Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez podszywaniasie

brakuje mi seksu, chyba pojde do lozka z nieznanym facetem

Polecane posty

Gość rozumiem cie.....
nie jetsem zdesperowana az tak zwyczajnie brakuje mi seksu co w tym dziwnego ale nie umiem zrobic tego z kims kto mi sie chociaz nie podoba a ze maialm takiego pecha ze tak sie moje zycie potoczylo no coz to co mam zrobic powiesic sie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latekkk
a moze jestescie chetne na spotkanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie, facet ma niby lepiej, jeśli chodzi o dziewictwo, ale ogólnie ma trudniej do doprowadzenia do jego stracenia. Bowiem chętnych kobiet na seks z obcym facetem jest milion razy mniej niż chętnych facetów na seks z obcą kobietą. Nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-mario
dziewczyno nie myśl nawet o tym a spraw sobie rozkosz i zaspokój swe normalne potrzeby.Frustracje same miną Nie da się żyć tylko nadzieją i marzeniami,którym to nie przeszkodzi aby się kiedyś spełniły.Bierz życie jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-mario
sorry, ale co facet ma do stracenia? ? ?Tak żartem, to każdy z nas tam raz w życiu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba X-Mario nie czytałeś od początku, dlaczego 'Rozumiem cie' jeszcze nie uprawiała seksu. Łatwo powiedź 'idź i uprawiaj seks'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jswkqsqwsjkqwsqws
masz rację nie warto czekać. Ja nie czekałam , straciłam dziewictwo w wieku 18 lat i nie żałuję. Tzn w wieku 17 był oral itd ,ale to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-mario
łatwiej niż wytrzymać bez do 50tki.Pytanie też po co.Gdybym tylko marzył o ferrari to nie wiem kiedy i czy w ogóle jeździłbym samochodem.Innymi też są ładne i się fajnie jeździ.Z tą cesarką to masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie latwo powiedziec \"idz uprawiaj seks, znajdz sobie faceta, co za problem\" gdyby to bylo takie latwe to juz dawno bym to zrobila, jak ktos wyzej pytal- nie, nie pojde do lozka z brzydkim, smierdzacym, chamskim etc, nie za pieniadze nie jest latwo poznac kogos fajnego i wolnego, praca, studia, brak wolnego czasu etc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dff-costam
sprobuj portalu www.mydwoje.pl Tam robisz test na zgodnosc charakterow,potem ci pokazuje najbardzije dopasowane osoby :) Moze tam poznasz kgoos,z kim sieswietnie dogadasz. Wlasnie jak nei amsz cxzasu,to ja bym probowala przez neta szukac. albo na www.odloty.pl czy cos tkaiego, tam chyba od razu na seks sie ludzie umawiaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszaffianka
Dziewczyny nie warto czekac.Jeden topic zalozylam,gdzie w skrocie opisalam moja historie.Nie ma co czekac na tego jednego jedynego i niech mi nikt nie mowi,ze faceta nie mozna szukac bo to on ma Cie odnalezc .Gowno prawda.Jesli gdzies na imprezie spotkas kolesia,ktory Cie fizycznie pociaga zabierz sie za niego numer tel itp. Ja do pierwszego razu wybralam kolesia z sympatii.Przystojny,wyksztalcony,ustawiony finansowo..nie moj typ jesli chodzi o charakter ,ale przynajmniej jestem po i wiem czym to smakuje:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
czasami mam ochote tak zrobic umowic sie z obcym facetem ...a to dlatego mnie takie mysli nachodza ze mam straszna ochote alepozniej sie zastanawiam jak ja bym to zniosla ..tzn sam fakt uprawiania seksu z nieznaym facetem a jakbym saam siebie za to znienawidzila? to chyba gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekk__
zapraszam do 3miasta. jurekk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
warszaffianka a Ty ile mialas lat? powiedzialas o tym temu afcetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak uwazam...
jestem duzo starsza od was, mam duzo wieksza przerwe w uprawianiu sexu i tez swiruje. na horyzoncie brak facetow wolnych nie zmanierowanych bo w moim wieku to albo rozwodnicy albo zonaci wiec tez rabnieci z tego powodu. normalny facet ma ustabilizowane zycie erotyczne ze stala partnerka i nie szuka przygod. zabawki z sexshopu juz mnie nie bawia. chce czuc pot faceta i slyszec jego sapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ale TY juz uprawialas seks a my? ja mam 26 lat i nic wszystcy znajomi sa w zwiazkach maja mezow dzieci facetow a ja kurwa sama..:( wkurwia mnie to juz..co ja takiego zrobilam ze moje zycie jest takie pojebane i mam pecha nie tylko do facetow ale do wszytskiego zcego sie nie tkne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jureczku 3miasto to drugi koniec Polski jak dla mnie :P rozumiem doskonale że z braku seksu mozna swirowac, w koncu to jedna z podstawowych potrzeb fizjologicznych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
i zamiast sie miziac z facetem wlozku teraz to my siedzimy na kaffe bo nie mamy z kim tego robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
mam takie pytanko do Ciebie a propo seksu ( teoretycznie) czy jest cos na co byc nie pozwolila w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
a seks analny i polykanie spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analny - nie uwazam za nic zdroznego, jak ktos lubi, ale mnie jakos nie pociaga z tego zwzgledu ze nie wierze by nie mial zadnych negatywnych konsekwencji :P i z obawy o zdrowie zwieraczy raczej nie zaryzykuje chwili przyjemnosci :P za to jesli chodzi o sperme to owszem, z facetemw stalym zwiazku ktoremu ufam nie mialabym zadnych oporow, ale tylko w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ok dzieki za odpowiedz:D cos dzisiaj chyba dwie jestesmy na topiku a nie boisz sieze jak powiesz facetowi o swoim dziewictwie to uzna cie lekkomowiac za nienormalna i w konsekwencji zostawi? bo musze przyznac ze jamam takie obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam i ja, wyspałem się ciut :) Rozumiem Cie, źle myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
zle mysle? moze TY bys sie cieszyl bo sam tego nie robiles ale facet doswiadczony to nie wiem czy bedzie uradowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru mowic, nie zorientuje sie bo wiem od ginekologa pierwszego ze anatomicznie sie nie da zorientowac :P nastpny ginekolog juz nie poznal ze jestem dziewica wiec przed facetem wole wyjsc na kiepska w lozku ale baardzo chetna do treningow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
sama bym poszla do lekarza ssie zapytac ale w tym wieku mi wstyd i nie chodze:O kiedys jak mialam 21 to bylam u gina faceta a on mi powiedzial jeszcze pani jest dziewica?jeszzce sie taki nie narodzil co by...":O ahh a wczesniej w wieku 18lat bylam u lekarza badala mnie normalnie sama nie wiem czemu i zapytala czy aby naprawde jestem dziewica bo ona zrekomo nic nie widzi/czuje,,,a pozniej dodala ze jednak sie pomylila wiec ...sama widzisz u mnie moze byc roznie ale chyba tez nie powiem bo zrobilabym sie czerwona jak burak ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odszyję
Witam, dziewictwo dziewictwem-temat bardzo szeroki, stare stereotypy blablabla, przede wszystkim muszą być sprecyzowane wszystkie preferencje, konkrety drogie kobiety, seks w seksie różni się od siebie bardzo znacząco, czy jest to naturalne zaspokojenie własnej fizjologi, chwila aktywności obu płci zakończona chwilą uniesienia itd, seks kombinowany, umawiany. Najważniejsze jest to aby po spotkaniu jedna i druga strona nie myślała że to że tamto ( obwinianie się siebie lub kogoś za coś co nie ma miejsca-chore) bo po co to wszytko w takim razie ? Człowiek z natury zawsze jest nieszczęśliwy z tego co ma, tak było i tak zawsze będzie, czysta natura :) Jednak okazuje się ten sam problem w kwestiach łóżkowych posiada i jedna i druga płeć. Tylko dobrze sprecyzowane preferencje i wymagania co do drugiej osoby dadzą zamierzony efekt- praktyka.Tak samo jest z fantazjami, czasem wydaje nam się że tego chcę ale jest to nasze zdanie i siedzi ono same w głowie, przy konfrontacji wychodzi prawdziwe JA. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×