Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniulka1985

Ja chcę Kochanka

Polecane posty

takie małe ps - najpierw będę musiał wypuścić Vee spod biurka, więc nie pędźcie tak bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biseptol - ale jako druga ofiara moich perwersji? :classic_cool: No nie wiem, ja też nie walę w ciemno :classic_cool: :D Vicia... tylko wezmę sznur, ja tam nie wieżę w deklaracje, wolę przywiązać do kaloryfera :classic_cool: Ajron, to włoncz tarczkie :classic_cool: Włonczysz? :classic_cool: Albo lepiej WŁONCZYRZ? - bo to tak jakby z trybu przypuszczającego wtedy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS po tym msznurze to sie zaczne jąkać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseptol
Za to walenie Was wykluczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseptol
a potem tylko possa possa i bedzie fajnie, rozkosznie, nie wiem jak wy ale ja uwielbiam konczyc lasce w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja rozgorzała, a ja cholera, muszę wyjść 😠 Ale wrócę :classic_cool: . . . . . . U mnie w stopie dwoje książąt ciemności :D Lucyfer i Belzebub :D w skrócie Bu -Ba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron (stopa-dziękuję) no i wychodzi na to, że będę się smażyć w piekle .... :D Tak, czy owak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS se musiałam palcówkę pod opis strzelic :classic_cool:🖐️ Po za tym jestem masochistką😭 zawsze sie dam jakiejś blondi w dyskusje jałową wciągnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klinga to jak najbardziej - szczególnie uwagę zwraca ten piękny, żyłkowany wzór na dobrze wygładzonej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicia, cała przyjemność po mojej stronie :classic_cool: Pomyśl, że za karę wpycham Ci penisa w usta, głęboko aż zaczniesz się krzusić i wyrywać :classic_cool: Drapiesz, ale mocno trzymam Cię za włosy.. boisz się ugryźć, zresztą wtedy byś się udławiła... Próbujesz lekko przygryźć zębami żebym się wycofał, ale przeszywający ból po uderzeniu pejczem skutecznie Cię zniechęca.. na pośladku czerwony ślad za Twoja niesubordynację... Teraz pokaż jak to robiłaś sama, chce popatrzeć... Po cichu licze na to, że będziesz się wykręcać i znowu dostaniesz po tyłku... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×