Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Regres --nie ma w tym nic złego :) Jest demokracja ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Awe teraz spojrzalam , oczywiście ,że chodziło mi o Lost:) Musze zawiesić konto na portalu randkowym , dzisiaj odezwal sie do mnie facet , który od dawna mi się podobał . Nie chcę już więcej kłopotów i zamieszania zwiazanego z wyborami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty 😘 dziekuję:) Bardzo lubię ta piosenke :) Regres wszystkie miłe osoby są chętnie widziane na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo , Mamo --ale szalejesz ;) Masz rację , co za dużo to niezdrowo :) Zwłaszcza ,że masz już swojego Tomka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -też tę piosenkę lubię :D Miły Złoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aw ja myślę,że jest to związane z wiosną . Zimą nie było takiego oblężania panów . Zresztą przez kilka jesienno - zimowych miesięcy poznawałam dwóch takich facetów, niestety dużo róznili sie od mojego ideału ;) Ale Tomek i Wroclawianin są temu bliscy . Chocć każdy z nich jest inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,wiosna ,szaleństwo barw i hormonów ;) robią swoje :D Trzymaj się tej bliskości ideału -to dobrze wróży :D Znikam na chwilę ,ale wrócę .Będziesz potem ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna jest wspaniała pod każdym zwględem chociż teraz u nas leje :) Nie wiem Awe czy bede , zaraz będe chciała się troszkę za robotę wziąść, potem jeśli przestanie padać to rower no i Tomek przyjedzie . Ale postaram sie zajrzeć :) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu latem hormony bardziej buzują :P ;) słonce jest naturalnym afrodyzjakiem :P ;) JA to mam zawsze ochotę :P zima czy lato jestem starsznie pobudzony i gotowy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty --dziękuję za tę piosenkę 👄 Jest o mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dzisiaj znowu nie będziemy mogli sie zgrać na pogaduchy ;) A w ogóle gdzie podziewa sie DKMG ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę jestem :) DKMG -pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ciebie nie ma :) Kurczę pieczone -pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz mogę posiedzieć sobie spokojnie :) DKMG raczej chyba już zasłabł z tego przepracowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiasz ? Ja błądzę po necie i co chwilkę coś napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie właśnie śmieję , jakis czas temu wsadzłam na pewnien znany portal ;) zdjecia swoich chłopaków i pod jednym zdjęciem komentarze wzdychajacych panienek do starszego synka , a na drugim pozdrowienia dla małego przekazywane przez mamy wzchających koleżanek do mojego młodszego synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , to naprawdę śmieszne :D Jak Ci minął dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke popracowałam , potem był Tomek na moment (dzisiaj spedzał dzień z córeczką) a potem rower . I dzień jakoś zleciał :) A Ty co prabialaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę na spacerze , trochę w domu .Właśnie wrócił mój pan ;) jak zwykle naburmuszony :D A Tomek też jest po rozwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , Tomek jest po rozwodzie , ma 4 letnia córeczkę. Jeszcze ma troszke kłopotów z tym wszystkim zwiazanych bo nie ma uregulowanych spraw finansowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że Twój pan też raczej nie jest domatorem ;) Ja swojemu przed rozwodem napisałam i wyliczyłam czas jaki spędzil w niedzielę w domu . Wyszło całe pół godziny ,ale gdzie łaził przez cały dzień nie mam pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dwie osoby po przejściach ;) :) Może to i lepiej , bo każde z Was wie ,czym jest rozwód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ale ja wolę jak Go nie ma :) Nikt nie narzeka , nie widzę tej wiecznie skwaszonej miny i ja przy okazji jestem spokojniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaw sumie właśnie wolałam rozwodnika . Ale najważniejsze chyba jest to ,żeby to po prostu dobry , odpowiedzialny facet był . I Tomek taki jest , choc jeszcze mało go znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×