Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OlaMarcin

kamerzysta i fotograf Siedlce

Polecane posty

Nie polecam Jarosława Dybowskiego, mimo iż robi ładne zdjęcia jest nie słowny. Umawia się, rezerwuje termin, a gdy przychodzi do spotkania mówi, że podpisał już z kimś innym umowę, nie kontaktując się w ogóle z ludźmi, którym obiecał spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka pasia że od pierwszych sekund mamy nieostre ujęcia, może czas już przejśc z pasji na profesjonalizm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioo
Nie polecam pana Daniela WOLIŃSKIEGO- nieuprzejmy, nieslowny, nie liczy się z opinią klienta, a nagranie oddaje kilkunastu miesiącach. jeśli chcecie mieć dobre wspomnienia z własnego wesela, omijanie tego pana szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planuje wesele
Proponuje Kamerzystów Fotografów i dj bez polecenia a omijac szerokim łukiem tych co są wypisani na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.foto-gra.pl Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmowca. Zdecydowanie odradzam Daniela Wolinskiego. Dziwie się ze takie osoby jeszcze się utrzymują na rynku, gdzie jest taka konkurencja.Do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zdjęcia z wesela nam powychodziły, bardzo artystyczne. Całością zajęła się firma ze strony www.studiomovie.pl. Tutaj też wynajęliśmy kamerowanie HD. Mają doświadczenie, z tego co mówił fotograf to na rynku są coś koło 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibrils
Zwracajcie przede wszystkim uwagę na to, jakie jest doświadczenie tej osoby, jak jest przygotowana i jakie ma ona podejście, zobaczcie to - http://kapitankamera.pl/filmowanie-slubow Zanim ostatecznie zdecydowaliśmy się na konkretnego wykonawcę, minęło mnóstwo czasu, ale docelowo trafiliśmy na człowieka, który spełnił oczekiwania. Optymalnie jest mieć kogoś z polecenia, przy czym wiem, że nie zawsze jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego, nie jest to zawodowiec, bo nie zajmuje się tym zarobkowo, ale jest profesjonalista, bo zdjęcia cyka świetne -www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do fotografa ślubnego to polecam Pawła Nożyńskiego http://blog.pawelnozynski.pl/ Robił zdjęcia na moim i brata ślubie, weselu. Nigdy się nie zawiedliśmy. Za każdym razem otrzymywaliśmy wspaniałe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Bogdańca
www.maraton-biblijny.pl Już zapisy. Polecam dla każdego, nie zależnie od stanu duchowego. Wystarczy poświęcić 15 minut dla Boga lub po prostu nas wesprzeć. Potrzeba ok 400 osób. "16 Wszelkie Pismo od Boga natchnione i pożyteczne do nauczania3, do przekonywania, do poprawiania, do kształcenia w sprawiedliwości - 17 aby człowiek Boży był doskonały, przysposobiony do każdego dobrego czynu." 2 Tm 3, 16-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na kilku weselach. Widziałam pracę kamerzystów ale najbardziej zwróciła moją uwagę firma videomirków. Całkowicie oddają się swojej pracy,na wesele cały czas na nogach. Robili bardzo ciekawe ujęcia takie nietuzinkowe. Relacja foto już po kilku dniach pojawiła się na ich FB https://www.facebook.com/VideoFilmMirkow/ Bardzo pozytywni ludzie, którzy ciągle starają się pomagać parze młodej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej przyjaciółki zdjęcia robiła Pani Iana, super dziewczyna z głową pełną pomysłów. Zdjęcia wyszły piękne. Bardzo dobrze z nią się współpracuje http://www.iana-photo.com/catalog/wedding Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkimi literami jak wół NIE POLECAM - ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkimi literami jak wół NIE POLECAM - ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed podjęciem decyzji powinniśmy przejrzeć portfolio fotografów z reportażu ślubnego, czy poprzednie realizacje kamerzystów. Wtedy zobaczymy, co nam się najbardziej podoba :) Również jeśli zdecydujemy się i na kamerzystę i fotografa to dobrze wziąć te osoby z tej samej firmy, wtedy takie osoby dobrze ze sobą współpracują i nie przeszkadzają sobie wzajemnie. http://idmultimedia.pl/wideofilmowanie-galeria/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf dezet
witam będę szczery i na ślub i wesele polecam siebie :) studiodezet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam świetne zdjęcia ślubne robiły panie z http://fotografki.com.pl Mają podejście do klienta, potrafią doradzić jak sie ustawić, aby dobrze wyglądać. Podpowiedzą. Stworzą na sesji super atmosferę. Nie ma żadnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zdjęć które mogą Was zainspirować co do planów weselnych znajdziesz na stronie fotografa www.szadafotografia.pl przez formularz na stronie możesz napisać do mnie i zapytać o dostępność terminu Waszego ślubu. Znajdziesz mnie również na fb i instagramie : szada fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patimaster
Witam, planuje wesele za dwa lata. Zdecydowałam na myslub, dajcie znać wasze opinie. Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Jaki zespół polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×