Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OlaMarcin

kamerzysta i fotograf Siedlce

Polecane posty

Gość A.S. fotograf
Nie tak hola hola z tymi znajomościami. Zazwyczaj, czym większy cwaniak tym większe znajomości, ale to jest zazwyczaj tylko do czasu. Całe szczęście, że ja nie jestem jej znajomym, bo i jej przykre wypowiedzi pod moim adresem mnie dotknęły. Przez nią musiałem wycofać się z forum dla przyszłych panien młodych, na którym brylowała i pewnie dalej bryluje. Twój znajomy musi mieć sporo kasy, jeśli wziął u niej kilka lekcji, bo ona głównie patrzy na kasę i takie lekcje sporo u niej kosztują a w zasadzie nic nie dają. Co do jej oka to widziałem kiedyś jej stronę ze zdjęciami. Zdjęcia ładnie technicznie wykonane, ale pomysły ściągnięte od innych. Nie wiem czy to jest prawda czy ploty, ale słyszałem, że ta pani fotograf jest jednym z twórców forum poświęconego fotografom ślubnym. Tam dopiero można niszczyć konkurencję i zdobywać nagrody za zgłoszone na konkursy zdjęcia. Jasiek_z_NRW nie koniecznie trzeba zakładać słabą lampę na aparat. Może być mocna lampa z możliwością zdejmowania światła. Poczytaj jak świeci mocna lampa z dyfuzorem podniesionym o kąt 45. W sufit do odbicia idzie tylko bardzo mała cześć światła a reszta po zmieszaniu światła w dyfuzorze idzie na wprost światłem miękko rozproszonym. Czasami trzeba mocno zminusować lampę. Daje to lepsze efekty niż ciągłe zmienianie temperatury naświetlenia. Ta metoda daje też bardzo dobre rezultaty na zewnątrz gdzie nie ma sufitu, ale podnosząc lampę z dyfuzorem odpowiednio w kontrolowany sposób wypuszczamy światło z lampy na obiekt fotografowany. Robię sporo zdjęć na planach filmowych i nie mogę sobie wyobrazić jak w takich warunkach mógłbym używać blendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.S. fotograf
Czy może ktoś wie, jakie są ceny zezwolenia na robienie zdjęć młodym parom w komnatach Zamku Królewskiego w Warszawie oraz w i jego podziemiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta
Nie wiem czy pomysły sciagnięte, a wiedzę umiała przekazać. Ta osoba co brala u tej miłej Pani lekcje jest z zawodu kucharzem, kelnerem, barmanem więc z różnymi osobami w stolicy ma kontakty... Brat był zadowolony z lekcji i tyle, dalej w to nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalem....
Sadzilem ze ta pani wypadla z rynku po tym jak w 6 mies ciazy dzwonila do klientow ze jednak im nie zrobi zdjec i sie moga wypchac. Ludzie zostali na lodzie. Kobiety zazwyczaj sie troche szybciej orientuja, ze sa w ciazy, niz w 6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalem....ups..
Jak to możliwe, przecież ta pani fotograf według fotografów z forum fotografów ślubnych jest pod każdym względem najlepszym fotografem w Polsce? Ja mam co prawda odmienne zdanie ale zawsze ktoś taki wredny jak ja się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalem....
to moze nie ta sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalem....ups..
Oj ta sama na 100% ta sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia201134
Kategorycznie odradzam myslub biora ludzi z ulicy i robia zdjecia tragiczne oszust i gadacz picer jakich malo mily cwaniaczek ostrzegam wlasnie wpakowalam sie z polecenia na tym forum nie polecam brania pseudo fotografow z forum no wlasnie kamerzysta to niech robi na statywie bo rece sie trzesa jak u alkoholika gdybym robila jeszcze raz to napewno nie wzielabym tych samoreklamujacych sie cwaniakow. Myslub.pl Male pieniadze i taki sam marny profesjonalizm tragedia nikomu nie polecam niech was nie urzeknie jego gadulstwo wstyd panie Danirlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADY DOŚWIADCZONEJ!!
Wpadłam na chwilę tak z ciekawości bo dawno mnie tu nie było. Moja rada na podstawie mojego doświadczenia przy wyborze fotografa. Unikać jak ognia wszystkich poleceń znajdujących się na forach internetowych. No chyba że ktoś lubi hazard to czemu nie. Strony internetowe z wybranymi pojedynczymi zdjęciami młodych par omijać szerokim łukiem. Jeśli na spotkaniu ofertowym fotograf pod różnymi pretekstami nie chce pokazać wszystkich zdjęć z przynajmniej dwóch ślubów jak najszybciej kończyć takie spotkanie. Propozycje setek zdjęć ba nawet tysiące na płycie odrzucać. Miałam ślub dwa lata temu. Fotograf był wybrany na podstawie strony internetowej opinii pisanych na jednym z forum. Zapłaciliśmy 500 zł zaliczki a ustalona cena usługi wynosiła 4000 zł. Zdjęcia które dostaliśmy to był koszmar. Zdjęcia nie przypominały tych prezentowanych ani na stronie internetowej ani tych gdy były nam pokazywane na rozmowie ofertowej. Wiele nocy przepłakałam. Do póki nie miałam zdjęć sama dawałam mądre rady a sama wyszłam na nich jak Zabłocki na mydle. Siostra w zeszłym roku miała fotografa za którego zapłaciła 1600 zł i aż chce się ciągle te zdjęcia oglądać. Mój fotograf to był totalny oszust promujący się dzięki internetowi a takie idiotki jak ja dawały się na to złapać. Teraz szukamy fotografa na chrzest bo jej fotograf wyjechał z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia201134
Dokladnie sie zgadzam z przedmowczynia min myslub.pl daje robic zdjecia innym amatorom i przy rozmowie mowi o profesjonalizmie nie dajcie sie nabrac a w gruncie to amatorka jak i jego kamerzysta ehhhh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie racja
potwierdzam co piszą przedmówcy! Trzeba się zabezpieczać przed kryminałem. Trzeba obejrzeć zdjęcia jakie ktoś wykonywał (no chyba że mamy doczynienia z początkującym). Można też szukać ofert takie jak ma np studio neston gdzie płaci się za zdjęcia jak się spodobają. Moim zdaniem warto podpisać umowe z firmą a nie z samodzielnie działającym fotografem. Nie znaczy to że firma zrobi zdjęcia lepiej tylko że raczej w razie czego da się tą firmę łatwiej namierzyć niż fotografa który wyłączy tel i szukaj wiatru w polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erenii
Do asia2.... mi myslub.pl robił zdjęcia i jestem bardzo zadowolona a także wzięłam go z polecenia, a skoro ty tez zdecydowałaś się na niego z polecenia tzn że komuś też się podobała jego praca sądzę ze wcześniej widziałaś jego zdjęcia i tez ci odpowiadały bo nie wydaje mi się żebyś sugerowała się tylko opinią innej pary, więc... ja serdecznie polecam pana Daniela bo naprawdę się stara i poświęca dużo czasu parom a nie tak jak inni szybko, szybko bo to bo tamto. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ciąg dalszy
te rady doświadczonej to nic innego jak płacz fotoziutka za 1600 i jego kampania, że nie warto przepłacać. niech lepiej każdy ma oczy w mózgu a nie gdzie indziej i w ten sposób wybiera. częściej płaczą jednak ci, którzy chcieli zaoszczędzić, bo chytry 2 razy traci tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013 koniec sierpnia
A ja mam odczucie że wpis ,,i ciąg dalszy" to krzyk rozpaczy pseudo fotografa profesjonalnego z internetowo wyrobionym nazwiskiem. Zdaje się że ociekają mu zlecenia i jedynie pozostaje mu wypłakać się na forum oczerniając innych. Koleżanka w zapłaciła za zdjęcia 1800 zł i niech się schowają fotografowie od kiczowatych zdjęć mostów, paców, torów i innych architektonicznych gadżetów liczących sobie za zdjęcia od 3000 zł w górę. Dodam że koleżanka mieszka w Warszawie i fotograf też jest z Warszawy. Żadne foto książki, super albumy tylko same przecudowne zdjęcia. Za rok jest mój dzień i ten sam fotograf będzie robił mi zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grumpi
polecam Krzysztofa Skorupke z siedlec i z tego co wiem współpracuje on z rectime z Mińska Mazowieckiego - oni są rewelacyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselefigara.pl
Uśmiałem się do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.KamilaGrabowska.pl
Piotrze to razem się pośmialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinalolo
wy dwoje powyżej, z siebie też się pośmiejcie, na pewno potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maśluk
A niby co Was tak śmieszy w tym wątku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maśluk
Rozbawiła Cie kryptoreklama a sam przy okazji się tu reklamujesz :) Niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a kanapki ze sobą bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator-Eliminator
figar ty se lepiej załóż wreszcie galerie na swojej stronie zanim się zaczniesz tu odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
pytałem o kanapki ,do cholery,przyzwoity fotograf ma ze sobą zawsze kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator-Eliminator
No dokładnie, chciałbym coś podpatrzeć od takiego Figo-Fago artychy jak ty, jakieś walizeczki podejrzeć też (mam takie, ale z macro mogą być czy też muszę je trochę podniszczyć?). No i worek się pyta grzecznie o kanapki czy bierzesz, to mu w końcu odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
Proszę nie obrażać mojego serdecznego kolegi, worka kartofli, razem spędziliśmy miłe chwile w seminarium, oczywiście dopóki nas nie wylali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni45
Gorąco Nie Polecam Pana Roberta Złoch z Siedlec. Gdyż ten pan nie wywiązuje się z umowy a na Film czeka się min rok a po drugie Robert nie kontaktuje się z nami, a żeby odebrał tel lub odpisała na meila to ociera się o cud. Ogólnie swoich klientów ma po prostu w D....pie.Lada moment minie nam 2 rocznica a fotoksiążki jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni45
a zapomniałam wpisać nazwy firmy tego Robert Złóch. ANMARO - anna złoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam "agencję fotograficzną" myslub. Najgorszy wybór w moim życiu. Niestety zdjęć ze ślubu nikt drugi raz mi nie zrobi, ale mogę przestrzec innym przed tym pseudo fotografem. Nie wiem co za foty ma na swojej stronie internetowej, bo nijak mają się do zdjęć robionych w rzeczywistośc****an D z którym podpisuje się umowę nie ma pojęcia o zdjęciach , a na ślub wysyła swojego brata który ma jeszcze mniejsze pojęcie. Efekt jest koszmarny, totalna amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa1990
a ja baaaaaardzo polecam www.foto-fanaberie.pl zdjęcia mają to coś, kontakt świetny, człowiek godny zaufania i słucha oczekiwań swoich klientów, oprócz swoich pomysłów, słuchał to czego chcę dostać i wyszło pięknie !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zdjęcia ma to ProAction na stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×