Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomka2

Magistrzy farmacji! Ile zarabiacie?

Polecane posty

Witam. Chciałabym się dowiedzieć ile zarabia przeciętny mgr farmacji w aptece otwartej. Piszcie też miasto gdzie pracujecie i Wasz staż pracy. Sama jestem mgr farmacji z 3-letnim stażem, pracuje w ok. 50 tys. mieście. Mój mąż uważa,ze pracuje za śmiesznie niska stawkę i nazywa mnie murzynem. Później napiszę ile ja zarabiam, na razie czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrum nigrum
Na kafe raczej nie znajdziesz farmaceutow, tutaj przesiaduja osoby albo po licencjatach z politologii, socjologii i innych gowien, albo nawet i bez matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaha
dobre... czyli Ci co w banku pracują to też sa po gównach??? no nie dam rady, to już nie jest proste spojrzenie, ale prostackie! hihihi ale ubaw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo łooooooo
do vitrum nigrum - a Ty po jakim gównie? a w temacie - 2.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrum nigrum
W banku jako kasjerzy? Do tego nie trzeba miec raczej studiow, wystarczy matura :) Jestem po medycynie weterynaryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitrum nigrum: Na kafe raczej nie znajdziesz farmaceutow, tutaj przesiaduja osoby albo po licencjatach z politologii, socjologii i innych gowien, albo nawet i bez matury. Rozumiem, że Twój zawód to też gówno ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitrum nigrum
Napisalam " raczej ", mam na mysli jakies 95 %. I wcale nie mowie, ze tacy ludzie nie sa potrzebni, tylko, ze tutaj jest malo takich co sa w trakcie lub po studiach bardziej prestizowych tj. medycyna, farmacja, prawo ( ale nie tam zaoczne w jakims kurwim dołku tylko na uniwersytecie ) etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
przepraszam masz coś kurwa do osób po politologii bo ja jakoś skończyłam licencjat i nie uważam żeby było to gówno, może inaczej niech każdy kształci się w zakresie, który go interesuje, bo dla mnie gównem może być ta twoja weterynaria zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitrum nigrum- No tak. Jak mogłam pomyśleć, że dałabyś sie wciągnąć w to 95%. Faktycznie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojtajej
Można być "pracownikiem banku" i sprzedawać karty kredytowe, albo siedzieć na telefonie i wciskać ludziom rachunki, lokaty, konta oszczędnościowe, pożyczki. Do tego matura to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooopieram
umiesz cielaka krowy odebrać i wielka Pani! A może powiesz coś na temat funduszy strukturalnych? albo naliczania emerytur i rent, bo to przecież też gówna! jak mnie denerwuje takie jednokierunkowe patrzenie na świat! i jak w polsce ma być dobrze, jak każdy sobie rzepkę skrobie?!?!?! ps ja akurat jestem po farmacji, mam na drugą zmianę, więc siedzę na cafe wrrr, miasto 180tys, 2650zł ciesze sie ze są kasjerzy w bakach, bo pan dyrektor konta nie założyłby mi ciesze się ze sa poloniści, bo moje dziecko uczy sie poprawnej polszczyzny ciesze sie ze sa ekonomisci, bo wiem jak ulokowac pieniądze ciesze sie ze są mechanicy, bo naprawiają moj samochód cieszę się, że są socjologowie, bo w ciężkich czsach coraz częściej potzrebny jest pracownik socjalny, niestety każdy zawód jest potrzebny!!! wszystkim należy się szacunek!!! ciesz się, że Ci się w życiu powiodło i wykonujesz taki a nie inny zawód, zamiast obrażać innych!!! a tak w ogole, to w sinej dali mam Panią Mgr, która za grosz nie szanuje innych... dobrze, ze na co dzień pracujesz ze zwierzętami, a nie z ludźmi - i tyle w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum_cyk_cyk
1650 netto :( PS. Po co tyle szczekacie? Jak ktos wie, ze jego zawód nie jest gownem, to nie obrusza się tak na takie zarzuty, tylko zwyczajnie olewa trolla. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmacjjjja
znalazlam takie ogloszenie........ http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,569111,,KIEROWNIK+APTEKI+I+MAGISTER+FARMACJI.html ludzie, ja w życiu takich pieniedzy na oczy nie widziałam , a juz trochę pracuję w zawodzie... szok! ile Wy zarabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cieszę się, że są socjologowie, bo w ciężkich czsach coraz częściej potzrebny jest pracownik socjalny, niestety" hahahha, a wiesz że jedno z drugim nie ma NIC wspólnego? o kurczę, myślałam że osoba która studiowała, rozróżnia kierunki na których można się kształcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma NIC wspólnego
Jak nie ma NIC wspólnego?!A ja wiem, ze jedną ze specjalizacji jest praca socjalna.Absolwenci najczęściej podejmują pracę w ośrodkach pomocy społecznej i tym podobnych instytucjach, są więc pracownikami socjalnymi.Nie powiedziałabym, że to "nie ma NIC wspólnego ze sobą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tutaj nie znajdziesz
farmaceutów, informatyków czy finansistów, bo odrazu zagryzą ich ze zgryzoty i bezrobocia absolwnci idiotycznych politologii, socjologii i innych tego typu pierdółek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady kochani
ja jestem w trakcie aplikacji adwokackiej i lubie kafeterie, czesto cos komus doradze w kwestiach prawnych:) a co do zarobkow mgr farmacji, to moja kolezanka z liceum pracuje w miescie 20 tys od 2 lat i zarabia 2200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana nicku
Dokładnie tutaj nie znajdziesz farmaceutów, informatyków czy finansistów, bo odrazu zagryzą ich ze zgryzoty i bezrobocia absolwnci idiotycznych politologii, socjologii i innych tego typu pierdółek ---> ale się uśmiałem nie karmcie trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2900 rok pracy, mgr farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-40 tysi jako właściciel 2 aptek, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×