Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Biedny Pan :( Pewnie się miota i nie jest Mu z tym dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz rozumiem ( prośba o zdjęcie :) ) ,dlaczego niektórzy brali mnie za faceta , który Cię Mamo podrywa ;) Haaaaaaaaaa!!!! Taka ciekawska moja natura ,ale pracuję na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa mnie porwała :D Jejku i tak mam za dobrze w pracy ;) Awe ja mam z kafe też i negatywne doświadczenia , więc pewnie rozumiesz :) DKMG , Lost i kilka innych osób wiedzą jak wygladam . Ale kiedyś też dostało moje zdjęcie dwóch panów i pobili sie o mnie wirtualnie ;) Oj wtedy sie działo ale potem to już nie było to miłe dla mnie . Mi jest ciężko w ogóle cokolwiek ocenić jakie są moje realne szanse .Wszystko pokaże przyszłość. Moglabym zakończyć tą znajomość teraz dopóki jeszcze to zaangażowanie nie jest duże ale chyba to głupie moje serce chce się zatrzymać przynajmniej na jakiś czas przy tym panu . I chce zaryzykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ------rozumiem :) Jak serce mówi ,że trzeba się zatrzymać ,to tak należy zrobić .Czas i tak zadecyduje za nas :) Ale próbować warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - przecież masz :P Chyba nawet ze dwa :P Awe , na razie tak zdecydowałam . Jakoś mi się uśmiech ciągle pojawia na myśl o nim i to chyba jest jak na razie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przecież tak barwnie i tak mnie opisałeś Awe , więc z Twoją pamięcią nie jest aż tak źle :P Zresztą ,nie mam Twoje maila , mój laptop też zrobił kaput :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak DKMG dostanie , to ja też chcę :D Bo inaczej to niesprawiedliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkt widzenia
DKMG jestes facetem... powiedz mi prosze jak dziewczyna chce odebrac swoje zeczy od bylego i chce sama po nie podjechac to ten mowi ze rozmawial z kolega ktorego dziewczyna nie znosi i ze tamten jej te zeczy przywiezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męski to niech przywiezie co za różnica zostawi w drzwiach i wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -----doskonale wiem:D Ale miło wierzyć ,że tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25
Hej kochani :) jak dobrze pujdzie to dostane wreszcie prace. juz mam dosc siedzenia w domu :( ta praca to duuuzy plus a minusem jest tylko to ze na nocki ( = 7zl na godz um. zlecenie) ale coz...lepsze to niz nic. trzymajcie kciuki za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 25 ------trzymam mocno kciuki :D Dasz radę :) DkMG---coś trzeba mieć na własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Kabareciarz
mama 25, ale zapewnij sobie jakieś urlopy i dni wolne, bo z samej umowy zlecenia zasadniczo one nie wynikają, trzeba je w niej zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tego nikt nie jest w stanie we mnie zniszczyć .Podobnie jest z moim uśmiechem i otwartością na ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek -------dobry z Ciebie facet :) Fajnie ,że pomyślałeś o Mamie 25 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,DKMG .Ale jak ona umrze , już nic nie zostaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×