Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

czesc dziewczyny.. swieta za pasem? Bagatelka - wielkie i serdeczne gratulacje z okazji kupna domu. 30 lat splacania kredytu to jak cyrograf u diabla, ale przeciez inaczej sie nie da.. dacie rade.. i najwazniejsze, ze na swoim sie urzadzacie :D Nena - fajnie, ze masz mame w domu.. Bedziecie lepily uszka do barszczu grzybowego? i golabki z grzybami? Znowu na kilka dni jestem sam w domu, zona pojechala gdzies daleko nad jakies jeziora w szeroko pojetych okolicach Bialegostoku, czyli jak dla mnie to na daleka polnoc :D Gotowalem dzisiaj bialy barszcz, zrobilem wywar z warzyw i kielbasy, doprawilem czosnkiem, dodalem gotowy zurek z butelki i czegos jeszcze brakuje.. moze za malo soli? Poki co zjadlem z gotowanymi jajkami i kielbasa, odpuscilem sobie boczkowe skwareczki z cebulka plywajace po wierzchu, a smak moze poprawi zona jak wroci.. Po ociepleniu domu jest trudno trafic we wlasciwa intensywnosc palenia w piecu, glownie jest za cieplo w domu - wszystko przez to, ze zimy nie ma, temp. oscyluja w okolicach zera i powyzej. W tym momencie dobrze by dzialal piec gazowy, tak mysle, ale na razie sa inne wydatki. Milej niedzieli wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnelam sie do zeszlego roku na topiku, aby sprawdzic swoje cele i postanowienia......i!.....nic nie znalazlam na 2011, chyba jedynie postanowienie o dalszym zapuszczaniu wlosow :D nie mylic z ''zapuszczaniem sie'' ;) Jak tam, macie juz jakies postanowienia na 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nena - rozbawilem Cie? :D Zapomnialem napisac, ze kupilem dzisiaj nowa choinke, sztuczna, sosenke z pobielonymi koncami igiel.. tylko niepotrzebnie wzialem wysoka na dwa i pol metra, bo ledwo miesci sie w pokoju, trzeba bedzie chyba uciac ze trzy centy. Teraz takie pobielane sa w modzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus - no, masz racje, nie ma to jak na swoim... A zaprosisz na zurek? :) Nena - postanowien na 2012 jeszcze nie mam, ale mi historycznie jakos niegdy z postanowieniami nie wychodzilo, albo ich nie robilam. W ostatnim roku mialam postanowic troche sie uporac z wlasnymi slabosciami/zlymi przyzwiczajeniami (nawet jesli chodzi o prace mozgu;) ), ale wyszlo tak sobie ;) Sklepy Publix sa fajne, jak nie ma Whole Foods i Trader Joe's, to nastepny w kolejce jest powiedzmy Publix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez chce sprobowac kokusiowego zurku :D...ach! ci gotujacy mezczyzni, co oni w sobie maja? :D Postanowienie na 2012, to kontunuacja w zapuszczaniu wlosow, jeszcze troszeczke. Mialam dzis fajny sen. Snilo mi sie, ze latam, gdzies ponad koronami drzew na czyms co przypominalo polaczenie spadachronu i lotni. Bylam napedzana wiatrem, sterowalam za pomoca linek, ktore trzymalam w dloniach. Pamietam, ze sprawialo mi to wielka frajde :D....czyzby przysnilo mi sie moje nowe hobby? dodam, ze nigdy wczesniej tego nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. talentem w kuchni to sie nie wykazalem wczoraj.. dopiero jak dzisiaj zona dodala czosnku, soli ! oraz torebke barszczu bialego Knorra, kostke rosolowa i ciut wegety to dopiero zupa nabrala wlasciwego smaku.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego, jakby kto tu czasem czytal, to zycze wszystkim przyjemnego swiatecznego wypoczynku i, jak sie takowo nadarzy, moze i jakis fajnych prezentow, tudziez wyborniejszej niz na codzien strawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, z całego serca zycze Wam cudownych, rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia i wspanialosci w Nowym Roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Nam Wszystkim wspanialej zabawy, milej atmosfery, dobrego jedzenia, wybornych trunkow i fajnych prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji swiat BN i Nowego Roku :)) Bagatelko, gratuluje zakupu domku :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buonasera.... zycze wam wszystkim wesolych i zdrowych swiat!!!! BUON NATALE!!!!! sciskam i caluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat wszystkim.. mija juz pierwszy dzien swiat a ja dopiero skladam zyczenia, ale jakos przed swietami zupelnie nie mialem czasu a potem juz nie mialem dostepu do kompa i netu. Po poludniu wrocilismy do domu.. i od razu przykra sprawa, bo musialem pochowac moja sunie, ktora podczas naszej nieobecnosci zabil jakis samochod na szosie.. zrobila dziure w ogrodzeniu i wyszla na swoja zgube. Tina byla z nami jedenascie lat, przeszla wiele bo leczenie po zjedzeniu zatrutej myszy, potem wszczepienie sztucznego sciegna w stawie skokowym w kolanie, dalej sztuczna panewke stawu biodrowego. Wreszcie kilka tygodni uwiezienia w domu, gdy na zewnatrz byla powodz. Po tej powodzi dowiedziala sie, ze za ogrodzeniem jest cos ciekawego, ale nigdy nie wychodzila, gdy bylismy w domu - nawet przez otwarta brame.. ale jak juz nikogo nie bylo w domu to potrafila zrobic dziure w siatce i hasala po okolicy. I doigrala sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minely pierwsze swieta..... czekamy na drugie... powinny byc szampansko-zaspowe jak za dawnych czasow... zobaczymy... poki co jutro koncze lat(k)a zapraszam na pizze... z gory dziekuje za zyczenia.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanzibar :) aaa, to milych i niesamowitych (w pozytywnym sensie) nastepnych latek :) 🌻 Wlasnie, zaimprezujmy zespolowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wito wos Jackowo
My som ze Jackowa i mieszkomy we pudle łot telewizjiora.Ni mo żle ,ino ,że teroz to takie jakiesić płaskie robiom i we korytorzu nie możem sie zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę tłoczno
macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.. Niech Nowy Rok przyniesie nam wszystkim radosc, milosc, pomyslnosc i spelnienie wszystkich marzen. A gdy się one już spelnia niech dorzuci garsc nowych marzen, bo tylko one nadaja zyciu sens. W Nowym Roku wielu i tylko szczesliwych chwil. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gergor Shilcerłaner
Alice Springs:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... cos nas malo w nowym roku... bylam na wystawie obrazow Mondriana-pt: perfekcyjna harmonia sztuka abstrakcyjna-on twierdzil , ze jest powszechna, uniwersalna,czyli zrozumiala dla wszystkich... ale czy naprawde tak jest?????????? nie jestem pewna.. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao-- u nas 3 kroli nie widac....nigdzie natomiast z kazdego wloskiego dachu zjedzie dzisiaj po linie befana-czarownica-przynoszac dzieciom slodycze....w skarpecie na te okazje-zanagazowani sa strazacy,alpinisci---i inni chetni do tego cyrkowego, ale jakze oczekiwanego wydarzenia na wszystkich placach IT. ps. zobaczcie na youtub: discesa della befana venezia /zjazd czarownicy/ i...pozdrawiam wszystkie befany z naszego forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Zanzibar - obejrzalem dwa filmy z czarownica, rzeczywiscie fajna zabawa, nie tylko dla dzieci :D Rzopoczalem dzisiaj sezon z wykrywaczem metali.. i nic nie znalazlem mimo kilku godzin w lesie, gdzie mialy byc walki Niemcow i czerwonoarmistow w styczniu 1945 roku. Owszem, odlamkow mnostwo, ale zadnej luski, na co najbardziej liczylem.. No coz, bywa i tak, mam nadzieje, ze nastepne wyjscia w teren beda lepsze.. :D Pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanzibar - a ciekawe, nie slyszalam o tych czarownicowych zabawach w IT :) Co do sztuki abstrakcyjnej ... bo ja wiem? Moze nie trzeba rozumiec, tylko tak sobie patrzec, podziwiac (albo i nie ;) ), i albo cos sie estetycznie podoba, albo nie, moze podziala na wyobraznie ... Szczerze mowiac, to jesli chodzi o sztuke, literature, a w sumie i muzyke, to jakos nigdy nie przychodzilo mi z latwoscia gadania o tym :D Raczej wchlanianie mnie absorbuje i albo satysfakcja jest, albo nie ma. Co do zas Mondriana samego w sobie, to moj Tygrys akurat sie na jego widok bardzo slini, a zachwyca! Kupilam u raz dwa plakaty z reprodukcjami i tak sobie wisza na scianie. Dla mnie to pasuje raczej do biura. Ale ja jestem za miekka linia i stonowanym kolorem. Np. tak mi przydszedl do glowy Ben Nicholson, ale nie pytaj czemu ;) kokus - powodzenia w luskobraniu :classic_cool: Obys tylko na mine nie nastapil ... Alez mi sie chce spac ... Ostanio mam jakis ciagly nastroj spiaco-sklaniajacy-sie-ku-negatywom, i to mi utrudnia cieszenie sie z zycia, co mnie bardzo irytuje 😠 No co to ma byc 😠 Milego weekendu ludziki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bagatelko, ze wlasnie umiesz mowic o sztuce-- zajrzalam do bena nicholsona- nie znalam go podoba mi sie- jest w moim stylu. z mondrianem do buira????? :) :) moze masz i racje..???? nad drukarke go.....albo nad pc. (on by chyba tego chcial...stalby sie wtedy uniwersalny , ze ho, ho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×