Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie kumam

bizuteria-co jak i z czym odpowiem

Polecane posty

pasowalyby. ale, jesli masz tak samo piekna i smukla szyje, jak modelka, to radzilbym drobne perly, zarowno w uszy, jak i na szyje. taaak, wieeem :D perly przynosza pecha :P ale to bardzo kobieca ozdoba i dodaje blasku i elegancji. przewidujesz podobny welon? i styl uczesania? suknia piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam oczywiscie tak piekna i smukla szyje jak modelka ;) myslalam o perlach,nie jestem przesadna,ale spodobaly mi sie te kolczyki i takowe beda. dlatego tez perly odpadaja. naszyjnika nie chce-bo za bardzo sciety jest dekolt. wole miec gola szyje. suknia gora moze sie troche blyszczec-te koraliki czy cus. welon krotki mgielka ciety jednowarstwowy uczesanie-kok hiszpanski i malutki storczyk ciemny roz we wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie :) swarovski ma niesamowite szlify. bedziesz naprawde panna mloda z klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nie kumam rowny z Ciebie gosc - nie dlatego ze przytaknales mojemu wyborowi ;););) czy bardziej tu dlugi welon na sile pakowac? bo kiecka ma tren,wiec mysle,ze nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy taka bizuteria-tego typu moze dawac jakis blask,swiecic w ciemnosci? bo taka jest jedna z opinii.. a Twoja opinia jako specjalisty jest jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze o pomoc
jaka bizuteria do takiej sukni? http://www.allegro.pl/item586607580_piekna_wyjatkowa_sincerity_3079_ecru.html suknie biala, koronka wyszywana polyskujacymi krysztalkami. Do tego bedzie welon i prawdopodobnie bolerko z satyny. Zastanawiam sie czy cos na szyje, czy tylko jakies kolczyki i ewentualnie branzoletka?? ogolnie to myslalam o krotkich bialych perlach na szyje i branzoletka na nadgarstek i cos delikatnego w uszy. Ale jestem otwarta na propozycje ,za ktore bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kobieta swieci swoim blaskiem, bizuteria bedzie je odbijac, jak gwiazdy blask slonca :D a tak serio... krysztaly swarovskiego maja szlif, ktory "wylapuje" swiatlo z otoczenia. nawet w mroku, o ile w najblizszym otoczeniu wystepuje jakies zrodlo swiatla (nawet slabego), powinien mienic sie delikatnie lub skrzyc :) co do welonu. wspominalas, ze beziesz miala hiszpanski kok. suknia chyba tez jest tzw. hiszpanka :) dlugi welon dopelni calosci. a taka mgielka, jaka opisujesz, najlepiej uklada sie na ciele kobiety, kiedy jest dlugi. mam nadzieje, ze gdzies bedzie mozna zobaczyc twoje zdjecia :) rowny gosc... tego jeszcze nie bylo :D ostatnio bylem: moherem, gejem i baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tez prosze o pomoc. jaka fryzura? najpierw wlosy :) byleby bez tego czegos we wlosach. paskudnie szpeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no dla mnie rowny gosc ;) krysztaly-ale one nie beda iskrzyly takze na sali gdzie bedzie normalne swiatlo? musi byc mrok zeby daly blask? nie chce wygladac jakbym miala zawieszone zarowki na uszach ;);) welon-dlugi jest piekny z koronka,ale w salonie przymierzalam krotki mgielke. i to najlepiej wygladalo. stwierdzilam,ze z dlugim koronkowym bedzie juz za bogato.. a ja moge miec tendencje do zaplatania sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze o pomoc
włosy chce podpiac (nie nadaja sie do rozpuszczenia bo zaraz chlapna albo sie pofaluja) w delikatny kok, taki blisko glowy (nie wiem jak to wytlumaczyc dokadnie, ale nie taki kok wielki wysoki, tylko wlosy pasmami podpiete, zeby kok delikatnie odstawal od glowy), w to zadnych ozdob, w ostatecznosci jakis delikatny bialy kwiatek (wlosy ciemny braz). Moze zaraz znajde jakies zdjecie i podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
bo przymierzałam ta suknie w madonnie :) i mam podobna to według mnie welon pasuje długi ale tylko ten mgielkowy ten który maja oni w salonie nie dośc że jest drogi bo koronkowy to jeszcze nie pasuje juz do takiej sukni wyglada przesadnie.....jak matka boska prawie jezeli moge takiego porównania uzyc ....ja sie zdecydowałam na długi mgielkowy bo ładnie opływa mi ramiona . a suknie mam taka : http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=fukien nie kumam - jakie proponujesz dodatki ? bo mysle tez tylko nad kolczykamo svarowskiego :) bez naszyjnika te suknie w madonnie w rzeczywistosci sa chyba jednak na tyle dekoracyjne że cos na szyi by je zespuło przynajmniej mój model i magdusi też tak samo lepsze sa proste fryzury a ty jak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie sie mienil :) ten szlif wychwytuje swiatlo :) to nie jest zwykle szkielko, ale klejnot z prawdziwego zdarzenia. najpiekniejsze sa te sniezne z bloadoniebieskim (ledwie dostrzegalnym) polyskiem. niby nie roznia sie od zwyklych, ale ten odcien nadaje im niepowtarzalnego uroku. odradzalbym auore borealis, baaardzo pretensjonalne. wrecz bazarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja uwazam-tez piekna suknia! tyle ze u Ciebie gora jest gladka -tzn czesc okalajaca biust,wiec mysle,ze u Ciebie mozna by pomyslec o naszyjniku,to moje zdanie.. zobaczymy co powie specjalista ;) welon-koronka piekna...ale droga,niewygodnie mi bedzie z dlugim. no ja tak mam ;) izgadza sie z tym porownaniem do Matki Boskiej-ja porownywalam wczesniej do cesarzowej.. a chcialabym byc panna mloda z klasa,naturalna. czy myslicie ze wystarczy mgielka do dlugosci lokcia? powinna okalac ramiona? aha-a bolerko powinno byc w kolorze sukni prawda? zaden inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madonna ma piekne modele :) oczywiscie sukien :P tez prosze o pomoc. prostota, zarowno w bizuterii jak i w uczesaniu. tym bardziej, ze w Twojej sukni wystepuja dosc bogate zdobienia. welon bez koronki - za duzo by bylo. kolczyki... moga byc troszke dluzsze - tym bardziej, ze ramiona sa (lub moga) odkryte. pieknie prezentuje sie polaczenie bialego korala i krysztalow swarovskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowalbym z naszyjnika na rzecz zlotego lancuszka z delikatna ozdoba. oczywiscie w stylu kolczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,ze te: http://www.stylea.pl/bizuteria/kolczyki/kolczyki_swarovski_zorza,p1384055408 okreslasz jako bazarowe ;) spoko. ale ktore sa niby ladniejsze?? cos takiego ma polysk ten ledwo dostrzegalny?: http://www.stylea.pl/bizuteria/kolczyki/kolczyki_swarovski_crystal,p728575853 ja sie nie znam to pytam. ale chyba to co wybralam to powinno byc ok,mam tylko nadzieje,ze nie bede blyszczec jak choinka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
magdusia według mnie będzie pasowac welon taki do łokcia bo przymierzałam takie i były ładne lepsze nawet niz te koronkowe welony bo te to sa przesadne i jeszcze masz długi sliczny tren wiec po co. Ja się jeszcze zastanowie nad naszyjnikiem ale jak juz to delikatny albo wcale, kolczyki długie kryształy bo nie lubie po prostu pereł. Nie kumam jak uwazasz? spróbuje jeszcze znaleźc fryzure jaka bym chciała to wkleje linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez prosze o pomoc
no wlasnie suknia jest sama w sobie dosc strojna, wiec nie chce przesadzic z bizuteria. Welon do tego nie koronkowy ale z tiulu. Wiec mam pytanko jaka bizuteria, czy bardziej okazale kolczyki, jakies wiszace i branzoletka i juz bez naszynika, czy delikatne kolczyki i delikatny naszyjnik a juz bez branzoletki? a jak widzicie perly do tej sukni? krutkie na szyje i w uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ViVieen. suknia wyglada na gladka, matowa. perly - jak najbardziej. a wisiorek na cienkim lancuszku, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
nie no poszukam innej fotki bo ta średnio mi sie tez podoba :/ chce część włosów rozpuszczonych całkiem a reszte delikatnie z tyłu spiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlugi, zwiewny welon pieknie wyglada, gdy jest podpiety pod kokiem. i nie zakryje trenu. a nawet moze dodac szyku i elegancji. welon sredniej dlugosci skroci sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jezeli moge doradzic: rozumiem, ze szukasz polaczenia naturalnosci ze stylizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie kumam...ale ja nie moge sie juz bardziej wydluzyc...moj Ukochany jest niemal 2cm nizszy ode mnie-jesli dodam wyzsza fryzure,obcas wiecej niz 4cm i jeszcze dlugi welon to bede optycznie i rzeczywiscie duzo wysza. a nie o to mi chodzi ;) on nawet z wkladkami do butow nie wyrobi tych 6cm ;) dlatego tez sklaniam sie ku krotkiemu.. on tez doda lekkosci podpiety oczywiscie pod kokiem (jesli sie da pod hiszpanskim..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge doradzic
nie kumam własnie o to mi chodzi :) chce naturalnej fryzuru ale lekko jedank wystylizowane swietnie to ujales. Jak przymierzałam suknie to sobie wymyśliłam że taka fryzura bedzie najbardziej mi pasowac....włosy połowa puszczone luzem może lekkie fale część z nich zachodzi do przodu na obojczyk a reszta lekko spięta ale tak delikatnie bez żadnych pokreconych na wałkach włosów :) włosy mam taki średni blond i zapuszczam teraz włosy żeby mi talka fryzura wyszła....juz mam za ramiona sporo a slub w pazdzierniku wiec dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×