Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez podszywaniasie

brakuje mi seksu, chyba pojde do lozka z nieznanym facetem

Polecane posty

Gość rozumiem cie.....
meskiej oczywiscie:D widzicie sami co sie ze mna dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
daj jej szanse? hmm tylko szkoda ze ja mam pecha do facetow zawsze trafiam na nieodpowiednich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trzeba Wam dwóch na raz. Z jednym akcja podczas gdy drugi odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
A może trzeba Wam dwóch na raz. Z jednym akcja podczas gdy drugi odpoczywa ===> to zart prawda?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, żart... ale dla takich niewyżytych dziewczyn, które naprawdę tylko seksu szukają non-stop, mogłaby to być dobra rada, albo od razu dziesięciu czy też orgia... Ale to też żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
tylko seksu szukaja non stop?????????? :O:O:Oprzeciez ja tak nie napisalam mowietylko ze mi seksu brakuje ..zreszta nie tylko seksu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
jeszcze posiedze tutaj z 10min to mnie ktos szmata nazwie:( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre rady po pólnocy
rozumiem cie..... Serce masz dobre ale nie licz tu na rozmowy o miłości w godzinach nocnych jedyne co możesz dostać to propozycję pójścia na dwa baty :O Mimo iż deklarowałaś że brak Ci czułości i bliskości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
trpimir co ozn Twoj nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, rozumiem Cię. Nie pisałem o Tobie teraz ani o autorce, tylko tak ogólnie o ewentualnych takich dziewczynach, które na pewno istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
Dobre rady po pólnocy chyba masz racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
to i co to wnosido rozmowy bo nie rozumiem? co w tym zlego zekobieta ma ochote na seks? przeciez to normalne:) jakbym chciala sie puscic to dawno bym to zrobila a jednak czekam ..choc to juz nie jest latwe poza tym z facetami jaksie zcazyna rozmowe os eksie to zauwazylam ze zaraz sa dwuznaczne teksty ktore maja na celu zeszmacenie Wy ( faceci) mozecie moczyc chuje w kazdym gownie a my to juz porozmawiac nie mozemy o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
tak bo szmata sie jest jak sie nie da takiemu delikwentowi albo jak sie juz nie daje...w czasie dawania bylo ok nie pojdziesz do lozka to oziebla pojdziesz to szmata itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ani przez chwilę nie pomyślałem o Was tak jak myślicie, że pomyślałem. A to że siedzę po nocach nie znaczy jeszcze, że jestem jakimś zbokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
to czemu mialy sluzyc teksty o 2, 10.,o orgii itd? nie rozumiem....tak ni z gruszki ni z pietruszki Ci przyszlo do glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, prawiczku a teraz idz spac jak juz wyglosiles swoje farmazony o dziewictwie i skarbie , ble ble ble :O wlasnie , mnie tez to denerwuje, facet moze mowic sprosne zarty, aluzje seksualne itp ale jak kobieta powie cos podobnego to juz sie zaczynaja wycieczki co do szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie przesadzajmy tak z tym dziewictwem, ani to zaden skarb ani niekoniecznie trzeba go trzymac dla tego jedynego i na cale zycie, bo i tak malo komu sie to udaje. Z roznych powodow. Chcesz sexu to go uprawiaj, chociaz nieznajomych bym odradzala, za duze ryzyko...pomysl, facet ktory pojdzie z Toba do lozka po godzinie znajomosci, pojdzie tez pewnie z kazda inna, to najkrotsza droga do zlapania jakiegos syfa. A sex pewnie nie bedzie taki super i tylko sie rozczarujesz. Bo kobieta jednak do sexu potrzebuje jakies chocby namiastki wiezi emocjonalnej. Lepiej jakbys poczekala na jakas okazje, moze niekoniecznie zwiazku na cale zycie ale chocby jakies milej znajomosci. I nie sluchaj tych co mowia, ze bedziesz zalowala do konca zycia, ze przespalas sie z jakims dupkiem, bo niekoniecznie bedziesz. Wszystko zalezy od tylko Ciebie i od Twojego swiatopogladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
wiesz jesli poznam faceta i sie w nim zakocham to gleboko w dupie bede miec czy jest prawiczkiem czy spal z 10, 20 , 30 kobietami czy robil to zmilosci czy nie! nie bedzie to mialo dla mnie zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było odnośnie tego, ile trzeba czekać aż facet znów będzie mógł wkroczyć do akcji. A określenie szmata na pewno do Was nie pasuje. Definicja: szmata - osoba, która pozwala na pomiatanie sobą i wykorzystywanie, idzie do łóżka, nawet jeśli sama nie ma na to ochoty. Często wiąże się to z oczekiwanymi korzyściami finansowymi lub innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem od siebie
mialam podobnie dlugo dziewica, czekalam na idealna milosc, ktorej nie bylo, wiec juz potem chcialam z kimkolwiek byle fajne cialo... a jednak ... mimo dziesiatek okazji i propozycji, przestalam na calowaniu i macankach .......az spotkalam kochajacego mnie I na dodatek przystojnego faceta Z nim stracilam dziewictwo i nie zaluje ze czekalam, bo mimo ze nie jestem z nim, mam super wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka, masz racje, wlasnie dlatego do tej pory jeszcze nie przespalam sie z nieznajomym facetem, tez obawa chorob itp wlasnie mam na oku pewnego super przystojnego pana, jest seksowny i na jego widok mam mokro :P tylko ze boje sie nawet sprawdzic czy on tez mialby ochote na znajomosc ze mna bo boje sie osmieszenia w lozku 25 lat i dziewica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
powiedz mu ze chcesz isc znim do lozka:D ok ja zmykam id spac ze swoim..biedronkiem hehe przed snem zrobie sobie dobrze i tak rozladuje swoja ochote na seks:O zajrze jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez podszywaniasie -> a tam zaraz osmieszenia, predzej bedzie wniebowziety, ze moze Cie czegos nauczyc. Zreszta sex nie jest taki trudny, po prostu zdajesz sie na instynkt i na poczatek wystarczy. Takze ten brak doswiadczenia wcale nie musi sie tak rzucac w oczy. Moj pierwszy facet nie mogl uwierzyc, ze bylam dziewica, a bylam wtedy sporo mlodsza od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój, że jesteś dziewicą. To chyba tylko kobiety myślą, że to nienormalne w takim wieku i wpierają facetowi takie myślenie. Fajnemu facetowi na pewno to nie będzie przeszkadzało, a nawet może być dużym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×