Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No to bardzo ale to bardzo się cieszę , że nie pozbędziemy się Ciebie łatwo :D Super, ze tak dobrze sobie radzisz :) Obyś jak najszybciej stałą pracę dostała i wtedy to już w ogóle będzie pięknie ;) A może i ta druga połówka w końcu się pojawi :) U mnie tak sobie ale mam nadzieje ,ze przynajmniej to już koniec kłopotów i teraz wszystko sie juz uspokoi . Troszke wpadlam przez to wszystko w kłopoty finansowe i pewnie kilka miesięcy minie zanim zaszyje tę dziurę finansową ;) Teraz też już zmykam z neciku, do poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że Ci się poukłada wszystko dobrze.Ja też biegnę się ogarniać, bo mam trochę obowiązków, a wieczorem na wesele do pracy:-) trzymam za Ciebie kciuki kochana. Pozdrawiam Awe I DKMG. Jak mi się uda dziś załatwić necik to napewno sie odezwę;-) papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) Hej Rybko :) Na razie tyle -bo mam niespodziwewnych gości :)Zajrzę później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za nowa stopka ? Jestem w szoku ;) i znikam .Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Goście poszli ? Właśnie po raz kolejny \"na noże\" wzięłam się z Tomkiem . Mam dość , nie chcę żyć na takiej huśtawce i ciągle czekać kiedy łaskawie znajdzie dla mnie czas . Miałam wyluzować ale nie daje rady , po prostu tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety muszę z przykrościa przyznać , że i tym razem trafiłam jak kulą w płot :( Złoty , link nie wchodzi , a ja może zaraz na jakieś piwko z kolega wyskoczę i zaleje smutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś ze prawie zawsze popołudniami spisz :o :o :( to bardzo źle :o :( Jeśli chcesz to mogę CI pomoc to zmienić :P ;) mi tak wystarcza 4 godziny snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz śpię popołudniami bo jestem przemęczona i za dużo kłopotów miałam ostatnio . Organizm chyba odreagowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×