Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie pozytywny. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota90
No nie wiem dość blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvija90
Jaka blada? Powiedziałabym właśnie że dość wyraźna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota90
Dzis mam termin spodziewanej miesiaczki zobaczymy co z tego wyjdzie, kiedy powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota90
Boje sie isc do ginekologa robic kolejne testy moczu :p stresuje sie jak cholera.... nie wiem juz sama a okresu dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam pytanie mianowicie od 6 tygodni nie mam okresu wizyte u ginekologa mam za 5 dni bolą bardzo mnie piersi , mam wzdęcia i mdłości. robiłam test (bobo) i wyszła jedna kreska a druga ledwo widoczna czy to może być ciąża czy to reakcja chemiczna ? file:///C:/Users/Natalia/Desktop/AdobePhotoshopExpress_d471a5702c2043ceb40572a69381ecb7.jpg file:///C:/Users/Natalia/Desktop/AdobePhotoshopExpress_2eca844705124cb6b69410f59a9e26fb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że pozytywny. Ja miałam ledwie widoczną kreskę i ciąża była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Cześć,dziewczyny,dawno tu nie zaglądałam,ale...znowu mam powody:). Otóż od tamtego sierpniowego poronienia,moje cykle stały się 25 dniowe. Odpuścilismy staranka,stwierdziliśmy,że co ma być,to będzie. W grudniu,tj.10.12,współżyliśmy bez zabezpieczenia,do końca.17.12 przyszła małpa,trwała 3 dni. 21.12 zauważyłam różowy śluz,miałam bóle podbrzusza i pleców,na samym początku myślałam,że to macica oczyszcza się z resztek @. Ale to nie to...potem doszły bóle brodawek(znowu!) i piersi,ale po bokach.Mam bardzo wrażliwe piersi,nadal pobolewa mnie podbrzusze i plecy.Wczoraj wieczorem,w sumie tak z czystej ciekawości i bardziej dla żartu,zrobiłam test,a tam..jedna kreska wyraźna,druga blada,ale tej samej szerokości,co pierwsza,różowa,no jak byk,jest!!! Aż mi się oczy zaświeciły,ale potem ochłonęłam i stwierdziłam,że poczekam do 11.01-wtedy spodziewam się kolejnej @. Przyjaciółka,widząc test,od razu stwierdziłą,ze to na pewno TO,ale ja nie chcę się nakręcać. Poza tym,pomyślmy...jedyny stosunek,jaki odbyłam bez zabezpieczenia,to był właśnie ten z 10.12,ale przecież po nim miałam @!! Dziwne to wszystko,ale w duchu mam nadzieję,że jednak miałam szczęście i w końcu będę mamą :).Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Dodam jeszcze,że ten różowy śluz miałam przez jakieś 2-3 dni,towarzyszyły temu ból i rozpieranie w podbrzuszu i kłucia w pochwie. Później wszystko przeszło,a od jakiegoś tygodnia mam objawy jak na @,no tyle,że ten test z II kreseczką namieszał mi w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam na kilku testach druga kreske bardzo blada, a bylam w ciazy;) ladna gruba kreska druga wyszla jak z ciekawosci zrobilam test jakos w 9-10tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Cześć ;). Nie wiem, czy zagladają tutaj dziewczyny, które udzielały się w sierpniu, ale może jednak :). Dziś 26 dc, teoretycznie opóźnienie żadne( moje cykle to 25 dni) więc się nie nakręcam, tym bardziej, że test z dzisiejszego poranka wyszedl negatywny :(. Test zrobiony w ndz pozytywny, w pon pozytywny, a dzisiejszy negatywny. Cóż, zapewne owulacja się przesunęła, miałam od 28.12 do 7.01 zapalenie zatok, wprawdzie antybiotyku nie przyjmowałam, siedziałam w domu i zażywałam Afrin i Ibuprom Sprint Caps, ale przy temperaturze prawie 40 stopni pewnie sie wszystko poprzestawiało :). Nic, czekam, nie nakręcam się, @ pewnie niedługo się pojawi,objawy na to wskazują, ból podbrzusza budzi mnie w nocy, chociaż nie powiem, byłoby super, gdyby jej nie było ;). Jeśli zaglądacie tutaj, alfaomegabeta albo sylvija, to odezwijcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Aa i odnosnie pierwszego posta-chodziło mi o to,że jedyny stosunek bez zabezpieczenia wtedy, natomiast kolejne niezabezpieczone,z wytryskiem w środku były 31.12 ( wydawało mi się, że jest juz po owulacji), 4.01 i 7.01. W sumie, jezeli rzeczywiście sie ta owulacja przesunęła, to...byc może nic straconego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
gośc,ja myślę,ze tak :). Słaba, nie słaba, ale rożowa i jednak jest :). Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Teraz dbaj o siebie, życzę zdrówka dla Ciebie i maleństwa :). Ja jestem dziwnie spokojna, przykro mi, że mi nie wychodzi,ale co poradzić...Nurtuje mnie jednak kwestia mojej szyjki macicy, dzis 26 dc, a ona jest wysoko, zamknięta i taka ni to miękka, ni twarda, trudno okreslić. I jest dużo, ale to bardzo duzo białego sluzu. Znam te objawy, ale nie cieszę się, bo ani testy już nie wychodzą ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 1503
Hej przyszłe Mamusie :) Ja miałam taki cień i mój mąż powiedział, że wkręcam sobie bo on nic nie widzi. To było widoczne tylko pod światło. Jednak w środku coś mi mówiło żeby powtórzyć więc kupiłam dwa takie same testy popatrzyłam przed zrobieniem czy nie widać takiego cienia (nie było) więc zrobiłam i znów to samo!! Ponowiłam dwa dni później i już dwie ładne kreseczki :) Obecnie zaczynam 5 tydzień i we wtorek mam wizytę u gina :) Tak więc najlepiej takie testy powtórzyć w odstępie ok 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja z 8 43
Dzieki dziewczyny. Dla mnie to szok bo mam juz jedno dziecko i brałam pigulki anty. Miała grypę jelitowa i brałam węgiel a wtedy pigulki sie nie wchlaniaja. Nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test 4 dni przed miesiączką (zdjęcie wyżej) Feels like heaven ja tez nie mogłam zajść w poprzednia ciążę. W sumie jest tak ze im bardziej sie ma ciśnienie na ciążę tym bardziej nie wychodzi. Życzę Ci żeby się udalo. Ja mam takie same objawy jak Ty a jeszcze do tego nabrzmiałe piersi z widocznymi zylkami. Powodzenia chyba ze może juz sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Widzisz,ja w pierwszą ciążę tez zaszłam na pigułkach ;). Ja juz dwa razy poroniłam, raz miałam ciążę biochemiczną, więc...boję się :(. Hehe, najsmieszniejsze,ze na tych testach negatywnych po jakiejś godzince(czyli nie wtedy,kiedy trzeba) pojawiły się blade kreseczki,ale co mi z tego ;). Natomiast test owulacyjny wyszedł mi pozytywny ;P. Szkoda,że nie ciążowy, ale ten owu zrobiłam,bo przyjaciółka śmiała się,że gdy była w ciąży,to test LH jej wychodził,a hCg nie,dopiero po jakichś dwóch tygodniach na ciążowym pokazała jej sie II kreska :). Staram się o tym nie myśleć, ale nie ukrywam,że chcę mieć dzidziusia :) Klaudia, to super,że Ci sie udało,Tobie również z całego serduszka życzę zdrówka :). Miesiączki jak na razie nie mam,ale to dobrze :) Pozyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Dzień dobry,Mamusie,choć nie wiem ,czy dla mnie taki dobry... Widzę,że niedługo zacznie mi się @,śluz przy szyjce jest już podbarwiony krwią,ona sama jest nadal wysoko,co mnie nieco dziwi,ale ja juz sama nie wiem,jak to jest z moim organizmem,więc wiem,że to jednak @ sie rozkręci za dzień lub dwa. Testy negatywne jednak nie kłamały. Co z tego,że pozytywne mialam az 3 i to przed terminiem @,skoro te po terminie wychodziły z jedną,wredną krechą. Czuję zrezygnowanie,ale co poradzić,może w nastepnym cyklu mi wyjdzie.Teraz to zapalenie zatok wyjęło mi ponad tydzień z życia,ale jeżeli @ przyjdzie pojutrze,czyli równiutko po 28 dniach,to staranka zacznę przeciez jeszcze w tym miesiącu :). Jak się dziś czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja z 8 43
Powtorzylam test i wyszlo prawie tak samo. Kreska trochę bardziej widzoczna ale za to cienka jak wlos.... Dzisiaj robiłam Pink test. Dzisiaj powinna być miesiaczka. Na jutro mam jeszcze jeden test, jeszcze innej firmy to rano zrobie ;). Czytalam ze jeśli już w ogole cos się pojawia w polu testowym, to najczęściej jest wynik pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo... jedna kreska wyrazna a druga bardzo blada.. i teraz jestem w 7 miesiącu ciąży :D na poczatku ciąży caly czas czułam sie jakby ten okres miał zaraz sie pojawic, nawet brzuch pobolewał podobnie jak przed okresem... Na poczatku jak poziom beta hcg jest jeszcze niski to krecha jest blada... a pozniej wraz ze wzrostem zrobi sie wyrazna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo... jedna kreska wyrazna a druga bardzo blada.. i teraz jestem w 7 miesiącu ciąży :D na poczatku ciąży caly czas czułam sie jakby ten okres miał zaraz sie pojawic, nawet brzuch pobolewał podobnie jak przed okresem... Na poczatku jak poziom beta hcg jest jeszcze niski to krecha jest blada... a pozniej wraz ze wzrostem zrobi sie wyrazna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo... jedna kreska wyrazna a druga bardzo blada.. i teraz jestem w 7 miesiącu ciąży :D na poczatku ciąży caly czas czułam sie jakby ten okres miał zaraz sie pojawic, nawet brzuch pobolewał podobnie jak przed okresem... Na poczatku jak poziom beta hcg jest jeszcze niski to krecha jest blada... a pozniej wraz ze wzrostem zrobi sie wyrazna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Do gość ja: ale ważne,że kreska jest,dobrze napisała Essense,na samym poczatku stężenie hCg w moczu może byc niskie,zresztą,każda z nas jest inna,najważniejsze,że kreseczka jest :). A może pójdziesz zrobić test z krwi? Od razu będziesz wszystko wiedziała :) U mnie @ sie rozkręca,jeszcze,jeszcze,ale brzuch boli,podobnie jak plecy,stawiam,że będzie albo dziś,albo jutro z samego rana...dziś 28 dc... Ale staramy sie dalej,kupiłam sobie nawet testy owulacyjne :D. Od przyszłego tygodnia próbujemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja z 8 43
U mnie jadnak nie ma ciąży. Spoznila mi się 2 dni miesiaczkaq. Tylko ciekawe skad testy pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Cześć,dziewczyny ;). Mam nadzieję,że któraś z Was tutaj jeszcze zagląda. Miesiaczka przyszła 13.01,ciemnobrązowe,mocne plamienie wymagające tampona,od soboty krwawienie. Współżylam w 8,9,10 i 12 dc. 10 dc zrobiłam test owulacyjny (Facelle,paskowy),ale kreska T była jaśniejsza i cienka,więc wzięłam to oczywiscie za wynik negatywny. O wykonaniu testu wczoraj zapomnialam,ale zrobilam dzis rano(po godzinie 9:00,zas dziś stosunek był przed godziną 7),a tutaj dwie identyczne kreski,kreska T mocna jak ta C,tak samo gruba i ciemna. Powtórzyłam test pół godziny temu,ale...ten już pokazał wynik negatywny. Szyjka macicy,badana od 7 dc do dzisiaj wysoka,w 9 i 10 najbardziej,miękka,otwarta,śluz najpierw biały,ale rzadki,typowo jak białko jajka kurzego nie zaobserwowalam,ale uczucie wilgoci było cały czas. Wczoraj od godzin popołudniowych,w nocy i dziś do godziny mniej więcej 14 towarzyszył mi ból po prawej stronie w podbrzuszu,taki narzemiennie tępy i ostry,kłujący,do tego bóle w krzyżu. Strasznie żałuję,że wczoraj nie miałam możliwości przytulanek i że nie wykonałam tego testu owu... Jak myślicie,czy coś z tego wyjdzie? To mój pierwszy cykl z testami owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvija90
Cześć :) feels_like_heaven00 przykro mi, że się udało :( niestety kompletnie nie radziłam sobie z tymi testami owulacyjnymi więc się nie wypowiem. Sama korzystałam z mikroskopu owulacyjnego Afrodyta. Ale najlepiej sprawdziły mi się pomiary temperatury. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanja30
Witam wszystkich. W tym miesiącu rozpoczęliśmy z mężem starania o drugie dziecko. Bardzo bym chciała aby się udało, ale testy ciążowe troszkę mnie zbijają z tropu bo już 3-ci dzień z rzędu wynik negatywny. Fakt, że to dopiero 22 dc, ale nie widać nawet cienia cienia :( Cykle mam 28 dniowe. Wczoraj skończyło mi się trwające 3 dni brązowe delikatne plamienie. Trochę się nakręciłam, ale w niektórych źródłach czytam że nie powinno być brązowe, tylko bladoróżowe lub delikatnie czerwone aby można było nazwać je implantacyjnym :/ Kiedy najwcześniej wyszły wam dwie kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×