Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez podszywaniasie

brakuje mi seksu, chyba pojde do lozka z nieznanym facetem

Polecane posty

Gość bez podszywaniasie

tylko dla seksu . mam dosc celibatu, wszyscy uprawiaja seks tylko nie ja :( mam 25 lat i , o zgrozo, jestem dziewica!!! wstydze sie tego okropnie do tej pory nie potrafilabym poznac kogos tylko na jedna noc, ale mam dosyc takiego zycia, mam duze potrzeby i chce w koncu penisa!!! :O :O jestem idiotka bo mialam okazje na pojscie do lozka z facetami ale nie skorzystalam bo .... nie chcialam sie z nimi wiazac! :( aha, za podszywy typu seks z ojcem, wujkiem itp czy tez o analu z psem to ja podziekuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to zrobic bo wszyscy uprawiaja seks??? opanuj sie! a zkad wiesz ze wszyscy to robia co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
mam to samo zawsze czekalam na odp faceta ale mam jzu dosc zcekania mam tak silna potzrebe seksu juz ze nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu
nie rob tego bo bd tego zalowac do konca życia. poczekaj na tego jesynego, bd to nie zapomniane chwile do konca zycie :) uwierz. w dziewicto to skaeb takie dziewczyny jak ty sie ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie
chce to zrobic bo chce seksu ! mam dosc masturbacji ciagle :O a ze wszyscy uprawiaja to oczywiste, seks jest wszedzie, a ja jestem ni mniej ni wiecej tylko dinozaurem :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ale ile moznma zcekac? tlumienie w sobie potzreby seksu tez nie jest dobre to juz zaczyna przeszkadzac nie wiem jak autorka ale ja calymi dniami o tym mysle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrobcie to z pierwszym lepszym a potem zalujcie do konca zycia ze was jakis pajac posuwal heheheheh POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ja tez nad tym myslalam i pewnie jakbym dorwala afceta to cala noc bym sie z nim kcohala na milion roznych sposobow:(ale coz poki co moge tylko fantazjowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda nie ceni się
ja straciłam dziewictwo kiedy miała 24 lata. facet pobył ze mna potem jeszcze kilka tygodni, stwierdził, że jak na taka stara dupę jestem w łóżku kiepska (wiedział, ze był moim pierwszym) i związał się z jakąś puszczalska zdzirą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu
moze poznace nie dlugo tego jedynego :) i bd szczesiwe :) poczekajcie, moja dziewczyna zrobila to przedemna z jednym gosciem a ona jest ta pierwsza dla mnie troche mi glupio bo jest doswiadczona bardziej niz ja... ale coz bylo minelo nie moge miec do niej zalu o to... mimo ze liczylem ze ten 1 raz bd obustronny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu
tzn ze ten gosciu to byl pajac a nie facet dl Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
dla prawiczka zawsze dziewica to plus ale dla dojrzalego dosw faceta w tym wieku atpie zeby go to ucieszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie
rozumiem cie- 🖐️ mam tak samo, tez milion fantazji, jak jakiegos dorwe to chyba go zajezdze :P no wlasnie, ile mozna czekac? lata leca a mi zycie przez palce przecieka, a mam duze potrzeby i masturbacja mi juz nie wystarcza tez tak bywa ze ciagle mysle o seksie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie
dotychczas uprawiałam ostry seks z silikonowym wibratorem, ale robiłam to tak zapamiętale, że aż się gdzieś we mnie zgubił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie
w sexshopie mam już wyrobioną kartę rabatową, skończyły mi się już pomysły na fantazje, teraz pozostało mi już tylko spróbować ciepłego pałąga jakiegoś kloszarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie
oj, witam podszywacza i to jaki zabawny :P wlasnie chcialabym blizej poznac pewnego osobnika, bardzo on mi sie podoba, pierwszy ktory tak na mnie dziala, ale... na pewno mu nie powiem ze jestem dziewica, boje sie ze sam to odkryje w lozku po moich umiejetnosciach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
wlasnie te fantazje....w sumie tylko je mam szkoda ze nie mam mozliwosci ich wcielic w zycie poza tym dziewictwo w tym wieku to chyba nienormalne najlepsze lata zcekania nie wiem po co minely czekalam i sie doczekalam 26lat i zycia w cnocie super :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu
no w sumie jak wolicie skoro to wasze przeklenstwo... to droga wolna drogie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany facet nie podszyty
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko tematu
jestem w podobnej sytuacji, też mnie czasem nachodzą takie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
jezu jakie przeklenstwo seks jest dla ludzi kazdy dorosly czlowiek ma potzrebe seksu to normalne a ja co mam robic tlumic ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ja sobie npnie wyobrazam jak mam o tym pow facetowi o ile bede go miec:P boze jzu to widze facet 26 lat dosw a ja kurcze 26latka nienaruszona niezle ludzie w moim wieku wychodza za maz rodza dzieci a ja jedynie fantazjuje chyba to sie nie zmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
w dodatku nikt z moich znajomych nie wie jak cos to klamie ze mam to za soba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany facet nie podszyty
a pewno mu nie powiem ze jestem dziewica, boje sie ze sam to odkryje w lozku po moich umiejetnosciach, Nie możesz mu też powiedzieć że średnia temperatura na Grenlandii w tamtym roku była poniżej +10 stopni Celsiusa . Bo gdy powiesz mu o swoim dziewictwie bądź o tych temperaturach to mu się świat zwali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ
nie rób tego. z napięciem poradzić sobie można samej. a seks dla kobiety to jest coś naprawdę ważnego, najgorsze to przekonać się o tym po fakcie nie rób tego z jakimś przypadkowym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez podszywaniasie..
cieszę się, że nie jestem osamotniona w tym problemie. Zamierzam jak najszybciej stracić to niechciane dziewictwo. Nawet wpadł mi ktoś już w oko. I nawet mnie do siebie zaprosił :) Jutro do niego idę, tylko nie wiem, czy uda mi się przecisnąć przez ten właz od kanału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ
nie chodzi o to żeby znależć "tego jedynego" ale tego odpowiedniego przypadkowy facet na pewno nim nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×