Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Gość deko ..
byłam i tu i tam a ogólnie depresjonuje sie :o ja też chce foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko , mądre stworzenie jesteś ..może pomożesz komuś otrząsność/wyjść z dołka do ludzi i żeby on uwierzył w siebie , bo ja nie wiem jak..nie widze efektów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
Tobie? a co Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się wysokich facetów, ale doszedłem do wniosku, że najwyżej mnie zabiją :classic_cool: Ja mam bezkonfliktowy charakter, więc mało mam problemów :classic_cool: Boję się odrzucenia i wyśmiania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
creamowi? wiesz, szkoda Twojego czasu, zajmij Ty się czymś innych. Naprawdę mówie Ci to z własnego doświadczenia oraz doświadczenie innych.. szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
niewidoczny to jak wysoki sam jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś :) ;) mam znajomych , już małżeństwem są .. koleś ma 158 cm a ona 190 .. i są szczęśliwi , kobieta jeszcze chce na szpilkach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
mawronka wiesz ile tu mu wszyscy pisali, mowili tłumaczyli na kafe na gg on tu już jest długo.. chcesz pomagaj, ja nie będę po raz enty pisac tego samego pocieszać tłumaczyć, bo ile można? ja nie mam aż tyle cierpliwości najwidoczniej. to jest jak grochem o ściane. Chcesz pisz, tłumacz, pocieszaj. hehe to i tak już prawie zostało napisane niewidoczny, napisz tylko trzy cyferki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o pocieszanie tylko chodzi ale o przysłowiowego kopa w tyłek , żeby coś mu drgnęło bo się facet marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka (mawronka@poczta.onet.pl) " i to nie jest źle .. tylko się nie garb " Nie ja wolę chodzić pewnie - w końcu cwaniak ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
kopów tyle dostał, że go tyłem przez rok powinien boleć, więc mawronka .. sama pomyśl.. czy wkoncu byś się niezniechecila. ja mam 170:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko ..
a od tego co ja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×