Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

sama dziś będę sobie spał spokojnie o to się nie martw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kurde o 6 mnie obudzili:P Znajomy przywiózł mi kompa do naprawy wystraszony jak cholera bo nie jego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego tak bardzo jestem zaskoczona , dla Ciebie przecież to środek nocy ;) Ja zaraz zmykam a Ty bierz się za robotę , żeby ktoś koledze głowy nie urwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempo jak tempo ale czteropakiem się nie wykpi za ekspresa dobre 0,7 stawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , w sumie to mógłbyś mu zrobić gratis ;) i tak facet najadł się strachu :D Kawka wypita , zmykam do obowiązków . Później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzym się :P I tak że mu o tej godzinie robie to gratis:P Trzym siędo później ja pewnie zaglądne po południu bo jakoś dzień mam dziś zawalony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochani :D DKMG-----ofiarny z Ciebie człowiek :) Mamo ,DKMG --miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe witaj :D Jaki tam ofiarny:P Robota zrobiona teraz czekam aż przyjedzie po kompa:P Tobie również milutkiej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG ----to Ty szybki jesteś i pewnie fachowiec:D A jak dziś u Ciebie z pogodą ? Nadal leje ? U mnie nie pada ;) MIłej , spokojnej niedzieli Ci życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda nawet ładna się zrobiła tylko czasu dziś nie będę miał za dużo :P chociaż kto wie może na rowerek wyskoczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To baw się dobrze na rowerze :) Ja chyba w domu posiedzę , bo chłopaków coś rozbiera :( Los matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to mnie czeka zabawa w konfigurację sieci a potem musze posiedzieć nad bazą danych :P ale potem kto wie może wyskoczę :D Biedactwo jedni chorują inni cierpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie idę posptrzątać domek:) Do później :D Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --to co piszesz o komputerze to dla mnie czarna magia ;) Jestem z siebie dumna ,że umiem poruszać się w necie ;) Jestem trochę komputerową blondynką ;) Tak , jedni chorują ,drudzy cierpią .Ja w domu mam jedno i drugie ;) Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego ja mam zawsze kogoś kto chce żeby mu przy kompach pomóc:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×