Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

naleza sie jej i skowronki i motylki ;) niech dziewczyna szaleje, wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, co sie dzieje z tymi nikami wszystkami, że mnie ostatnio wszyscy o faceta posądzają:( baba jestem od zawsze na marginesia, mi mała, my się już dosć dobrze swego czasu poznały.. tylko że ja miałam inny nick (agiie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie jutro ma byc lepiej :) no juz, juz :D poniedzialek zazwyczaj cierki, jak cytryne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelum polelum66
omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawało mi się że pytałas już. uff to mi moheru oszczedzaja przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi - tego to ja nie pamietam :) choć cos mi sie chyba kojarzy ze Ty jakis poźno w nocy założyłaś i tam.. dawno to było w każdym razie, chyba z rok, albo wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynaj sie kumam - że masz taki moher na zimne dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przynaj sie kumam - że masz taki moher na zimne dni" - i sie wydalo. mam. wsciekle rozowy :classic_cool: do tego zolty sfeter "serek" i cieple bambosze :D acha. i kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ktory to ten czuly punkt? zreszta - mezczyzni i tak maja jeno jeden" - oczywiscie: KOBIETY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie taki kombinezon (spodnie, sweter i czapka w jednym) kolor pink:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi - eh ale dawno tego nie słyszałam, fajne czasy były ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, izuchna :D stesknilem sie normalnie, kobieto 🌻 nieladnie znikac na tak dlugo!! sfeter jest sfetrem specjalnym. kanarkowozoltym. pod kolor zielonych bamboszy (maja żółte, puchate pomponiki). i pod kolor kota, ktory jest rudy :D troche drapie, ale lubie, jak cos mnie drapie. a raczej, jak ktos mnie drapie :D to znaczy drapie sfeter, a nie kot. a ogolnie lubie kobiece pazurki :P ale sie rozgadalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wyobraziłam sobie faceta w takim różowym moherowym kombinozonie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie kumam- czy chcesz potwierdzic kafateryjne domniemania o swoim gejostwie?" - a co da zaprzeczanie? dorzuce jeszcze pare czerwonych szpilek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam :) ja tu bywam heheheheh :) rzadko bo rzadko, ale taaaak. Oj jak miło , że tęskniłeś :) jesteś z okolić Poznania ???? hm ? mi mała Ty też ??? :) ojojojoj :) mi mała fajny kawałeczek wstawiłaś - ech to były czaaasy , cu nie ? Wiecie co ? zaglądnę tu do Was jeszcze nie raz - ale dziś poraz pierwszy w zyciu dostałam opryszczkę na ustach, która boli jak diabli, do tego mam kule w gardle czyli zapewne anginę, i jeszcze jakby było mało to lecą mi smarki wodne. Chyba se zachoruję co nie ? A złego ponoc licho nie bierze. Kurcze no i tym przesympatycznym i zasmarkanym akcentem chyba się z Wami pożegnam. papa ! uściski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuchna, zazyj imbir. korzen imbiru umyj, obierz, odetnij plaster i pod jezyk. to naturalny antybiotyk, swietnie odkaza gardlo. zdrowka :) ja tez sie chyba pozegnam. starosc nie radosc ;) dobranoc 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie krakow. niesamowita atmosfera, zwlaszcza w zimowe i letnie noce :classic_cool: ja warszawiak (tylko nie krzyczcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, zlocik.:) nie krzyczym kumam, ja nawet to taka spiaca jestem ze sił nie mam. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka, czekam od wczoraj w napięciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×