Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mi też potem juzgo nie brakowało , wolałam jak go nie było . Już miałam poukładany swój własny świat a on mi go burzył . No i wtedy jak był, nie było spokoju .Do tego ta samotność ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , najgorsze jest to ,że nie wiem o co chodzi .Zawsze coś znajdzie ,żeby się na mnie "obrazić'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe co myslisz o ponownym małżeństwie w razie czego ? Ja jednak myślę , żeby żyć bez papierka ... może tak lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu samotność jest straszna :o rezygnuje .... szukam swojego piennego aniołaka blondynki taka jaka lubie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiałam pewnych zachowań swojego eksa , ale teraz mam to już szeroko i głeboko gdzieś . Zaakceptowałam jaki jest ale nie potrafiłam z takim człowiekiem żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---nie chciałabym już drugiego małżeństwa :) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awuś kochanie mogę Ci wysłać fotkę koleżeńsko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty --już raz koleżance wysłałeś :P Ja dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzis zobaczyłem w sklepie przepiękna blondynkę :) stałem w kolejce do kasy cały czasz patrzyłem na boskie nogi :) miala cudowne sandałki na wysokim obcasie widziałem piety i śliczne paluszki były pomalowane na czerwono :) po zakupach było widać ze ma dziecko :o :o ( mezataka) ale serduszko mi bardzo biła i penisek stał :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam :) Mama pewnie będzie rozmawiac do północy :) Pa Mamo 🌻 Pa Złoty 🌻 Śpijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubię filigranowe blondyneczki :P ;) ale twarzy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PA KOCHANY AWUŚ ❤️ dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty --ja nie jestem blondynką :P Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awuś to nic bo i tak Ciebie kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haj!!!!! Awuś Tej przemiłej koleżance co wsysałem pupeczkę :o :) wczoraj dostałem blokadę na gg:o :o ale mam na szczęście @ to napisze i wyśle teraz ładne zdjecia twarzy :o :) :) :) Dziś miałem dziwny sen er toczny :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) dopiero poźniej będę ,teraz mam zajęcia z praktykantami :O ;) Złoty - to grzeczy topik :) a nie - grzeszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casaubon
hej. witam wszystkich wiem że nie jestem samotną mamą ale postanowiłem dołączyć do Waszego topicu. niestety z uwagi na ilość stron nie przeczytałem wszystkiego ale zdążyłem już dowiedzieć się czegoś więcej na Wasz temat na kafeterię wszedłem z zupełnie innego powodu ale kiedy zobaczyłem pierwszy post pomyślałem że straszna desperatka z niej z drugiej strony trochę to rozumiem, kobieta, która idzie na spacer z dziećmi wygląda często na szczęśliwą żonę i mamę. o ile facetowi to często nie przeszkadza to wyobraźcie sobie jak odbierają mnie kobiety kiedy staram się kogoś poznać trzymając za rękę moją córkę. od razu mam łatkę podrywacza zdradzającego żonę. a naklejki na plecy sobie również nie nakleję więc faceci mają w takiej sytuacji gorzej pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ,że odezwałeś sie na topiku :) Nie jestem desperatką , nie szukałam na siłe faceta , a topik powstał pod wpływem chwilii , impulsu i nie koniecznie był na poważnie :) Ale cieszę się ,ze go założyłam , zagląda tu grono miłych ludzi i mam nadzieję,że do nas też dołączysz . Jako samotny tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casaubon
hej cieszę się że od rana ktoś tutaj zagląda :-) z tą desperatką to taka pierwsza myśl ponieważ ja preferuję real .jest znacznie ciekawszy, moze dlatego że trudniejszy ale znam osoby, które pomimo poznania przyszłego partnera przez neta są z nim szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zagląda ,zagląda - dzisiaj i tak jest tutaj spokojnie ;) Net jest tylko pośrednikiem w poznawaniu ludzi . Nie wiedzę w tym nic złego , przez ostatnie 3 lata poznałam na prawdę wspaniałych ludźi przez net . Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni . W realu trudniej sie poznaje ludzi - jakoś chyba nie zdecydowałabym sie zaczepić pana . A tutaj nie jest to jakimś problemem .Ale potem już i tak tylko real się liczy . Choć na pewno net ułatwia kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casaubon
ja również nie widzę w tym nic złego. jednak trwa to dłuzej. faceci są wzrokowcami, pisząc z kobietą wyobrazamy sobie J. Lopez piszącą "z drugiej strony netu". niestety real ściąga nas na ziemię. dlatego jest to dobre miejsce na poznawanie ciekawych ludzi natomiast nienajlepsze na szukanie partnera. oczywiście to moje subiektywne odczucia ja również poznałem dużo ludzi w ten sposób natomiast związek z żadną nie wyszedł i dlatego podchodzę bardzo sceptycznie do portali randkowych itp. ale wszystkim życzę powodzenia :-) jeżeli Tobie sie uda , a widzę że jesteś na dobrej drodze, to może się przekonam do tej formy zawierania znajomości jak na razie jednak życie wypełnia mi córka, praca, moje zainteresowania no i może jeszcze kilka spraw pozatym młody jestem :-) no i niestety muszę wracać do pracy ale jeżeli mogę to będędo Was zaglądał w czasie porannej kawy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casaubon - najlepiej przywdziej czarny garniturek , bardziej będzie Ci do twarzy niż w pomaranczowym wdzianku ;) Poznawanie za pomocą netu nie musi trwać dłużej , można spotkać sie np. na następny dzień . Ale przyznam się szczerze sama wolalam troszke popisać z facetem ,żeby mieć choć małe pojęcie kto siedzi po drugiej stronie kabelka . Fotki po części pokazuja nam jak kto wygląda - ale nie widać uśmiechu , mimiki ... głosu to jest kontakt niedoskonały.Ale przecież do zweryfikowania w realu . Oczywiście zdarza sie,ze odległość sprawia ,ze ten kontakt jest utrudniony. Dlatego ja starałam się poznawać meżczyzn mieszkajacych blisko mnie . Ale z doświadczenia wiem też , że czasmi można poznac kogos z daleka i wtedy już nic proste nie jest . Zgodzę sie z jednym przez net bardzo trudno jest poznać partera . Ale nie jest to nie możliwe .Niestety duzo tu sciemy , krętactwa , wytworu wyobraźni kreowanych przez panów( pewnie przez kobiety też) dużo osób jest z problemami emocjonalnymi itp ... Ale jest tutaj cała masa fajnych ,normalnych ludzi i myslę,że właśnie Tomek taki jest :) Miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×