ „ Wstał latarnik ziewnął sobie Pozapalał gwiazdki Tobie By gwiazdeczki pięknie lśniły I na niebie się świeciły By nad snami panowały Może do nich zaglądały By noc czar swój roztaczała I w objęcia swe nas brała A my tulmy się z lubością Do tej NOCKI z wzajemnością” .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie🌼🌼 Dziś wyjątkowo tylko na chwilkę,zostawiam uśmiech,uściski i 👄👄👄,gratuluję spadków wagi,zgubienia centymetrów w obwodach a dla dziewczyn które napotykają opory ze strony wagi zostawiam życzenia cierpliwości i wytrwałości. Chciałam Wam coś napisać na temat optymizmu i pozytywnego nastawienia do życia: Wyobraźcie sobie że mój tata wrócił znów do szpitala bo są komplikacje i wyszedł sobie dziś do przyszpitalnego parku za pozwoleniem pani ordynator bo faktycznie nie ma żadnych przeciwskazań i zasłabł a że pechowo nikt nie zauważył od razu no a On zawołać nie może to skończyło się upadkiem i to tak nieszczęśliwie że ma szyty łuk brwiowy i rękę w szynie. Tu powinien nastąpić lament,płacz i rwanie włosów z głowy-a guzik-nic z tych rzeczy!!!!!!!!! Mi poprostu brakło słów gdy dostałam od niego smsa,zaraz tam pojechałam ale widzę że podchodzi ten mój tata bardzo humorystycznie do tego,napisał(pisze w zeszycie) że dobrze że to lewa ręka bo prawą pisze i wogłule dobrze że nie złamana,i oko też całe więc wzroku nie straci a szwy się zagoją.On się tylko martwi że na Komunii syna mej siostry w niedzielę(Tata leży w klinice w Zabrzu,siostra mieszka obok)ktoś pomyśli że on w jakiejś bójce uczestniczył zamiast się przygotowywać do Sakramentu wnuka;-)(dostanie przepustkę do Kościoła-pod opieką naszą tym razem).I tak sobie pisał a ja siedziałam jak zamurowana. Rozbroił mnie i rozłożył na łopatki i wiem że to nie poza bo znam mojego Tatę lepiej niż całą resztę rodzinki;-) I nawet wiem po kim odziedziczyłam sporą dawkę tego optymizmu;-) To także zasługa pani psycholog pracującej w tym szpitalu z ludźmi chorymi i ich rodzinami;-) Normalnie dziewczyny śmiałam się przez łzy i śmiałam się gdy o wypadku opowiadałam mężowi(hmmmm tak patrzył na początku na mnie jak na trochę świrniętą-pomyślał-nabija się z ojca a on biedny poszyty z ręką pokiereszowaną).Więc szklanka musi być zawsze do połowy pełna kobietki👄 I nawet na dobranoc napisał coś w sytlu że skoro tak go proszę to on już się z łóżka dziś nie ruszy bo wypadki chodzą po ludziach tylko że mu się do kibelka chce więc musi bo same młode pielęgniarki są i jemu tak trochę głupio ......o kaczkę prosić skoro nogi jeszcze ma sprawne.........i jedną rękę. Byle nie wymówił w złej godzinie;-) Agixo❤️ jak Twoje oczka? Biuralistko ❤️Twój wpis i nakazy i zakazy na poprzedniej stronie-majstersztyk ,prosto,po ludzku,bez wymądrzania się-tak po naszemu👄 i o szklance-wszystko na miejscu🌼. ruda102❤️ Tobie też widzę humorek dopisuje-świetne dowcipy;-) Pozdrawiam Wsa wszystkie i Zyczę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was! Znów literówki się mnie czepiają-a kysz ode mnie wstręciuchy!!!!!!!!!! Kasiek30❤️ Dla mnie taki koło 30tki jeśli można prosić👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I ZARAZ ZMYKAM NAPISZĘ DO WAS JUTRO PRZY KAWCE ,TERAZ JEŻDŻĘ NA \"ŻELAZKU\" :( dzień okropny bo prawie mi go nie starczyło,mały coś pociąga nosem i jest marudziaty do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :):):) wolam czesc wszyskim Zelixarkom:):):) gucia 77,niestety nie wiem to za miasto????ale sie nie dziw jestem bladynka :P ...aaa Kasiek30-jutro imprezka...oj bedzie sie dzialo wiec poprosze juzzzz o rozgrzeszenie,i zalozenie beretu(jutro wekendi moze juz dla mnie nie sterczyc);)ciesze sie ze szczesliwie dotarlas do naszej Polandii -kochanej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooo, uffffffff czytania miałam wiele, ale nadrobiłam. Teraz mogę się ładnie przywitać :) Witam Wspaniała, najwspanialsze, cudowne, jedyne, idealne i niepowtarzalne dziewczynki :) 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam tak i czytałam (praktycznie 2 dni więc miałam co nadrabiać). Kasiek30😘😍 coś miałam Tobie napisać, kurcze zapomniałam. Skleroza nie boli, postępuje, przychodzi po cichu i zabija. Hmmmm ??? biuralistko40 😘 miałaś rację, że trochę pokrzyczałaś. Bardzo dobrze, a co. Widzę, że ostatnio za dużo się wszystkie rozbestwiłyśmy. No ja nie wiem. Przez kolano i lać na gołą skórę :) Co do tej dietki. Pytałam o nią. Ja mam sobie ją darować. NIE MÓWIĘ, ŻE JEST ZŁA. Ta dietka, owszem jest w porządku. Można ją spokojnie robić. Jednak przeznaczona jest w szczególności dla osób, które chcą stracić konkretną wagę. Parę kilogramów. Przykładowo, ktoś kto chce schudnąć 5kg i wie, że mu to starczy, że nie chce schudnąć więcej, a po diecie wróci do poprzedniego stylu żywienia. Dla kogoś, kto nie ma większych problemów z utrzymaniem wagi w miejscu. Mówiłam o niej mojej mamie, widzi jak ja chudnę i cieszy się bardzo (mam od Niej naprawdę duże wsparcie) i chciałaby też parę kg zrzucić. Mówi, że ze mną może będzie jej łatwiej. Wytłumaczyłam jej co i jak z tą dietką i namówiłam ją, żeby spróbowała. Jak nie będzie jej odpowiadać, to najwyżej przerwie. Ja miałam kiedyś podobną do tej i działała dobrze. W ciągu 3-4 miesięcy schudłam 14kg, bez jakichkolwiek wspomagaczy, przy znikomej ilości ćwiczeń (jak upadłam i wstałam, to mogę to zaliczyć jako zrobienie przysiadu, prawdą?).Tak więc od przyszłego tygodnia zaczynamy, tzn. mama się dietuje, a ja ją dopinguję :) Tak się zmobilizowała, że chce spróbować moich ABSów :) Jeśli chodzi o mnie i tą dietkę, to mam do stracenia jeszcze dużo kg i na dłuższą metę, nie jest to odpowiednia dieta jak dla mnie. Ja nawet po uzyskaniu prawidłowej wagi, będę musiała się dietować do końca życia. Będę musiała uważać co jem, jak jem i ile jem oraz o której jem. A na dzień dzisiejszy nie ma sensu u mnie ze zmianami diet, dlatego że chudnę przy obecnym sposobie odżywiania. Czyli jak, to biuralistka mówi - warzywa, jeszcze raz warzywa i litry wody :) Jak czytałam wasze wpisy (przypomniałam sobie jeszcze parę wcześniejszych) i to co mówiła mi lekarka o tej dietce, to tak sobie pomyślałam, że mogłyby jej spróbować te osóbki, którym waga stoi od bardzo długiego czasu, nawet pomimo ćwiczeń, większego ruchu, diety, itd. Dieta nie jest drastyczna i można sobie z nią spokojnie poradzić, a te 9 dni to nie jest jeszcze tak dużo. Może wtedy waga ruszy? A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia73 wiesz, dobrze że tej poduszki tak pilnowałaś. Szkoda stracić dobry zapas :) ABSiki dobre, nie ? hihihi mi też się podobają. Brzuszek tak fajnie boli. Kurcze lubię uczucie zakwasów brzuszka (hihihi chyba jestem nienormalna, ale bynajmniej wiem, że mam tam gdzieś za górami, chałdami jeszcze coś takiego :) ). O białą musisz się postarać. W dużych marketach już kupisz. Nie zawsze się uda kupić taką liściastą, ale na spróbowanie można i taką w torebkach. Najlepsze są takie na wagę, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Ja polecam tą z BioActive. W ogóle herbaty z tej firmy są dobre. Ja jeszcze lubię herbaty Vitaxu (jabłko z miętą niesamowite, zwłaszcza na upały z dodatkiem dużej ilości lodu, a wieczorkiem meliska z pomarańczą). Ostatnio kupuję sobie Irvingi (też mają dobrą białą, ale są drogie ok.10zł za 20torebek). Często biorę zieloną z jaśminem i pomarańczą. Dla mnie wystarcza na jakiś czas, bo w domu nikt jej nie chce pić. Herbatka jest w jedwabnych torebkach i przez to śmierdzi im moczoną szmatą. Nie wyprowadzam ich z błędu, bo po co. To jaśmin daje taki lekki posmak i specyficzny zapach. Wiesz lubię jeszcze Rooibos z Astry (tzw. herbata życia), ale ten zwykły, bez jakichkolwiek dodatków. Wczoraj kupiłam sobie czerwoną z BioActive "GINCOPA" . Z tego co piszą, to wspomaga odchudzanie oraz poprawia pamięć i koncentrację o smaku brzoskwiniowo - ananasowym. Pachnie pięknie :) (o dziwo czerwona i pachnie :P). Piszą na niej, że (...) pu-erh posiada właściwości odchudzające, liikwiduje nadmiar tłuszczu w organiźmie i reguluje metabolizm. Dodatek zielonej herbaty oraz hibiskusa, bogatych w polifenole, nadają herbatce właściwości silnie antyoksydacyjne (przeciwutleniające). Herbata Gincopa sd została wzbogacona ekstraktem z "Bacopa monniera". Roślina była już znana w tradycyjnej medycynie indyjskiej ze swoich właściwości wspomagających koncentrację i zapamiętywanie (kasiek, to mi się przyda :P). Jeszcze jej nie piłam, ale jak tylko rano ją wypiję, to napiszę jaka jest w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12 widzę, że zaopatrzyłaś się w afrodyzjak - truskawki i szampan :) Na mnie niestety działa on w odwrotną stronę :) ale, ale czasami może zdziałać cuda :) Więc dobrze, że o nim pomyślałaś :) Może podeszłabym do Ciebie nieco pożyczyć :) Moniusia35 jazda na żelazku, he fajnie określasz. Następnym razem daj cynk, to Ci poprasuję (następny objaw mojej nienormalności - lubię prasować). renatka3355 😘 oboje z Tatą będziecie wyglądali jakbyście wracali z jakiejś ustawki :) Tata z usztywnioną LEWĄ ręką, sznyta nad okiem, Ty i twoja PRAWA ręka (jest plus możecie iść koło siebie i trzymać się za ręce hihi), pewnie niejedne siniaki na tyłku po konikach. Normalnie jak bandziory :) Zdrówka dla Tatki i Ciebie :)😘 ruda102 widzę, że z życzonkami dla córci się spóźniłam, ale i tak życzę jej tego nejlepszego, ale takiego wiesz, super extra najlepszego :) 😘 Kasiek dalej mi się nie przypomniało :) Właśnie mam banana na buzi, hihihi od dzisiaj mam nowy nabytek :) (w sumie, to dwa). Cudne :) A jak Twoje maluchy? Dobra mykam spać. Milutkich snów. Jutro się odezwę :) 😘😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę humorku jeszcze zostawiam :) Pewnej nocy złodziej wlamuje sie do pustego mieszkania. Szpera po ciemku, przerzuca rzeczy szukajac pieniedzy, az tu nagle slyszy glos: - Mateusz cie widzi... Zapala swiatlo rozglada sie po pokoju. Nikogo nie ma. Dalej przerzuca rzeczy. - Mateusz cie widzi... Co u licha?!" - mysli, rozglada sie dokladniej, a tu papuga w klatce. - Te, papuga, to ty mówilas? - Ja. - A jak masz na imie? - Nepumenozenia. - Nepu... co? Glupie imie jak dla papugi. - Mateusz tez glupie jak dla rotwailera Jedna z blondynek kupuje nowe mieszkanie i zaprasza do niego swoją koleżankę, też blondynkę i mówi: -Mam tu taki fajny przycisk. Jak pstrykam to raz jest światło raz go nie ma. Obie blondynki przyglądają się z zaciekawieniem nowemu zjawisku. Nagle jedna zadaje pytanie: -A gdzie to światło jest, jak go nie ma? Druga na to: -Choć, to ci pokażę. Udaje się do kuchni, otwiera drzwi lodówki i mówi: -Tu się chowa. Papuga do własciciela: ROGACZ! ROGACZ! to samo na drugi dzień, na trzeci...faceta to zaniepokoiło, wpada z pracy w środku nocy do domu, po cichu skrada sie do pokoju, nagle otwiera dżwi a tam żona w łużku z innym, wściekły rozgląda się za czymś ciężkim ale nie ma nic pod ręką, a papuga drze się wniebogłosy- NA ROGI S...SYNA !!!! NA ROGI GO BO SPIER...LI!!!! pani kazała ucznią przynieść do szkoły domowe zwierze. małgosia przyniosła kota a jaś żabe. Pani sie pyta: co ta żaba potrafi jasiu? Jaś wali pięścią w stół żaba: kła drógi raz udeża w stół żaba: kła trzeci raz udeża w stół a żaba : kłanta namera trarira kłanta namera..... - Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku? - Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk Przychodzi baba do lekarza: -Panie doktorze wszystko kojarzy mi się z seksem! -A brom brała pani? -Aa, jeszcze żem się nie brombrała dzisiaj... Przyjechał turysta w góry. Nocuje u bacy. Rano baca pyta: -Czy wy w nocy nic ze sobą nie robicie, ze się światło cały czas pali...? -Baco, przy świetle to dopiero przyjemność! Na drugi dzień turysta pyta bace: -No i jak, lepiej przy świetle? -Lepiej, lepiej - i ile dzieci miały uciechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem glupota ale sama z siebie obudzilam sie po 5!!!!!!!!!!! wiec jak juz nie moglam usnac to troszke pobiegalam :p teraz tez zaczelam proces rozgrzeszania. wszystkie wg.listy. teraz pije kawe jem sniadanko a w kolejce czeka czerwona herbatka :-( Aga skleroza nie boli ale juz ja miec w tak mlodym wieku? koniec swiata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam bardzo słonecznie już po kawce i zaraz powieszam pranko na dwór bo mój mały wczoraj najadł się kinder kanapki za dużo i w nocy puścił PAWIA :P i znowu musiałam prać!! o 11 już śmigam do pracy ,a jutro nie wiem o której wrócę ale o 10 jadę z małym do zoo :) --->agixa gdzie ty mieszkasz? jeżeli blisko mnie to masz u mnie etat jazdy na żelazku :) ja tego nie na widzę!!!!!! muszę jeszcze dokończyć dla nich obiadek ,zmykam zajrzę jutro dużo słonka dla was na dzisiejszy dzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35---ja tez juz pranie susze *dwa :-) tyle sie tego nazbieralo... ogarnelam troche dom obiadek juz zaczyna sie gotowac aby pozniej tylko odgrzac :-) bo jade dzis na zakupowe szalenstwo. male dziecko zenskie i to wieksze meskie wysylam do kina...na \"hannah montana\" ale mu sie trafilo.ja powiedzialam NIE bo ile mozna biegac na filmy dla dzieci.na ostatnim przespalam 2/3filmu :p ja musze w spokoju szukac butow dla siebie i dla Zuzki ubran bo rosnie okropnie i rekawki bluzek za chwile beda3/4 :-) przynajmniej bede miala cisze i ubranka beda w roznych kolorach bo jak ide z moja Zuza to wszystko albo jest rozowe lub zolte!!! zgroza a...fajne buty mi przyszly (deezee-zobaczyc w internecie)--balam sie ale rozmiar ok i bardzo wygodne :-) ale jak dobrze wiecie butow nigdy za wiele 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie Wspaniałe Wesolutkie Wyćwiczone i Wychudzone Ja też siedzę juz po kawce i śniadanku, ale za to z papką ziemniaczaną na dekolcie, trochę mnie wczoraj przypiekło słonko, jak poszłyśmy z naszą szkolną bandą. Muszę się doprowadzić do stanu używalności. No cóż ja się tez jeszcze dzisiaj nie brombałam :) , a wieczorem idziemy na to weselicho więc pewnie też nic z tego...........ale kasiek ma dla mnie Turka pod ladą więc może nadrobię. Za to rowery już czekają i w ramach czynnego spalania kalorii jedziemy na wycieczkę rowerową. Agixa daj link do tej dietki 9-cio dniowej bo ja już trzeci tydzień stoję na 72 kg buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, faktem jest lody i torty raczej nie wspomagają przemiany materii, ale muszę jakos przełamać ten zastój. Renatko jak Twoja łapka???? Zeszła opuchlizna i siatkówka już w planach? czy też koniki Ci zostały? Agixa a jak Twoje oczka? Ja dziś bardzo liczę na Ciebie, mam nadzieję, że bedziesz moim aniołem stróżem i gdy tylko zobaczysz jakąś słodką pokusę to bedziesz robić aaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszzzzzzzzzzzzzz bo chociaz beret kasiek spisuje się dalej na medal i co prawda moherek jakby się odrobinke sfilcował ....i może dlatego waga nie spada. Dobra brykam!!!! Dzieci juz w pasach startowych! Dzis niestety nie zajrzę, może przed wyjściem ... pozdrawiam Was mocno!!!! Agixa w razie czego wiesz co masz robić, gryź mnie w to łapsko, które bedzie zmierzac ku zagładzie....na biuralistkę nie ma co liczyć bo ona dzisiaj mierzy staniki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka 3355 jeszcze słówko do Ciebie!!!!! Gratuluję Ci taty!!! jestem pewna, że z jego nastawieniem pokona wszystko i będzie całkowicie wyleczony. najwiekszym lekiem jest nasza podświadomość!!!! Z mojej strony wielki szacun dla jego postawy!!! to wspaniały, niezłomny człowiek. Zobaczysz - jeszcze będzie góry przenosił. Kurka, gdzie ty mieszkasz???? jakbyś mieszkała bliżej to podjęłabym się pracy z Twoim tatą nad przywróceniem mu mowy. Pracowałam kiedyś z dzieckiem po laryngektomii i udało się!!! W każdym razie życzę twojemu tacie duzo zdrowia!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę i zaraz mykam ;) Renatka, wieeelkie tulaki i oooogrrrooommnyyy usmiech za Twój uśmiech i optymizm. Trzymaj się dziewczynko ;) Kasiek, ja dzisiaj tez o 6 pobudka,ale od rana \"fajlowałam\" hihihih-piłowałam paznokcie. Miałam żelowane i jakoś tak nie zapisałam sobie terminu i dwa michy przeszły-stan opłakany,taki odrost. Ale teraz zastosowałam NIL TEK i myslę, że dojdą do siebie. a teraz mnie strasznie bolą Co do dietki, hmmm-wiesz Agixa ja te 10 dni lekko wytrzymam, zatem zamiast koktajli ot tak, wypróbuję co to warte ;) Mąż nie bierze zelixy, to będzie motywacja, że przygotowuję posiłki takie a nie inne i to dla nas obydwóch. Dzisiaj nie mam czas, jutro też nie ale postaram się coś zapodać na pierwsze dwa dni. Bo trzeba odpowiednie zakupy poczynić. A nie kojarzysz czy kosztowna jest ta dieta? No nic, zobaczę przy ustalaniu menu. Ruda- Ty też w to wchodzisz? Wszystkie jesteście WSPANIAłE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(¸.•`(.♥´(¸.•´ `♥.♥´¨) (`♥•.¸ (`♥•.¸♥¸.•♥´) ¸.•♥´) `•.¸(♥)(♥)¸.•DZIEŃ DOBRY (¸.•♥(¸.•♥´¨¨¨¨`♥•.¸)♥•.¸) ¸.•♥(¸.•♥♥•.¸) ŻYCIE to wielki skarb - dar istnienia. Gdy jest Ci źle, nie martw się od czego są marzenia? Życie ma smutku chwile - pełne cierpienia. Szkoda na nie łez, nie smuć się odrzuć złe wspomnienia. Życie niesie każdemu miłość, bliskości pragnienia. Spójrz przed siebie i uśmiechnij się - najważniejsza jest nadzieja!!!! Dziewczyny ja sie tez moge załapac na etat jazdy zelazkiem:) uwielbiam prasowac,ale ostrzegam do -- szaf ubran nie wkładam bo tego nie nawidze.Moje wyprasowane pranie lezy w koszu az dostanie mocy urzedowej :) Mam dzis troche luzik,wczoraj posprzątałam :)dzis obiadek jeszcze zrobie i pomysle nad jakims relaxem :-p ....ruda... ja Ci NAKAZUJE DUZO TANCZYC DO BIAŁEGO RANA,bo to przyjemna gimnastyka :):)siedząc za stołem nic nie osiagniesz :-p ...kasiek30...witam w Polsce :)dziewczynki tak mają,moja Maja ma 2 i poł roku a juz jeczy ze tego co jej naszykuje nie ubiarze:)i sama do szafy gna po ubrania(WIEKSZOSCI TEZ ROZOWE)Ostatnio był dym o buty,ja jej kazałam tenisowki ubrac,a Ta sie uparła na adidasy - wtedy zagroziłam siedzeniem w domu i zmiękła, poszła w tenisowkach :) ....Agixa..dzieki za rady co do herbatek,napewno skorzystam i posmakuje tych co poleciłas :) ...renatka3355...pogratulowac tak dzielnego i optymistycznie nastawionego Taty :) A jeszcze co do tej diety 9 dniowej,to ją czytałam i mysle ze nic by sie nie stało,gdyby ją sprobowac.A zawsze idzie odstawic :) ╔════((¯`•»«•´¯))═════╗ ◊...Są tacy ludzie obok nas, ◊...co zawsze mają dla nas czas ◊...i nie żałują ciepłych słów, ◊...i nie zadają pytań stu... ◊...Są tacy ludzie, uwierzcie mi, ◊...co pomagają spełniać sny, ◊...a gdy po nocy przyjdzie dzień ◊...- jawą się staje dobry sen. ◊...Są tacy ludzie, ja ich znam ! ◊...I wciąż poznaję, tu i tam... ◊...To dobrzy ludzie....a wśród nich ◊...widzę, ze jesteście również WY! ════((¯`•»«•´¯))═════

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..biuralistko... ta dieta jest całkiem na nasza kieszen.Sa tam wymienione produkty,podzielone na grupy. Na kazdy dzien podane sa składniki z 4-ech grup,ktore mozna przygotowac.Zreszta to trza zobaczyc i poczytac zeby wiedziec o co chodzi.:)Ale godna uwagi ta dieta i chyba sie tez do was dołacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Niewiele mam do oddania, tylko serca kawałek, skrawek duszy, może jeszcze trochę mego pisania, które bywa, czasami i wzruszy... Niewiele Wam mogę dać, lecz to co daję, to szczerze, nie pragnę niczego w zamian, nie pragnę niczego w ofierze. Niewiele sama mam, lecz chętnie się podzielę, przecież nie jestem sama na świecie, jest Nas tu wiele... Pragnieniem moim by było, by każdy chciał z siebie coś dać, choćby drobinkę serca, tyle, na ile Go stać. By sam się nie zubożył, drugiego wspomógł, choć gestem, aby ten Ktoś mógł liczyć, na to, że Jestem. . . 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie;-) biuralistka❤️👄 ruda102❤️👄 Agixa❤️👄 kasiek30❤️👄 moniusia35❤️👄 iwcia73❤️👄 wszystkie kobietki na tym topiku......❤️❤️❤️🌼🌼🌼👄👄👄 Łapka-ok-w poniedziałek idę już na siatkóweczkę a dziś konie,czekam tylko aż mój bąblek wstanie,zje i dołączymy do dziewczyn;-) Dziękuję w imiemiu TATY-he he też myślę że równy i fajny facet z niego;-)nastawienie zmienił totalnie i tak trzymać. Ruda ja też mieszkam w pobliżu Zabrza-15 minut jazdy autem(nie w godzinach szczytu hi hi). Jutro mnie nie będzie (komunia)może wieczorkiem uda mi się zajrzeć i dokładnie przeczytać szczegóły tej diety 9cio dniowej o której pisze Biuralistka i Agixa. Buziale zostawiam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________♥♥♥_______♥♥♥____ ______♥♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥♥♥♥___ _____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__ ______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___ ________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_______ _____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___ ___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__ __♥♥__♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥♥♥♥____ _♥♥____♥♥♥______♥♥♥♥_____ _♥♥______________________ __♥♥_____________________ ___♥♥____________________ ___♥♥____________________ ___♥♥___ Odrobina ________ ___♥♥___ Szczęścia _______ ___♥♥______ dla _________ __♥♥_____ WAS _________ __♥♥__________________ _♥♥_____________________ _♥♥_____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ kasiek30-witaj w kraju truskawki i szampan czekają na Ciebie ,Agixa podskocz dla Ciebie też mam zapasik?:D kasiek30-spadłaś mi z nieba z tymi butami są zaj...te już sobie wybrałam 17.05 mam komunie u szwagierki i szukałam butów i juz mam a co wkońcu mogę przepacerowac przed KOCHANĄ teściową w nowych ciuchach i butach zawsze mi docinała że jestem gruba nie widziała mnie z rok ciekawe co powie?pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokuna53
Witam wszystkie żelowiczki i nie tylko, serdecznie pozdrawiam zwłaszcza renatka3355, jesteś bardzo dzielną osobą i tak pełną romantyzmu. Życie jest jakie jest, ale czasem nas potrafi zaskoczyć przyjemnie i tego zyczę Tobie i całej Twojej rodzinie, zwłaszcza tacie. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) 😘🌼😍 Chyba zaraz idę spać. Głowa mnie boli, cała podrapana jestem i ziewam jak nie wiem. Ja nie wiem co się ze mną dzisiaj dzieje. Bez zmuszania poszłam na działkę. MASAKRA. Jak ja nie lubię robić na działce, to pielenie, grzebanie się w ziemi. Tragedia. Działka owszem, trawka, kwiatki, drzewka i krzewy owocowe. I jak dla mnie wystarczy. No ale jak nie iść, jak mama prosi? Skubana podeszła mnie jak diabli: \"pójdziesz ze mną na działkę mi pomóc?\" już miałam coś powiedzieć, a Ona od razu \"spalisz trochę kalorii i dobrze wyjdzie Ci na zdrowie\" hehe Tak więc spaliłam ich trochę i nie tylko. Dym jeszcze czuję w gardle. Za to malinki i trawka wyglądają ładnie. Lucia moich truskawek nie chciałabyś widzieć, hyhy raczej trawy z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia właśnie oglądałam te buciki. Hmmm znalazłam parę fajnych, ale z moim kopytem, to lepiej żebym najpierw zmierzyła :) Co do bucików i torebek, to fakt nigdy za dużo:) U mnie jak widzą, że przyszłam z kolejną torebką, to tylko pukają się w głowę. Nie wiem o co im chodzi??????? Głowa ich boli, czy pokazują mi, że widzieli dzięcioła :P Jak tam maleństwo? Śpi już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102 aaaaahhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmm :) linki do dietki: http://rapidshare.com/files/222528419/Odchud zanie_na_zawolanie.zip http://odsiebie.com/pokaz/2257172---b1dd.htm l http://www.sendspace.com/file/zctztk Oczka lepiej. Dzisiaj praktycznie wszystko z nimi ok, ale praktycznie nie siedziałam przed kompem. Dopiero teraz. Muszę ograniczyć czas przed monitorem. Ruda zostaw już to, ile będziesz jadła tych sałatek. Idź się lepiej bawić. I TO BIEGIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko 😘 możesz spokojnie działać. Nie popadniesz w długi. W zasadzie jakoś drożej niż koktajle nie będzie. Jeśli tylko chcecie wspólnie z dziewczynami ją robić, to dogadajcie się którą. Czy tą podstawową czy TURBO. W jednej i drugiej są grupy składników, tak więc wcześniej można sobie sprawdzić i zaplanować żywienie na dzień następny i mniej więcej obliczyć ile będzie kosztowało. A jak coś, to można zastąpić innym składnikiem z grupy, który jest tańszy. Pamiętasz, ostatnio mówiłam Ci o mojej diecie sprzed 3-4 lat? Tej białkowej. Nie odczułam przy niej jakiegoś większego uderzenia po kieszeni. Czasami nawet więcej mi zostawało kasy, niż zazwyczaj. A diety są bardzo podobne do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355 😘 widzę, że dobry humorek trzyma nadal :) Pięknie :) Oby tak dalej :) Widzę, że konie pochłonęły Ciebie całkiem :) Fajnie. Ja się zawsze bałam, że jak wejdę na konia, to on się pode mną ugnie :P Jak byłam mała, to jeździłam na koniu u dziadków na wiosce. Może kiedyś.... kasiek30 😘😍 bo wcześniej nie dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×