Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniulka1985

Ja chcę Kochanka

Polecane posty

Gość Lenka ....
A tak w temacie .. W czym problem? W urodzie? Chyba nic prostszego nie ma, jak mieć kochanka ... ot po prostu skorzystać z którejś oferty ... W czym problem? Jak na mój gust sporo trudniej jest go nie mieć w dzisiejszych czasach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jak by Ci tu powiedziec by nie urazic a przekazac wazna inf, ktora zburzy byc moze pieczolowicie budowany w Twojej glowie obraz swiata...... to "skorzystanie" z oferty hmmmm moze okazac sie trudne bo osobnik plci meskiej moze w niektorych przypadkach zrezygnowac ;) a te osobniki, ktore nie rezygnuja naleza do IV kategorii- ot odrzuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Bez przesady ... Propozycji jest tyle, ze jest z czego wybierać .. .I trudno znaleźć takiego, ktory nawet po odmowie chce zrezygnować .. (faceci mają instynkt łowcy i odmowa ich jeszcze podkręca - z własnych obserwacji). Same odpady nie ... ojjj zdecydowanie nie,... wiem, co mówię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak MS - nie zna granic :D:D:D Lenka - ja tu od rana usiłuję któregoś skusić i nic :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Biseptol - faceci to wzrokowcy ... W realu zapewne jest inaczej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka tyle, ze te "propozycje" nie wiadomo czy zainteresuja sie akurat toba. a jesli jestesmy przy polowaniach - lowca tak ale nie padlinozerca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Jeżeli propozycje składane są mnie, to jak mogą nie być zainteresowane? Nie rozumiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
chyba się nie rozumiemy ... Ja się pytam, dlaczego jeśli chce, to nie ma kochanka.... oczywiście mówię o realu ... Dlatego też pytam, czy ma problem w urodzie, bo inaczej to jest nadmiar chętnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny dla co niektórych masz zbyt skomplikowane myslenie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Dlaczego akurat musi na wszystkie.. czy być padlinożercą? Jak ma minimum urody, to przecież wybierze ... i nie musi brać jak leci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Nie szukam ... I mam 2 narzeczonych ... tak jakoś się złożyło ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Dyskusyjna to wiadomo jaka ... :P Kwestia gustu także ... Ale jeśli jeden dziennie składa propozycje, to jest z czego wybrać ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Wystarczy chemia w stosunku do jednego zabiegającego.... Nie bądzcie zachłanne ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Cafe ma szansę najpierw pokonwersować mniej lub bardziej elokwentnie - i wiadomo, czego się spodziewać. W pubie, restauracji, kinie, na zakupach, z psem na spacerze - nie spotkałem jeszcze żadnej panny, która by się dosiadła, żeby popierdolić o szopenie, a jak od razu walnie: kochanka potrzebuję, to jej akcje pójdą w dół - chyba że przysiądzie się do tych z niższego poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie codziennie sklada propozycje i sie nie trafia to widocznie jest tak jak napisalem. tym bardziej, ze kryteria dosc latwe do spelnienia ( nie to co moje kryteria ) . albo przy blizszym poznaniu "lowcy" uciekali w poplochu...... ja mam duzo bardziej wysublimowany gust - vika moze zaswiadczyc :P i nie trafilem tutaj na odpowiednia pania mimo wielokrotnie podejmowanych prob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny sprawdzone und potwioerdzone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Już wiem, w czym problem ... Ja piszę jako kobieta i z punktu widzenia kobiety ...a Ty się wypowiadasz ze swojej strony .... A to spora różnica, kobieta która sama składa propozycje to .... szkoda słów ,... Poza tym kto powiedział, że propozycje są takie ... Najpierw kawka, czy coś tam .... nawet spacer ... itd. a jak się zacznie, to to się rozwija wiadomo w jakim kierunku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin Czarodziej Wszechczasów
A ja to powiem szczerze, że może nawet bym się i zdecydował na skok w bok, ale ... boję się. Boję się, że się to wyda, że w jakiś sposób się wygadam, że potem w cholerę posypie się mój - skądinąd udany dość - związek. No i kwestia sumienia też w sumie dochodzi, bo ja je jednak posiadam, chociaż to balast raczej niż jakaś wyjątkowo przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie zaciekawiło - kobieta, która sama składa propozycję to co? Rozumiem, że jest bezpruderyjna, otwarta, wie czego chce...? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×