Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szypułkaa

usg 3d i inne w trakcie ciąży - moje refleksje, wątpliwości...etc

Polecane posty

Gość a ja robię co tylko mogę
Jak napisałam-robię co mogę, a co będzie tego nikt nie wie. Za to wiem, że nie wybaczyłabym sobie gdyby okazało się, że to przez moje zaniedbanie coś jest dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralalala
ja mieszkam w UK nie cale 2 miesiące temu urodziłam tu zdrową córcię i powiem Wam że wolę to podejście do ciąży (mam porównanie bo w pl też urodziłam jedno dziecko)niż w naszym kraju.Tu wszystko jest na spokojnie nie ma nagonki zrób jeszcze to i to,jeśli jest konieczność sami kierują na dodatkowe badania.W calej ciąży standardowo wykonuje się 2 usg ale jeśli coś idzie nie tak to robią dodatkowe.Moja ciąża nie przebiegała prawidłowo,miałam 5 usg i różne konsultacje,ale chwale sobie ten system który zresztą pokazał że jest dobry - mam zdrowe dziecko. I dodam jeszcze że miałam potężnego stresa bo naczytałam się i nasłuchałam jaka to na wyspach jest okropna służba zdrowia itp trzeba zaufać sobie i osobie która nas prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiiiiiiiiiiiiiiii
Nie najezdzajcie na Magde 32,duzo prawdy w tym co pisze,u mnie na zwyklym usg nie widac bylo mikroskopijnych nitek-gastroschisis-czyli wytrzewienia jelit u dziecka przez malenka dziurke w powlokach brzusznych,bez wykrycia tego na genetycznym USG dziecko nie mialo by szans ,przy normalnym porodzie porozrywalyby sie jelita,a tak wystarczylaby cesarka i prosty zabieg (skutecznosc w 95%),jest wiele wad rozwojowych,o ktorych nawet nie macie pojecia i stad wasze proste rozumowanie i w rezultacie niezbyt rozgarniete wypowiedzi u co niektorych...Bedac w CZMP w Lodzi widzialam wiele tragedii,oraz wiele szczescia ktore dala wlasnie diagnostyka i wczesne wykrywanie wad.Z ciaza jest jak z Rosyjska ruletka,na kogos wypada i wtedy otwieraja sie oczy,bardzo szeroko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda240777
Mnie osobiście nie podoba się sposób w jaki Magda32 wyraża swoje opinie- to wszystko. Poza tym jesli moj ginekolog twierdzi, że nie ma sensu, żebym szła na specjalistyczne USG, to ja mu raczej ufam. W końcu sama byłam śiwadkiem jak pacjentkę przede mną na takie posłal. Wiesz aiiiii- ja wolę wierzyć, że moje dziecko jest zdrowe niż robić testy, miec mega stresa a potem i tak urodzic zdrowe dziecko. A juz na pewno nie mam zamiaru zgadzac sie z osoba ktora w sposób chamski informuje, ze badać się nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×