Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lustro28

Dziwne zachowanie?

Polecane posty

Witam, jestem nową kafeteriuszką, chociaż czytuje was od bardzo dawna. chciałabym się podzielic z wami moim problemem. Otóż mam mezczyznę od roku z ktorym jestem w zwiazku on pracuje od godz 7 rano do 17,ja nie pracuję, Otóz dzis rozmawialismy kilka razy rzez telefon i było dobrze. Ostatnia rozmowa była około godziny 12-30. W miedzy czasie przyjechała do mnie babca ktora się zajmowałam. Później robiłam obiad i przyszła reszta rodziny, po wizycie okoł godz 16 zasnęłam . Mój mężczyzna zawsze odzywał się do mnie po 17 jak wracał z pracy do domu i telefonował. Dziś tego nie zrobił. Ja jak obudziłam się z drzemki około godz 18-30 to wysłałam mu sma . nie odpisał, pozniej telefonowałam nie odebrał. po jakimś czasi wysła mi sms o tresci \" Teraz to możesz wogóle nie pisać i dzwonic jak tyle wytrzymałas to i dłuzej wytrzymasz\". Napisałam mu jak było a on nie odpisał, telefonowala nie odebrał. co mam myslec o tym wszystkim. Proszę o poważne opinie, pomaranczom podziekuję ponieważ potrafią tylko obrażać. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghghgfhgfgh
Jakiś niedowartościowany chyba typ. Potrzebuje wciąż potwierdzeń tego, że o nim myślisz, tęsknisz itd. Ps. piszę jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cherry2
daj sobie spokoj. facet najwyrazniej lubi psychicznie molestowac. nieznosze takich gosci. normalnie obrazanko jak w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toplessss
nie wiem jak u was jest w zwiazku i jak dlugo jestescie razem. moj facet tez robil podobnie, jak np nie odebralam telefonu albo bylam zajeta i nie kontaktowalismy sie przez jakas dluzsza chwile on zawsze byl na mnie obrazony, wlansie potrzebowal zeby moj 10 razy powiedziec ze go kocham. ale nie wiem jak jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam mu w sms czy sam na siebie tez sie obraża :D i czy wie ze zachowuje się jak dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis1111
Pan Obrażalski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioniska
typowy manipulant!! gra na uczuciach! Ktoś mu chyba ostro po psychice pojechał i Ty skutki tego odczuwasz! No przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czeka aż ja się stesknie i pierwsza sieodezwę ale cóz zawsze tak robiłam ale już mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś pin
wiesz o 16 to tylko moja prababcia potrafi zasnąc :-p Co z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spałam od 16 ponieważ strasznie byłam senna a poszłam poxno spac, poniewaz was czytałam i wczesnie bardzo wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycze jaja
bez sensu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wypowiadanie się w kulturalyspoób i bez chamstwa, a czy z sensem czy bez sensu to że miałam drzemke ocene pozostawię sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś pin
Lustro28 nie pracujesz a śpisz o 16 . Wszyscy siedzimy do późna w nocy i wcześnie wstajemy . Każdy facet jak dzwoni do laski to oczekuje ,że ona odbierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzwoil o 12-30 odebralam telefon, pozniej on nie dzwonil bo byl w pracy chociaz czasami dzwonil, ja tez nie dzwonilam bo bylam zajeta. ale zawsze o 17 dawal znac smem czy rozmowa ze skonczyl pracę . a dzis taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tę sytuację. Mój "przyjaciel" notorycznie się na mnie obrażał za to, że odpisywałam na SMS-a dłużej niż 10 minut. A sam w sobie w ogóle nie widział winy. Czasami w ogóle odpisywał mi po paru godzinach, ale gdy ja odpisywałam po godzince, to była wielka obraza. Niektórzy faceci tak już chyba mają... Nie daj się tak traktować, szanuj siebie. A obrażalski niech się dalej obraża. W końcu mu przejdzie. Musi zobaczyć, że jego foch na Ciebie nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×