Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No niestety przynajmniej u nas pogoda nie dopisała :( Kiedy planujecie spotkanie z Tomkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem kiedy. Pisanie smsow do niczego nas nie zobowiazuje. W dodatku On mieszka daleko. NO, ale mozna sie spotkac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda byla dobra. Maz przez caly weekend sie nie odzywal. Coraz rzadziej dzwoni. Ale moze to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze daleko mieszka .To jest duży problem , ja byłam w związku na odelgłośc i to jest bardzo trudne . Tym bardziej ,że ja zawsze bardzo tęsknię jeśli zależy mi na meżczyźnie . Ale z drugiej strony dużo związków dzieli duża odległość i dają radę - więc nie można generalizować ,że na pewno się nie uda . Twoje małżeństwo to na prawde fikcja , pewnie nie będziesz miała innego wyboru jak zakonczyć je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jest tylko pisanie. Nie mysle o czyms innym, zeby sie nie rozczarowac. Nie nastawiam sie na nic. Moze poznam kogos, kto mieszka blizej. Mysle, ze niedlugo trzeba to bedzie zakonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jak jest sie bliżej jest łatwiej .Niestety zanim ponownie ułoży się zycie po drodze spotyka sie mnóstwo rozczarowań .Mnie też one nie ominęly. Ale chcę pamietać tylko te dobre doświadczenia :) Ja strasznie stresowałam sie rozwodem ,choć nie było tak strasznie ;)Ale cieszę się ,ze mam to już za sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna, ze tez bede sie stresowac. I to bardzo. Kurde, z jednej strony troche szkoda ale tak bedzie chyba lepiej. Mojego meza tez nigdy nie bylo w domu. Nie wiem gdzie on chodzil i z kim. Ciagle musial gdzies wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było dokładnie tak samo , powiem Ci ,że sędzina niezłą gadkę jeszcze mu dała a on sobie śmiechy urzadzął . Cała sprawa pół godziny i byłam wolną osobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejmowałam decyzję rok ale potem już wiedziałam ,ze jest to jedyne , dobre wyjście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę Ci tego , wiem ile to kosztuje stresu , nerwów ,zastanawiania się czy rzeczywiście podjęta decyzja jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --tak jakoś się zagubiłam ;) A co u Ciebie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano był ten pan z pracy ,wiec sobie troszkę poflirtowałam ;) Cholerka ,wiem- nie powinnam ale w sumie fajnie zawsze mi sie z nim gada . No i oczywiście Tomek cały dzień zasypuje mnie smsami ze wzajemnością ;) A popołudniu będzie realnie . Wczoraj jednak znowu załapałam doła ,tęskniłam za wrocławianinem ....Wszedł mi w serce chyba bardziej niż myślałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -ciesz się Tomkiem ,bo masz powody :D Przesyłam wsparcie i dużo pozytywnej energii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie Awe z Tomka:) Aż zła jestem na siebie za te chwile słabości . Zbieram sie do domku , miłego popołudnia :) I do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę blade -nikogo nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Awe :) ale jeszcze chyba przelotem ;) Przed chwilą Tomek pojechal i oczywiście jestem z tyłu z obowiązkami ;) Ale pralkę mi naprawił wiec obejdzie sie bez wydatku . Mówię wielkimi literami;) TOMEK JEST KOCHANY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --jak się cieszę ,że Tomek jest kochany :) Ja też zaraz znikam , bo kolację trzeba zrobić .Ale się cieszę Twoim szczęściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście Awe to za jakiś czas ;) mam nadzieję:) Choć na pewno czuję jego przedsmak ;) Ja już zrobiłam szybko kolację i chyba na dzisiaj już mi starczy obowiazków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś - a ja znikam do obowiązków :) Do jutra , jak już się nie pojawię .Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×