Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

AZ TAK DZIWNIE WYGLADA MLODA DZIEWCZYNA IDACA ZA REKE ZE STARSZYM TROCHE FACETEM

Polecane posty

nie czulam i nie czuje. bardziej on kiedys. na poczatku z nim bylo ciezko przez te roznice, ale nie od poczatku para bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifest listopadowy
aliksandra, a ty myślisz, że jesteś śmieszna? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mensch, człowiek, co ty ode mnie cierpisz, nawet zasrańcu czarnego nicku nie masz, czy ja ciebie prosiłem o wyrażaniu się i dyskutowaniu o mnie, weż spadnij stąd i nie zaśmiecaj dziewczynie wątku ze swoimi głupimi wklejonkami. Załóż sobie wątek i pisz aż ci ręka zdrętwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorinfa
bmblondyn, skoncz juz chlopie- miej klase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wroce tu jutro, o ile temat nie zagine, dzis mam obowiazek juz od godz lezec przy moim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cię kciukiem, przeczytałem mój piewszy post do ciebie, i myślę, że nie jest obraźliwy, czy niegrzeczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
bmblondyn Mensch, człowiek, co ty ode mnie cierpisz, nawet zasrańcu czarnego nicku nie masz, czy ja ciebie prosiłem o wyrażaniu się i dyskutowaniu o mnie, weż spadnij stąd i nie zaśmiecaj dziewczynie wątku ze swoimi głupimi wklejonkami. Załóż sobie wątek i pisz aż ci ręka zdrętwieje. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Bamblondyn jest tak zakompleksiony, że musi odpowiadac na kazdy post :D :D :D Ale żełosny dupek :D :D :D a mnie fujaro upominałeś, że to jest temat o kciukiem. Jesteś niesłowny, jak każda piczka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
gorinfa bmblondyn, skoncz juz chlopie- miej klase On ma klasę - pierwszą zawodówki. Podobno nawet zdał ;) Innej klasy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnaaaaa
zadna normalna kobieta takiego ufo starego przebranego za nastolatka nie chciala to se przydybal malolate i urobil ze zakochana po uszy, ot, cala tajemnica "zwiazku" 2 pasztetow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech blondyn daj se siana
Kciukiem napisze cos co nie kazdy napisze JESTES ŁADNA JEZELI CHODZI O TWARZ CHCIALABYM TAKA MIEC ;KOLES TWOJ JEST WYLUZOWANY MA FANTAZJE I PEWNIE NIE GNIJE NA KAFE JAK NIEKTÓRZY PANOWIE PRZESIADUJACY TUTAJ I TWORZACY WYSUBLIMOWANE TEORIE JAK TO FAJNIE BYC>>>>(WSTAW PASUJĄCE SŁOWO) I JAK FAJNIE NIE MIEC(WTAW PASUJACE SLOWO)TY SIEODWAZYŁAS I ON SIE ODWAZYL MACIE JAJA OBOJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaal kcikiem w tylek
upuupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy jego zdjceie macie?? Bo ja nie widze..;/ A swoja droga to wolałabym byc z fajnym 40-latkiem,niz z jakimś 18-letnim gówniarzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lot like love
zdjęcia nie ma, bo usunęła. co, kciukiem, już ci się lansu odechciało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhygg
a ja chce zdjecie faceta kciukiem zobaczyc,plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale interesuja sie mna tylko rowiesnicy, ewentualnie 2-3 lata starsi :( A mi sie podoba ktos 15 lat starszy... I nie mam szans, wiec zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×