Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OlaMarcin

kamerzysta i fotograf Siedlce

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego i niedrogiego fotografa to mogę wam polecić http://www.iana-photo.com/ Mają siedzibę w Warszawieie ale działają na terenie całej Polski. Zatrudniają świetnych fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo oprócz fotografa wzięłabym fotobudkę. Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam NIE polecam fotografa Krzysztofa Skorupkę. Zdjęcia owszem poprawne ale brakuje im wyrazu, zero pomysłów, zero własnej inicjatywy. Poprostu pstrykane zdjęcia drogim aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śuper zespół i DJ to Kress. Polecam serdecznie, świetnie poprowadzą wesele, świetnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijać szerokim łukiem Videopasja Ewa Mitura. Współpraca mega ciężka a jakośc beznadziejna... telefonem uzyskały lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda

Nie polecam VIDEOMASTER Krzysztof z Siedlec. Dziwny gość, cały czas pchał się w obiektyw fotografa...film, który nam oddał jest słaby i jest w nim wiele pomyłek...Cena kusi ale poza tym masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2019 o 11:56, Gość Panna Młoda napisał:

Nie polecam VIDEOMASTER Krzysztof z Siedlec. Dziwny gość, cały czas pchał się w obiektyw fotografa...film, który nam oddał jest słaby i jest w nim wiele pomyłek...Cena kusi ale poza tym masakra

Masakrą to jest ten komentarz...Dany z perspektywy fotografa czy panny młodej?Brak merytorycznych argumentów.Ja byłam bardzo zadowolona i polecam w stu procentach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecamy VIDEOMASTER Krzysztof z Siedlec . Film przepiękny, wszystko nagrane tak jak chcieliśmy dwoma aparatami  i cena nie zawyżana jak u innych.  

Jak ktoś bierze słabego fotografa to później trzeba zrzucić na kamerzyste ze kiepskie fotki wyszły:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×