Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez podszywaniasie

brakuje mi seksu, chyba pojde do lozka z nieznanym facetem

Polecane posty

Gość pretensjonalny tekst
a podobno kobiety marza o uczuciu , milosci a wy tylko o penisach. gdyby facet gadal o cipkach pewnie bylby dla was zwierzakiem bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woociak
hehe ze mna sie umow ;p pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
poki co to ja nie mam ani uczucia niczyjego ani milosci ani afceta a tym bardziej jego penisa..wiec moge sobie tylko marzyc co by bylo gdyby...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, numerek na dyskotece nie wchodzi w gre, ale wlasnie przystojniak na jedna noc bylby super :P do kogos wyzej- uczucie uczuciem ale kobiety tez maja fizjologie i potrzeby seksualne, ja nie uwazam faceta ktory ciagle mysli o seksie za zwierzaka bez uczuc, przeciwnie, takiego bym chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkowa
czesc...czytam ten temat z zainteresowaniem...ja mam 19 lat a swoj pierwszy raz miala gdy mialam 18 lat....nie wyobrazam sobie zycia bez seksu ....!!!!!!!!!!!! ale ni zrobilabym tego z pierwszym lepszym chlopakiem zwlaszcza pierwszego razu.... to jest niesamowite przezycie i zalezy od tego nasze nastawienie do kolejnych "razow"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
wazniejsze od jego myslenia jest chec tego robienia:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensjonalny tekst
wez mnie zatem!!! chcesz nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że nawet jeśli pójdziecie w stronę łóżka z facetem, to nie znaczy, że uda się stracić to dziewictwo. I co potem? Następnego trzeba będzie znaleźć na kolejną próbę? Czy po prostu zostawicie mu wolną rękę i wejdzie w Was mimo jakichkolwiek oporów? Ale takiego czegoś pewnie nie będziecie miło wspominały i może się Wam odechce seksu na wiele lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
a dlaczego mailoby sie nie udac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
moze i wiele sie mialo ale tego co powinno byc nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli juz nie jestes dziewicą 'bez podszywaniasie', stracilas je z jakimis przedmiotami... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i wiele sie mialo ale tego co powinno byc nie bylo dokladnie :( 😭 dziewica to osoba ktora nie uprawiala seksu z facetem, no ewentualnie kobieta, przez te lata musialam sobie jakos radzic, przeciez pisalam ze mam duzy temperament,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ja jak bylam u gina to pani mnie zapytala " czy aby napewno jestem dziewica bo ona akurat po badaniu stw ze nie jetsem:O yyy czuje ze jakby mnie jakis porzadnie pzrelecialod arzu zycie nabraloby barw:D sorry ale musialam to napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja już myslałem ze tylko ja tyle myśle o tym że jestem 26 letnim prawiczkiem i byłem załamany ze niezostało mi nic jak tylko jakaś doświadczona która bedzie mnie porównywać. I też brakuje mi kobiecego ciała i tego że można się do kogoś wreszcie przytulić. Ja do tej mory moze bardziej niemiałem okazji po za jedna a teraz wmawiam sobie że dlatego że chce zrobić to z miłości ale to pewnie takie oszukiwanie się tylko i łudzenie że tak się zdaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensjonalny tekst
pewnie mieszkasz gdzies daleko ... nie ma sensu lepiej juz wsadzaj se te przedmioty a ja se sam zrobie dobrze raczka . ehh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensjonalny tekst
zaraz sie poonanizuje i tyle bede mial z seksu dzisiaj . ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co sorry? kurde, to forum to miejsce gdzie mozna w koncu swobodnie wyrazic swoje uczucia, nie pwoiem przeciez znajomym ze CHCE SEKSUUU!! PENISA PENISA PENISAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensjonalny tekst
a ja chce cipki pachnacej , cyckow jedrnych , ochow i achow nad moja twarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letnia dziewica
jamialam na poczatku le przed jego dotknieciem:D penisie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, życie nabierze barw... ale na pewno dalej będziecie chciały seksu i wszystko się zacznie od początku, szukanie jakiegoś kolejnego delikwenta na jedną noc i tak się kółko zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letnia dziewica
widze ze hormony szaleja:) i przydalby sie zimny prysznic;) ja tez bym chciala juz to poznac ale probowalam kilka razy i bol mnie zniechecal;) powodzenia Tobie rzycze- w koncu kazdy z nas jest inaczej zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretensjonalny tekst
hormony no jasne jakby ci sie zbieralo to i owo to tez bys nie wytrzymala wam sie kobietom nie zbiera nic jak nam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letnia dziewica
Pretensjonaln ja pialam do autorki z tmi kobietami:) nam sie nic nie zbiera ale jak hormony szaleja to tez mamy ogromna ochot na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem, szaleja , :O trpimir- masz racje w tym, bez sensu byloby tak szukac kolejnych gosci na jedna noc, jak pisalam to zupelnie nie w moim stylu dlatego idealnie byloby poznac kogos do regularnego seksu, problem w tym ze tylko troche umiem oddzielic uczucia od seksu :O no, przynajmniej tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
jamialam na poczatku le przed jego dotknieciem ja mysle ze nie mialabym oporow ani przed dotykaniem ani przed innymi rzeczami:D poza tym jakbym kogos poznala to chyba kazalabym mu wziazc 2 tyg urlopu i nie wypuscilabym go z lozka przez ten czas ahhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
poza tym wydaje mi sie ze jak kobieta pozna wlasciwego afceta ktory ja pociaga to jest w stanie w lzoku zrobic wiele rzeczy i nie ma ze 'tu mnie nie dotykaj tak nie chce itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :P jestem wyposzczona i marze o dotykaniu, lizaniu, calowaniu, ssaniu :P widac kolejny powod dla ktorego faceci powinni sie wystrzegac takich jak my, mozemy ich zajezdzic ;) ale to nie jest smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×