Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe normalnie ciacho jakich mało , znowu mój typ . Nie miał obrączki no ale ciężko w ogóle przy dzieciach i w takiej sytuacji mysleć o poderwaniu faceta ;) Ale chyba na prawdę wiosna wpływa ,że budzi się człowiek do życia .... jakoś tak bardzo chciałabym już się zakochać :) Będę musiała nowy rower pewnie kupić :( Zawsze coś , ale i tak jest pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Awe , zostawił rower przed boiskiem i poszedł grać w piłkę .Zawsze tak robia z kolegami i tym razem rower skusił jakiegoś małolata . Szkoda, bo to właściwie nówka i nie sądze żeby się odnalazł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie idę na spacer .Może coś się wydarzy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe żebyś nie poznała jakiegoś przystojnego złodzieja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianina tutaj na kafe , jednen przyjeżdża do nas do pracy no a teraz ten policjant . Zresztą zauważyłam ,że u nas policjanci to są niezłe ciacha . Ale to nie są dobrzy faceci na parterów , choć na pewno nie powinno sie generalizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe miłego spaceru :) DKMG - czyżbyś był juz zazdrosny o Awe ? :P;) Zmykam robić szybko obiad , bo jeszcze nie jedliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Przystojniaków nie było , tylko kilka grupek drobnych pijaczków .Nie w moim typie ;) A Wy co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze tu nie ma ;) ale obijam się prawie cały dzień ;) Za godzinke Awe zajrzę , wysłałam Ci maila :) Jejku właśnie wróciłam z dworu , zimno sie zrobilo strasznie ,ale cały czas świeci słońce:) Masz rację na spacerze trzeba mieć oczy cały czas szeroko otwarte ;) Najczęście towłaśnie jednak przypadek sprawia ,że ktoś staje na naszej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -to zajrzyj potem :) Będę :) Już idę do maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz , że u nas się mówi "na polu " a nie na dworze ;) Całe południe tak mówi ;) Mail dotarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy z DKMG wspólna koleżankę ktora właśnie zamiast \"na dworzu\" mówi \"na polu\" stąd nie jestem zaskoczona ,że jest takie powiedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam nie ma :P a do sklepu nie chce mi się iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×