Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammm

OBCINANIE PAZUROW U PSA - JAKIE MACIE SPOSOBY?

Polecane posty

Gość pytammm

moj pies nie da sobie ,,na zywca,, obciac pazurow wiec w gre wchodzila tabletka usypiajaca alleeee na mojego psa dziala za slabo. Macie jakies spsoby ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pies tez nie lubi
obcinania pazurów :o Czasami obcina mu weterynarz (jego akurat się boi i tylko piszczy) a jak sama mu obcinam to zakładam kaganiec bo inaczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suczka nigdy nie dawała sobie obcinać paznokci NIKOMU!!! aż nagle natrafiłam na cudowną Pani weterynarz która tak ją zagadała że nawet nie wiem kiedy obcięła wszystkie długaśna pazury, a mnie gryzła :( życzę powodzenia bo jest to wielkie wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pies tez nie lubi
Z resztą jak sama obcinam to mąż go trzyma a ja obcinam bo strasznie się wyrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby nei obcinać za bardzo. kurde nie wiem dokąd si epowinno obcinać ale mało żeby za żywca mu chińskich tortur nie robic. musiałas raz mu za mocno obciąć ze aż tak sie boi. ja nie obcianm ale moja siostra to robi. ja trzymam psa i po każdym pazurku nagroda. oczywiście mówić cały czas spokojnym tonem i nie krzyczeć na psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pies tez nie lubi
psy jak nie chodzą po dworze tylko siedzą w domu nie mają na czym zedrzeć pazurów więc trzeba obcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammm
magdaaaaa32 - no masz racje:) to wielkie wyzwanie, ten pomysl z zakladaniem kaganica nie jest zly, musze taki kupic , moze wtedy jakos da rade mu obciac, zawsze do psa podchodze spokojnie ale on czuje pismo nosem i nie da sobie nic obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka b20
mój świętej pamięci pies dostawał wścieklizny jak widział mnie noszącą się z zamiarem grzebania przy jego pazurach. ale miałam identyczny sposób jak u sheep. mój obecny pies ma wszystko w dupie, obcinam mu jak śpi i nawet oka nie otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammm
paralizatory elektryczne - podszywie, nie bylo to zabawne. moze tak do lekcji?co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same majtki
eee... ja mojemu nigdy nie obcinałam Oo Wystarczy, że ściera o chodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopię trochę temat.. Jako aktywni forumowicze na pewno mi odpowiecie ;) Zbieram się za obcinanie mojemu psu pazurów - dopiero raczkujemy w tym temacie - stąd moja niepewność. Chciałbym to zrobić dobrze, żeby nie zrazić do tego zabiegu mojego psiaka. Poczytałem trochę tu i tam wiem już jak i czym obcinać, jak ułożyć psa itd. Znalazłem też taką informację, że dobrym rozwiązaniem jest obcinanie psu po milimetrze pazura dziennie. Źródło: https://www.wyszczekany.pl/obcinanie-pazurow-u-psa/ Czy ktoś z Was tak robi? Czy uważacie, że to dobre rozwiązanie? Czy lepiej cichnąć za jednym razem, a dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psi fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×