Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniulka1985

Ja chcę Kochanka

Polecane posty

Gość Lenka ...
v33 (vtrzy.35@o2.pl) - bawisz mnie ... :D Mnie ogólnie Twoja osoba nie interesuje, bo czymże mogłaby zainteresować? tak tylko się przywitałam, bo mam w zwyczaju .. szanować nie muszę ... Brak Twojego zainteresowania tylko podkreśla to ... że jesteś jaka jesteś ... mnie to obojętne .. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie zbieram aby na poniedziałek dojsc :classic_cool: z Ajronem oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka ...
Ajron obwąchałeś mnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny 🖐️ biseptol nadal chetna i zwarta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny :o Biseptol to taki lek na wszystko dobry :D Bez żadnych bi-skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biseptol uwazaj kochana ten to juz konkret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to nie plotka ale biseptol byl stosowany w rumunii jako srodek anty ;) tyle, ze hmmm nie byl przyjmowany droga pokarmowa..... ale ..... zostawmy nicki ...... ja mam nick normalny a v-ka mowi/pisze, ze jestem inny ( tylko bez podtekstow "bi" ;) ) szukasz kogos bispetol ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehem ... właśnie dostałem oficjalną reprymendę za zbyt liczne odwiedziny na różnorakich forach :O chciał więc nie chciał muszę się na jakiś czas zadekować i nie zaglandać :D jak coś ktoś by chciał i miał to maila ma podanego w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost koło 180, kolor oczu - obojetny. Włosy - bez znaczenia. Ineligentny. Rozmowny. Nie biorę z nim ślubu więc jego finansemnie nie interesują. I sprawny. Bez problemów ze wzwodem. Otwarty, pomysłowy, niezbyt skupiony na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze kolor wlosow obojetny. bo tu bym sie wywalil ;). inteligentny to nie wiem. wyksztalcony to tak. ale to czasem nie idzie w parze:P skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS załoze 9cm szpile i bedziesz w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na film. MS - lubię siedzieć na kanapie z rękami za głową, paytrząc prosto w oczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×