Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie kumam

bizuteria-co jak i z czym odpowiem

Polecane posty

jasne ze bez! ciety i tyle :) powiem tak: bedzie krotki-nie wiem tylko czy prosty czy polkole,ale chyba prosty elegantszy, ewentualnie moge dodac dlugi mgielke do kosciola. w ogole to mam plan sama zrobic ten welon znalazlam jak sie robi ;) czy to wedding planner bylo do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
myslę żę moje do tego czasu orosną . Dzięki za rady niezły jestes :). A magdusia mam nadzieje ze bez lamówki bo takie welony sa okropne po prostu......ale na pewno bez w madonnie nawet nie mieli takich z lamówka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
urosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl :) dluzszy do kosciola, krotszy na sale :) lamowka jest tandetna. jak sznurowka do diamentow. wedding planner bylo do "jezeli moge doradzic" :) eee tam, dobry :) lubie patrzec na piekne kobiety swiadome swojej kobiecosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny...ale czy dlugi welon mnie nie wydluzy optycznie? wiem,ze lamowka jest mega tandetna wiejska i na zabawe w remizie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nada Ci raczej smuklosci. chodzilo mi o to, ze sredni welon przetnie Cie wpol. chyba, ze go wystopniujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o krotkim tzn dl najlepiej w polowie ramienia. jakies 50m? jedna warstwa. zadne stopniowane,dla mnie to tandetne.. jesli mnie wysmukli..to chyba wlasnie wydluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
to i ja sie spytam:) moja suknia- zdjęcie 5 i 6 w pierwszym rzędzie (niektórzy już widzieli) http://www.slubnasuknia.pl/monCheri/mystic.html póki co jestem pewna jedynie sukni, chyba zostawię bolerko,zastanawiałam się nad welonem ciętym,średniej długości..a biżuteria? nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym stopniowaniu chodzilo mi o cos na ksztalt owalu. nie zadne schodki czy zabki. tfu, tfu. paskudztwo. "jesli mnie wysmukli..to chyba wlasnie wydluzy?" - niekoniecznie :) zalezy, jak wysoka jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jussaa: perly. sa niezobowiazujace i gladkie - barwa nawiazujace do tej tasiemki :) twoja suknia nalezy do tych strojniejszych, dlatego krysztalki i esy-floresy bym odradzal. jesli bolerko, to dalbym krotki welon, taki z fantazja, nieco szalony :D ale z pewnoscia nie ta fryzura. wersja bez bolerka - jak najbardziej sredni welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie sredni. a jesli sama robisz, to skorzystaj ze swojego mezczyzny jak z manekina :D upnij na nim welon i sprawdz, jak bedzie sie prezentowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sredni a krotki :) no nie bede taka zolzowata dla mojego skarbka ;);) dzieki za porade ;) powinienes zarabiac jako stylista panien mlodych ;) przemysl to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
hmm perły spoko, podobają mi się tylko welon...jaki to "szalony"? przeglądam zdjęcia i nie widziałam takiego, może cięty,kilkuwarstwowy? bo koronka to raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussaa- moze jakis z fajnuchnym szwem/zakonczeniem? cos na wzor podobnego do tych wzorkow na sukni? zeby sie komponowalo wszystko idealnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
fajne te siateczki ale nie chciałabym żeby coś mi przysłaniało oczy przez całą imprezę;) pomyślę, dzięki za rady jeśli perły to kolczyki (krótkie) czy bransoletka odpadają, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? wszystko zalezy od rodzaju bizuterii. ale z bransoletki bym zrezygnowal. krotki welon mozna zsunac w tyl :) ale jest niezwykle szykowny, choc ekstrawagancki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie:)klasyczna elegancja z lekka nutka ekstrawagancji i tajemniczosci to jest to co lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm :) kwintesencja kobiecosci. a bizuteria? i diamenty i perly. w tej epoce kobiety naprawde przypominaly koty. niezalezne, zmyslowe, z pazurem. jednoczesnie przyzwalajace i stawiajace pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×