Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

wrrrrrr.. poniedziałek ; ja 2 godz w szkole wysiedziałam , pożniej mnie zemdliło i do domu pojechałam , jak wychodziłam ze szkoły to ujrzałam tylko kawałek nogi jak do windy wchodził. dzisiaj ; go nie było bo wypisuje sie oficjalnie ze szpitala :o rozmawialam z jego przyjaciólką ; i tak , ja wczoraj chodziłam jak radar po całej szkole i go nie widziałam a tu ona mówi że zachaczyłam/otarłam się o niego i go nie zauważyłam --- ALE QRDE JAKIM CUDEM!!!!!!!!! i ona mu powiedziala ze ja to ja...:p super .. dzis przyszłam z zajec i spać chcialam w koncu , no ale sie nie da .. biore telefon i pisze , co cześc Kamil , co słychać ?:) on; cześć , nic ciekawego.. ja ;[dziesiec minut zastanawiania i rozmaowa z 2 przyjaciolkami , alez oczywiscie kazda zajeta:D:O:O] ; jak noga? on; jakoś żyję ... ja ; oj, coś taki smutny.. i zero.cisza załosna jestem, zlinczujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,a le mialas sie z nim spotkac wczoraj.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam , tylko co ja zrobie ze go nie bylo z rana ., a poźniej on \'biegał\'po całej szkole z kulami i szukał mnie :oale napisać nic nie chce ,nic przepraszm za formę mego pisania ale nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyzm ...aż serce ściska jak przypomnę zdanie np ; o zakochaniu było.. ; \'\'do śmierci i po.\'\' .....odlot :) smacznego :), sama robisz sos i jaki koncentrat czy z z czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pizze produkujesz? w zeszlymm tygodniu byl u mnie zlot znajomych. zagonili mnie do kuchni i musialem popelnic dwie wielkie blachy pizzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słońce Ty moje , chociaż jedno..👄 nic więcej nie odpisał wczoraj, ale mimo to ja w nocy napisalam ; dobranoc Robaczku '' nic nie odpisal znowu :D :O a dzis w szkole widze go , siedzi z wianuszkiem znajomych , zagadani i [kilka osob znam ] mowię cześć ; odpowiedzieli tylko nie chyba on , normalnie nie wiem czy ja bardziej bylam w szoku czy on:o:P i na 2przerwach sie czaił , ale nie podszedl :pja tez nie bo za duzo publiki było ..siedze , czytam notatki , podnosze glowę , on na mnie i uciekanie wzrokiem .. jak dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienormqalna jestem , jak zamykam oczy to widze jak sie z nim całuję , musze tqabletkę jaką ś:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie podchody sa najfajniejsze :) poczekaj, moze chlopak sie w koncu osmieli :) alez chcialbym cofnac czas, chocby o te... eee... iles tam lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę czekała na niego .. ;) co ja to mam za małą wyobraźnię , o co mogłabym go zachaczyć , nie no ..żeby wczoraj mi nie odpisać na 'robaczka ' to już przesada :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1]dostałam opryszczkę -chyba z trzy lata nie mialam 2]sie wyspałam za dużo 3] oczy mam czerwone bo mnie tusz uczulił 4]zaczełam sie drapać w szkole a okularów nie miałam i 😭królikowata 5]dostałam okres , o 9 dni za szybko 6]wyglądam jak paszczór jakiś , 60kg/175 7]widziałam go i dalej uciekanie wzrokim ja i on:O 8]musiałam przejść2x koło niego 5cm albo i mniej na cisanym korytarzu i byłam wpatrzona w czubki swoich butów 9]jak on złąpał przypadkiem mój wzrok to wyglądałam jak bym chciała go zajebać za wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czy ktoś moze mi powiedziec o co chodzi z kartka walentynkową na naszej klasie wlasnie cos trakiego dostałam:o z konta fikcyjnego swiety walenty, zero znanjomych założonego w dniu w którym zaczełam pisać z Kamilem i on powiedział zę nie ma konta na nk ,ze sie nie bawi , ale pozniej mnie podgladala z jakiegos dziwnego 'konto usunięte' :o otworzyłąm kartke , jeszcze musialam sie zalogowac za kase :o zza smsa :o ...i nadawca - piotr . jak ja piotra zadnego nie znam :o ...niech ktoś za mnie pomyśli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×