Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anatolia to tola przeciez

13 tydzień ,7 cm

Polecane posty

Gość anatolia to tola przeciez

Jestem przy końcu 13 tygodnia, właśnie usg wykazało 7 cm płód. Wspaniały oczywiście, kosmówka jest OK, (nie wiem co to znaczy, ale może któras z Was mi powie), sa kończyny i mózg wielkości orzecha włoskiego (nie wiem czy to duzy czy mało biorąc pod uwage ,że płód ma 7 cm a orzech moze miec z 2 cm prawda?). Jak uważacie czy to jest Ok? 7 cm ponoc jest w normie w tym 13 tyg(a rczeju mnie pod koniec juz). Jestem pełna eupforii teraz ale i pełna obaw co do porodu, wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję serdecznie bo rozumiem że właśnie się dowiedziałaś o ciąży :) co do wielkości maluszka to jest w normie. wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolia to tola przeciez
nie nie, ja juz o niej wiem w sumie od początku:)pierwszy raz byłam mozna powiedzieć w 7 i wtedy miałam pierwsze usg na którym dowiedziałam sie tylko ze serce bije i ze jest jeden płód. Teraz dopiero dowiedziałam sie ze ma wszystko na miejscu a tak sie denerwowałam bo młoda juz nie ejstem a to pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolia to tola przeciez
zadam dośc głupie pytanie: czy mózg wielkości orzecha włoskiego moze świadczyc ,ze dziecko bedzie no np. mądre nad zwyczaj czy jednak nie ma to znaczenia i tego nie okresli się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolia to tola przeciez
dziękuje oczywiście:) o spokój sie staram, duzo wypoczywam, ale czasamijakies spory napewno sie pojawią (czasmi są też) ;) Nie bardzo wiem co zonaczają skróty jakimi lekarz się posługiwał, coś z T...wynosiło 6 nie wiem czy to podawał obwód głowy czy ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym badaniu najwazniejsza
jest przeziernosc karkowa i kosc nosowa. wrzuc sobie te skroty w wyszukiwarke to bedziesz wiedziala, bo widze, ze star jestes a niezbyt madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 synów
rzeczywiscie glupie pytanie. twoj maluszek poprostu sie cudnie rozwija, a lekarz chcial zebys sobie mniej wiecej wyobrazila ta wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolia to tola przeciez
dużo czytam, ale moze tu więcej obrazowych wyjasniej dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacowa bodowa
a ja czytałam ze w 13 tyg wzrost płodu to 8-9 a nie 7 cm. czyzby jednak dziecko nie bylo w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×