Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniulka1985

Ja chcę Kochanka

Polecane posty

Gość Lenka ....
normalny mazowsze (tmr@interia.eu) - dlaczego szukasz tutaj? Tutaj? Zboczony jesteś, czy co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby ja jestem zboczona? A dwóch chłopkaków to norma teraz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Mało_stanowczy - jak dla mnie to niezbyt ciekawa ... Ordynarna ... :O Dno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
biseptol - tutaj szukać? Chyba tylko jakichś wynaturzonych padlinożerców? jacy faceci tutaj mogą być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chooj, najwyżej mnie wywalą ale muszę :D to co napisał Merlin jakoś dziwnie do mnie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowana Leno - pragnę zwrócić Ci tylko uwagę, że ludzie mają różne potrzeby i w różny sposób dążą do ich zaspokojenia. Ja poczułampotrzebę posiadania kochanka i komunikuję to otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty tego kochanka to potrzebujesz tak w kwestii zabiegu higienicznego, czy na dłuższą metę, bo jak pamiętacie - byłem nieobecny przez lwią część tej gadki-szmatki. I w jakim sensie kochanka - w sensie odskoczni od partnera, czy kochanka w sensie faceta do kochania (się) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Ajron-san - eee tam ... co innego sobie tutaj gaworzyć, a co innego szukać kochanka ... Tylko tyle ... Biseptol - ten topik to pewnie tak sobie impuls chwili .. co rozumiem przecież ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Ajron-san - padlinożercy to do tych, którzy już tutaj szukają ... O Tobie, to to raczej nie jest????? (czy się mylę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adams
ja chce znaleźć dobra prace i ztiuningowć samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
Zresztą to nie moje nazewnictwo ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ale ona raczej nie z Tobą chce się umawiać... :classic_cool: I dlaczego oceniasz kogś jedynie na podstawie preferencji seksualnych, a raczej na podstawie sposobu artykułowania swoich potrzeb czy pragnień? Uważasz, że np. prezes firmy, osoba bardzo odpowiedzialna, poważana, wzbudzająca szacunek nie uprawia seksu, a jeśli już to pod kołdrą i przy zgaszonym świetle? Nic bardziej mylnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i wreszczcie jakis konkretny temat a nie same mitomanki, niedopieszczone z uwagi na nudziarstwo tudziez ego jak palac kultury ;) mnie opony zimowe hucza jak diabli. dobrze, ze wiosna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ....
adams (czaszkowicz@orange.pl) - brzmi to sporo lepiej ... niż powyższe ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×