Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

ALEE KOGO JA MAM SIE ZAPYTAC ?? napisalam wiadomos na nmk , kim jest-nie odpisze:o a to na pewno naciąganie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem ze to nie on:o pierwszego smsa napiasalam po 16 tego dnia , a tu zdjecie bylo dodane o 12;00, 12.01 :o naciągacze wszędzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie mam konta na nk. tzn mamm fikcyjne - czasem wchodze na profil mojej-nie-mojej i patrze na jej szczescie :) ale ten piotr to nie bylem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;):D nieźle .. patrzenie na jej szczęście - po co? dlaczego zadajesz sobie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego sobie nie zadaje :) ot tak zagladam :) czasem bardzo mi jej brakuje - czesto wyjezdza i nie mamy wyedy kontaktu :) bez obaw, przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy z nia nie bylem :) przegapilem ten moment, kiedy byc moglem. wolalem byc jej przyjacielem - miala za soba trudne malzenstwo, chcialem pomoc jej dojsc do siebie. coz, za bledy sie placi ;) ale wole byc jej przyjacielem, niz stracic z nia kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ,takie buty..myślałam ze Ci chodzi o byłą żónę:O niby od miłośći jeden krok do nienawiści , a przyjaźń to już wyższa półka :)może o i lepiej , ale jak znasz ją bardzo dobrze , to spróbuj kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla zona raczej mezczyznami sie nie interesuje :D a czas przyzwyczaja do bolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety:Oto nie Twoja wina była. a od bólu można sie uzależnic ,tylko po co ..jestes 'chyba' bo Cie nie znam na żywca wartościowy m facetem i zasługujesz na kogoś dobrego .. czasu trzeba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka ale wartosciowych facetow teraz jest bardzo malo.... ze swieczka mozna szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz być mi moherem byleś mnie szanował i kochał do śmierci i po :) - za duże wymagania ,mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na kawe z mlekiem i twixa :D idzie ktoś do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×