Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Auri

Niania mnie oszukała co robić

Polecane posty

Gość Auri

Jestem mamą 1,5 rocznej dziewczynki. Niania zajmowała się moją córeczką już kilka miesięcy. Ostatnio poprosiła o zaliczkę i ostatnio często zdarzają jej się jakieś pilne sprawy (na 5 dni była 2) :( wczoraj podobno była chora, ale miała dziś przyjść (obiecała) dziś jej komórka milczy. Co mam robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0908
pożegnać ją czym prędzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Twojej Niani się nic nie stało... Jeśli jednak Niania zachowuje się w ten sposób to uważam że powinnaś zakończyć współpracę. Takie podejście do pracy nie rokuje dobrze, a już na pewno nie jest dobre dla Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
Skoro przez kilka miesięcy niania była w porządku to teraz najwyrazniej ma jakieś kłopoty skoro się tak zahowuje,najlepiej przeczekać chwile aż sprawa się wyjaśni a nie od razu pozbawiać człowieka pracy,a jeżeli w ciągu tygodnia niewytłumaczy sie ze swojego zachowania to wtedy poszukać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania franczeska
POROZMAWIAJ Z NIANIA , i wyjaśnij z nia ta sprawe , jak na 5 dni była tylko 2 to zapłać jej tylko za te 2 dni , wytumacz jej ze ty masz prace i potrzebujessz osoby dyspozycyjnej , a ona nie jest taka osoba , zapytaj czy moze ma jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz pytac o zadne
powody. Ty masz prace i dlatego zatrudnilas nianie. Ona olala swoje obowiazki wiec wylej ja na zbity pysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie bądźcie ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auri
To teraz wyjaśniam wszystko. Niania chyba naprawdę zrobiła nas w konia (wzięła 270 zł zaliczki i się ulotniła) tzn. ciągle się wykręca chorobami i wizytami w szpitalu, dziś mąż do niej dzwonił i powiedziała, że przyjdzie o 16 (aby mi troszkę pomóc przy dziecku i porozmawiać) niestety nie pojawiła się :( Od jutra moja córcia idzie do żłobka mam nadzieję, że sobie poradzi, a nianię czeka sprawa w sądzie... tak tego nie zostawię... Acha ta niania zajmowała się nie tylko naszą córeczką... jestem ciekawa czy innych też tak okantowała (ale nie mam jak tego sprawdzić a jej danych tu nie podam). Mamy w Poznaniu uważajcie na kobiety po 40 które notorycznie spóźniają się do pracy (znaczy to że mają was w poważaniu) nie ważne jak miłe by były! :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvgsjkd
tez jestem z poznania ile mniej wiecej placiliscie niani i za ile godzin? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na pytanie powyżej. Jestem doświadczoną Nianią z Poznania pracującą kilkanaście h tygodniowo i otrzymuję 10zł/h. Myślę, że na dzień dzisiejszy 8 zł to minimum. Chociaż jak wiadomo, wynagrodzenie uzależnia się od majętności rodziców, ilości godzin pracy, oraz doświadczenia Niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×