Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

AZ TAK DZIWNIE WYGLADA MLODA DZIEWCZYNA IDACA ZA REKE ZE STARSZYM TROCHE FACETEM

Polecane posty

Gość inteli
ja mam faceta moje zlotko a na akiego michala wisnewskiego nawet bym nie splunela :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła z was parka
nie ma dziwne , że twój wyrwał tak mloda laske , znam ten typ , oni zatrzymuja sie w rozwoju w wieku 16 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jemu bym odjela, ale Ty przeciez tez mlodziutko wygladasz. :)Nie to co ja, mnie tu ktos nazywal dobrze zakonserwowana czterdziecha :D W kazdym razie wal opinie innych ludzi, lepszy taki niż równolatek- przedszkolak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura znoszaca zlote jajka
szkoda mi cie kciukiem ale skoro tobie sie podoba to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka zapadla
fuuuuuuu bdzie mi sie snil po nocach jak sobie wyobraze ze sie z nim seksze to mi niedobrze :O:O jak ty to wytrzymujesz:OI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
klon_ Mężczyzna musi być albo piękny, albo silny, albo mądry. Tobie trafił się piękny. Podobnie jak mojej żonie Ja jestem silny, piękny i mądry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kto... :D dziex klon nie wiem jak wygladasz, ale jak madre gadanie idzie w parze z uroda to mozna jej tylko pozazdroscic nowa w miescie... to nie jest prowokacja, czemu? mojego faceta sama upatrzylam i wyrwaalam:D dziubus moj mowi , ze sliczna dziewczyna estes i dziekuje za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara nr 1
kur.wa ale ten twój facet :-D widać że stary, pogieło cie ? to że ma czerwone włosy i ubiera się jak 16 latek nie znaczy że przykryje wiek mój facet ma 37 lat ale przy twoim to ciacho cukiereczek :-D mój chodzi w garniturach i ma czarne włosy ładnie ułożone i na pewno wygląda młodziej od twojego a ty wyglądasz jak satanistka, jakąś awangardą jesteście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
Dziwne, że zawsze najeżdżaja marchewy :O Boją się pisać pod swoim nickiem, bo by się wydało, że to niedowartościowane, zawistne potworki i wybryki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła z was parka
ja uważam , że pasują do siebie, a ludzie gapią sie nie ze względu na róznice wieku , ale na wasz /jego styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kurwa satanistka? co to za pierdolenie, ze kazda blondynka to blachara, a czarnowlosa to emo albo satanistka. jessu. to jak wyglada normalna dziewczyna?? dagmara wyobrazam sobie to twoje ciach, nie, dziekuje za takich:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowssłowa dziołcha
no co dobrze sobie kciukiem wykombinowała :) żadna fajna dupa takiego gościa nie zechce i kciukiem ma spokój, nikt nie będzie chciał jej go odbić, nigdy sobie ten gościu kochanki na bank nie znajdzie :) kciukiem dobrze kombinejszyn :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym kraju gapią się na ciebie z wielu powodów. Im mniejsza mieścina tym intensywniej. I szemrają. Dopóki nie rzucają kamieniami nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła z was parka
dziubus---przecież ty śliczna jesteś , ktos złośliwy rąbnął ci taki przytyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu sie codzien pod oknem robi nalot gimnazjalistek :) tak samo jak zaproszen na n-k, zazdrosc odczuwam codzinnie, moj sie niestety (:P) babom podoba, nie tylko nastolatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenaaaaa
Maria, odpuscilabys sobie to zameczanie opinii publicznej twoim zwiazkiem ze starszym facetem. I tak do twojej wiadomości: Koński nie jest TROCHĘ starszy - jest DUZO starszy. Pogódź się z tym wreszcie. Teraz cie bede meczyc na forum Muehehehehe!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa w miescie - lubie byc kontrowersyjna :P:P:P poza tym moj tez tu wyczytuje co na niego pisza, poki co raz sie skrzywil-za porownanie do wisniewskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara nr 1
mój to ciasteczko - garniturek, wloski ach :-D a jakich ma kolegów w pracy, garniturowców w błyszczących butach i wyperfumowani aach :-D a takie łebki jak ten twój :-P ale potwór bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kto....jeśli chcesz to masz mój ades bmblondyn@wp.pl, może ci prześlę moje zdjęcia z żoną i przekonasz się czy jestem taką epoką i groteską, nie znasz mnie więc możesz mnie w dupę pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj numer do niego
daj mi do niego numer zobacze czy dobrze posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffeeeeeertttt
mam pytanko a on pracuje gdzieś czy to taki wolny strzelec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagmara to idz mu pastuj te buty i ne chrzan:O samochod tez pewnie ma fajny:O moj ma fajne rolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
dagmara nr 1 mój to ciasteczko - garniturek, wloski ach a czy ten twój sztywniak zdejmuje kiedyś garniturek? Nie tylko do spania? Uprawia jakiś sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
ale on wygląda jak wiśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki pol na pol wolny strzelec, ciezko wyjasnic:) jestesmy juz jakies 4 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×