Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Bez pracy ciężko Ci będzie rzeczywiście , jeśli się rozwiedziesz . Praca i mieszkanie to niestety podstawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - jak trzeba , to trzeba :) bez pralki z dwoma chłopakami żyć się nie da :) Dobry Tomek :D a jaaaa--------rozumiem Cię doskonale :) A bardzo źle jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe , powiem Ci,że Tomek jest niesamowity .Hehehehehe znam juz z opowiadań całą jego rodzinę , kolegów z pracy , kolegów z życia, prawie cały życiorys ... i jak wychodził smutno mi było ,że zobaczę go dopiero jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej niz zle niestety. A Tomka to jeszcze w rzeczywistosci nie widzialam:-) Mama super jest ten Twoj Tomek:-) Trzymaj sie Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam ;) :) Czasem czas jest najlepszym doradcą i serce w końcu "zaskoczy " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaaaaaa-----ja też dla normalnej rozmowy tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaaaa jeśli nie widzisz mozliwości zmian , to szukaj pracy i zakończ to małzeństo . Ja żaluję, że zmarnowałam tyle czasu . Im lepiej Tomka poznaje tym bardziej jestem przekonana o słuszności swojego wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam ---to było Mamuś do Ciebie o Tomku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze praca to podstawa, dlatego biore sie szybko za szukanie. Zawsze nie chcialam rozwodu ale teraz mysle, ze to jednak nic strasznego. Na pewno na poczatku bedzie ciezko, zal i smutek, bo jednak tyle lat razem (chociaz tylko na papierku). Moj maz jest za granica i nawet nie chce powiedziec kiedy wraca. Czasami przez 2 m-ce nie rozmawiamy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaaa - rozwód to nie koniec świata . Nie jest na pewno to łatwe przeżycie, ale też być w związku który nie istnieje nie ma racji bytu . A potem zawsze jest szansa na nowy , normalny związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponad 7 lat po slubie. W trakcie jak bylismy razem, chyba 3 czy 4 razy sie wyprowadzal (oczywiscie moja wina). Teraz niedlugo bedzie 2 lata jak Go nie ma w Polsce. Nawet o Nim nie mysle, nie tesknie. Przyjezdza czasami ale bardzo rzadko. Nawet nie czekam juz na Jego przyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --na pewno tak będzie :D a jaaaaaaa--to masz trudną sytuację .A On wie ,że myślisz o rozwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie balam, ze jak sie rozwiode, to juz do konca zycia zostane sama z dzieckiem. Ale im wiecej czytam, co ludzie tu pisza, tym mniej sie boje. Mieszkam w malym miescie ale juz wiem, ze wiele fajnych osob mozna poznac w necie. Tomka tez poznalam przez net. Moze niedlugo sie spotkamy ale nie wiem co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to On chcial rozwod, a ja nie chcialam. Mysle, ze bedzie Mu to na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaaa-- ja wiem ,że najbardziej boli samotność w związku .Nie boję się "samotności ''bez Niego .Nawet na nią czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaaaa-- teraz i Ty chcesz .Może to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu 🌻AWUŚ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ostatnio, jak dzwonil, to pierwszy raz rozmawialismy jak ludzie. Dlatego ze zaproponowalam Mu rozwod, ze mozemy byc kumplami. To było niby w zartach ale wiem ze tak byłoby lepiej. On tez o tym wie. Niby zart ale prawdziwy. Chyba wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - optymistka z Ciebie straszna :D Ale masz rację...:) A jaaaa , ja też sie tego bałam ,ze juz do końca życia będe sama . Ale po odejściu od męża okazało się ,że wcale nie jest ze mna tak źle jak on twierdził . Do tej pory ja odmawiałam raczej panom ( i na prawde było ich sporo) Byłam w związku jż po odejsciu od eksa ale powiedzmy,że odległość sprawila ,że nam sie nie ułożyło . A weź pod uwage ,że mam dwójkę dzieci :) więc nie martw się , sama na pewno nie będziesz :) A może właśnie z Tomkiem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Złoty -co u Ciebie ? :) Jak Lily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --- już tyle łez wylałam ,że teraz to już musi być tylko lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - najbardziej zabolało to, ze jak wyjechal, to zostawil mi swoj tel. Za kilka dni zaczela niby do Niego smsy Jego panna. Bylam w szoku, chociaz troche wczesniej do nas wrocil (znowu sie wprowadzil) i wyjechal. Nr byl jakos schowany w tel. ze gdyby nie napisala, to bym go nie znalazla. Chyba zapomnial go usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie decyzje związane z rozwodem , nie są łatwe . Ale dziewczyny warto zmienić swoje życie . Ja nie żałuję i ani razu nie żałowalam swojej decyzji . Zreszta po mnie widać jak odżyłam po rozwodzie . Złoty - no wiesz co w sumie to ja Ciebie na swoim topiku bym się nie spodziewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Złoty -co u Ciebie ? Jak Lily ? ostatnio odpisała na @ i cisza nie wiem pewnie wyjechała na weekend :( na gg nie ma kafe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaaaa--czyli kogoś ma ? Wiem ,że to boli .Gdybym się dowiedziała ,że mój mnie zdradza też poczułabym się podle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czemu Mamusiu ? 🌻 Awuś TY jesteś dobra kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama- Ty masz prace i dlatego jestes w zupelnie innej sytuacji. Gdybym miala prace, to juz dawno bym sie rozwiodla. Ten "moj" Tomek jest fajny ale nawet nie mieszka w Polsce. Piszemy ze soba juz dlugo ale wiecie, samo pisanie to tylko pisanie. Mimo wszystko On jakos daje mi nadzieje, ze rozwod to nie koniec swiata. Widzi we mnie zupelnie inna osobe niz moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty --jak odpisała ,to źle nie jest :) Poczekaj , pojutrze już koniec weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×