Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Miłego wieczorku Lost🌻 Byłam na rowerze ale zaliczyłam upadek prosto w bloto przy panu ode mnie w pracy hehehe . Kolana poźdźierane , ręce podrapane , czarna jak nie wiem co wróciłam do domu - ale najważniejsze, że zadowolona ;) Grunt to dobra zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, bywa. :) Najważniejsze, że miałaś z tego zabawę, a nie dramat. :) Ja tradycyjnie potańczyłam wieczorkiem, wciąż jestem niezadowolona ze swojej figury i chyba przytyłam zamiast schudnąć. :o Śpij słodko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już necik,ale czasem mi szwankuje, poza tym muszę go dzielić z dziećmi;-), więc nie zawsze mam możliwość dostępu.Byłam dziś w sprawie pracy w paru miejscach, złożyłam CV i czekam, może ktoś mnie zechce:-) U mnie wczoraj też była paskudna burza, dziś spokojnie, a wieczorem nawet przyjemnie. Bylam na imieninach u koleżnki Haliny, milutko było:-) Mamo, przykro mi,że tak Ci się pokomplikowało wszystko:-( A myślałamże Tomki są najfajniejsze:-( ale może to nie ten, może trzeba szukać dalej..... Netowy- troszkę to niesprawiedliwe, co piszesz.Przecież Wy mężczyzni też macie jakieś tam życie za sobą i my kobiety również możemy się czuć któreś tam w kolejce, więc moim zdaniem to działa w dwie strony;-) Awe- miłego urlopu 👄 Lost- wiem o czym mówisz z tym brakiem czasu, też tak mam;-) a gdzie przepadł DKMG, bo nie czytałam wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
szkoda że jestem kobietą, chętnie bym się umówiła :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Rybko! Jeszcze przed snem się wpiszę. Widzę, że szukasz pracy podobnie jak ja. W poniedziałek złożyłam papiery, czekam, że może się odezwą, ale nie wiem jak to będzie. Codziennie przeglądam portale z ogłoszeniami, zazwyczaj wysyłam aplikacje, ale wciąż cisza. Życzę Ci powodzenia i sobie chyba też, a może za słabo się staram? :( Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór z tego co wyczytalam to jest Pani bardzo wesoła i potrafi sie pani cieszyc z zycia mimo ze tak szare jest ja tez jestem samotną mama mam 28 lat i syna co ma 7 lat teraz szukam pracy w piatek mnie zwolnili wiedz cięzko jest pozdrawiam Mame oraz pozostałe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj każada kosteczka mnie boli , nie wiem czy nadgarstka sobie nie uszkodziłam bo troszkę mnie rwie ;) Ale nic to do wesela się zagoi;) Tymbardziej ,ze jest ono w odległych planach ;) Lost no właśnie mi niepalenie też boczkami wychodzi ;) Muszę ostro za siebie się wziąść i dopóki jest pogoda to rower + jakaś dietkę przydało by sie wrzucić ;) Kiedy będziesz wiedziała coś w sprawie poniedziałkowej pracy ? Rybciu grafik zrób ;) U mnie też zawsze był ten sam problem z dostępem do kompa ale kupiłam sobie laptopa i problem rozwiązałam ;) Jak znajdziesz pracę też spraw sobie taka przyjemność :) DKMG pomoć jest zapracowany ;) Ale jak dla mnie to kolejny odwyk od kafe ...W pracy zastukam do niego i dowiem sie co słychać ;) A jak Twoje sprawy sercowe ?:) Pomoc drogowa - mimo wszystko pozostanę przy panach ;) :D Fajna 28 - przykro mi bardzo z powodu straty pracy :( Jestem rzeczywiscie wesołą osobą bo tak na prawdę juz teraz nie mam za dużo powodow do smutków . Jedna sfera życiowa mi nie wychodzi a reszta daje mi satysfakcję ;) Pozdrawiam:) I tak ogólnie .Piszę cały czas z Tomkiem ,wczoraj dowiedziałam się ,ze miał w planach związać się ze mną ale nic z tego chyba nie wyjdzie bo jest jaki jest .Tomek kompletnie nie potrafi rozwiazywać problemów , ucieka przed tym wszystkim na maksa a na wszystko ma jedyna odpowiedź ... bo praca . Wczoraj zaproponowałam mu rozmowę realną , bo tak jest najłatwiej ale nie dostałam odpowiedzi ,bo przysnął ( albo znowu ominął temet)...Nie wiem czy ja mam jeszcze cierpliwosć do tego wszystkiego ... Rybciu Tomek jest fajny , ja nie zmieniam zdania no ale już wiem ,ze idealem to on na pewno nie jest ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty ranny ptaszek jesteś, Mamo. :) Ja cały czas wychodzę z założenia, że będzie co ma być. My dokonujemy wyborów, ale od losu zależy co postawi na naszej drodze. :) Nie ma przypadków, tylko są niewłaściwe - dokonywane przez nas - wybory. :) Nie wiem, Mamo czy w ogóle się odezwą z tamtej firmy, spróbuję podpytać pewną osobę czy coś wie na ten temat. Już dziś od rana znów wysyłałam CV w różne miejsca, kurcze, musi się w końcu coś ruszyć. Na ten moment - dziś, albo jutro rano - wybieram się na 2, 3 dni do rodzinki. Ściskam wszystkie dziewczynki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, co do dietki, to chyba najlepsza jest taka, że jesz co jakieś 2, 3 godzinki, małe porcje, wychodzi jakieś 4, 5 posiłków dziennie, no i oczywiście do tego dołączamy ćwiczenia. Ja staram się dużo chodzić, a do tego codziennie tańczę - mniej więcej od 40 minut do godziny. Nie jem po 18:00, pije dużo wody mineralnej, zielonej herbatki i takiej oczyszczającej, ale nie typu FIGURA, tylko takiej pomagającej pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Mimo tego efekty marne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
Ja np. dietkę wmawiam sobie już od roku prawie i efekty są, owszem, ale całkiem odwrotne od oczekiwanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Ja rzeczywiscie lubie wcześnie wstawać , szczególnie w lato . Uwielbiam letnie poranki i na prawdę szkoda czasu mi na spanie . Niestety, patrząc w przeszłośc wszystkie moje dotychczasowe wybory były błędne .Ale z drugiej strony nigdy sie nie wie czy wybór w danym momencie jest dobry czy zły . Trzeba próbować , choć na razie raczej skłaniam się ku odpoczynkowi od panów;) Czas wkykorzystam pewne nad popracowaniem nad formą . I chyba zajrzę właśnie na forum diety, bo raczej sama nic odpowiedniego jadłospisu sobie nie skonstruuję ;) Mam wrażenie ,że w końcu pozbywam sie tej chęci ciągłego podjadania , która towarzyszyła mi od momentu rzucenia palenia . Więc powoli trzeba brać sie za sobie i wrócić do swoich gabarytów ;) Lost , mam nadzieję , że w końcu otrzymasz pozytywną odpowiedź dotyczącą pracy ... Daj znać w razie czego :) No i życzę Ci udanego wypoczynku u rodzinki , pewnie jedziesz tam gdzie myślę....?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoc - no prawie jak u mnie ;) No niestety mi to zaszkodziło trochę rzucanie palenia ale mam nadzieje,ze w szybkim czasie poradzę sobie z tym nadprogramowym nadmiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Ja też rozwożę CV w różne miejsca, zobaczymy co będzie, na razie na brak zajęć i pracy tej dodatkowej nie narzekam;-) cały weekand znów pracuję, kochana gastronomia ;-) Mamo - moje sprawy sercowe bez zmian, czyli cisza, ale nie mam jakoś ciśnienia, minęło mi trochę;-) a co ma być to będzie, na razie jestem ciągle w biegu i dobrze, nie mam czasu na myślenie;-) Lost - odpoczywaj i bądz dobrej myśli, ale sądząc po stopce chyba jesteś mimo wszystko optymistką i tak trzymaj:-) ja dziś zrobiłam sobie LB, czyli leżenie bykiem i pół dnia się opalam.Mam nadzieję,że mi to nie zaszkodzi, zwłaszcza na móz;-) ;-) ;-) co do palenia to ja niestety jestem zagorzałą palaczką, robiłam parę razy podchody,ale to chyba jeszcze nie ten czas ;-) dobrego popołudnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc drogowa
rybka, nie masz pojęcia jak cię rozumiem:) rzucałam 2 razy na 2 miesiące i ten ostatni raz odwrócił się przeciw mnie;) normalnie wszędzie widziałam słodycze i chipsy:D tak mnie jakoś sponiewierało:) i cóż....okazało się, że muszę palić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja paliłam jakieś 16 lat , miałam momenty, że paliłam bardzo dużo (stres) ale obietnca kiedyś dana samej sobie i synkowi zwyciężyła ;) Fakt , urosłam troszkę , głównie przez moją słabość do słodyczy ;) Ale wiem ,że i z tym sobie poradzę . Ja doszłam do tekiego momentu kiedy już nie mogłam znieść zapachu papierosów , ale to nie znaczy, że rzucić bylo łatwo ;) Chociaż nie aż tak strasznie jakby sie to moglo wydawać , nawet nie przeraża mnie juz teraz te ileś tam wiecej kilogramów ;) Jestem dumna z siebie ,że rzuciłam palenie . Chociaż nie puszczę już sobie dymka z Lost ;) Rybciu tej LB to Ci zazdroszczę , ja jeszcze muszę uzbroić się przez tydzień w cierpliwość i też poszaleje sobie z nic nierobieniem ;) Ja też na razie nie będę dążyć do poznawania nowych panow . Odpoczynek i tak na prawdę ciągle są pertraktrakcje z Tomkiem ;)Chociaż coraz bardziej niestety widzę, że to nie to . Może znajdzie czas dla mnie w następnym tygodniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :) Daję znak -żyję i opalam się przed domem .Wieczorkiem piję drinki ;) Pozdrawiam radośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Awe Ci fajnie ;) Buuuu tylko mogę Tobie pozazdrościć ;) Tylko jeszcze nie wiem czy tego opalania czy tego delektowania się drinkami? ;) A ja miałam fajne popołudnie , spędziłam go z kolegą jego synkiem i moim młodszym .Graliśmy mecz w piłke nożną ;) Wapniaki (czyli my:P)- wygraliśmy i na prawdę było super . Taka mała refleksja mnie naszła podczas tego meczu . Mój eks nigdy z chłopcami nie zagral w piłkę . Przykre to . Na szczęścię ja nie boję sie piłki , przechodzenia przez płoty , gwizdania na palcach więc w miarę możliwości uczę tych przydatnych umiejętności moich chłopców;) Miłego wieczoru i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamo :) U mnie dziś pada .Mój M też nie gra z chłopakami w piłkę -to ja jestem od wszystkiego ,ale lubię to i daję radę :D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A my nie mamy w pracy netu :( jakas awaria ale mam nadzieje ,ze do poniedziałku to naprawią . Bo ciężko tak bez sieci w pracy ;) Awe u nas jest taki skwar ,że ciężko było w pracy usiedzieć . Ale jeśli pogoda sie nie zepsuje to jutro plażuję :) A dzisiaj prawdopodobnie spotkam sie z Tomkiem . I sama nie wiem jak to się dzisiaj skończy . Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj wybieramy sie nad morze , tylko jakieś dziwne chumry za oknem widze ;) Nistety z Tomkiem wczoraj się widziałam , nie znalazł jednak czasu :( Ale i tak milo spędziłam wieczór , najpierw na rowerze z kolegą a potem wypiliśmy sobie po piwku u mnie na balkonie . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Mamusie ❤️ Czas wkykorzystam pewne nad popracowaniem nad formą . I chyba zajrzę właśnie na forum diety, bo raczej sama nic odpowiedniego jadłospisu sobie nie skonstruuję Mamusiu to jest najgorsze rozwiązanie wszystkie te diety na odchudzanie są złe tylko szkodzą. Mamo mogę Ci wysłać @ jak prawidłowo się odżywiać nie dość c ze schudniesz to wygłodniejesz.TY w ciągu dnia spisz a to oznacz a ze w Twoim organizmie jest wysoki poziom toksyn. Lost in you Mamo, co do dietki, to chyba najlepsza jest taka, że jesz co jakieś 2, 3 godzinki, małe porcje, wychodzi jakieś 4, 5 posiłków dziennie, no i oczywiście do tego dołączamy ćwiczenia. częste jedzenie to jest bardzo złe i powoduje przedwczesne starzenie się ogólnie niszy organizm. Ja staram się dużo chodzić, a do tego codziennie tańczę - mniej więcej od 40 minut do godziny. Nie jem po 18:00, pije dużo wody mineralnej, zielonej herbatki i takiej oczyszczającej, ale nie typu FIGURA, tylko takiej pomagającej pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Mimo tego efekty marne. Kochanie bo Twoja dieta jest fatalna!!!!! plus taki ze chodzisz tańczysz i nie jesz po 18 oraz picie zielonej.mineralnej pic do 1,5 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki:-) wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co słychać.Padam na buzię po drugim dniu ciężkiej pracy:-( a jutro znów, na 6 rano :-( ale mimo wszystko fajnie jest, coś się dzieje ;-) U nas praży, moja córcia tak się zjarała,że wygląda jak rak ;-) a ja się prażę, ale nad garami i kuchnią ;-) ;-) ;-) Buziaki dla Was i dobrej nocki 👄 P.S. może w poniedizałek będę miała więcej czasu to pogadam dłużej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ależ pospałam ;) Czas iść na urlop - bo to nie jest moja godzina wstawania ;) Muszę odpocząć . Złoty - przyślij mi tą cud dietkę ;) Obym tylko przez nią nie musiała pokazywać dowodu osobistego jak będę sobie kupowała winko ;) Jeśli tak odmładza :P Mi wystarczy strata tylko kilku kilogramów, młodo wyglądam ;) Rybciu ja do Ciebie chyba na kurs gotowania przyjdę ;) Normalnie jestem niereformowalna jeśli chodzi o gotowanie , coś przypalę , coś przesolę ,czegos nie przyprawię .Strach się u mnie stołować ;) :D Ale fajnie ,ze masz na razie takie \"zastępcze\" zajęcie . Teraz na prawdę w gastronomii jest duży ruch ze względu na wakacje i wczasowiczów . Czy wybierasz sie tak jak planowałaś na kilka dni nad morze ?:) A Awe pewnie dalej drinkuje ;) Lost jak domyślam sie siedzi u rodzinki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też samotna
samotna mamo. Od 3 lat tak, jak Ty, próbuje znaleźć tego jedynego. Tzn raczej próbowałam bo już sobie odpuściłam. Spotykam się w końcu z kims kto nie do końca spełnia moje oczekiwania, ale ze wszystkich poznanych w tym czasie facetów, jest najbardziej "normalny". jedyny facet, który nie boi się używać słowa "my", wspominać o niedalekiej przyszłości, robić plany w których czasami jestem nawet ja ujęta ;) Pozostali panowie jak ognia unikali słowa "my" nie tylko dosłownie ale i w przenośni. Samotna mamo, doszłam w końcu do wniosku, że panowie w naszym wieku (tzn ci po 30, jeszcze przed 40) panicznie boją sie zwiazków. W tym wieku facet jest już uznawany za starego kawalera, i im jest po prostu bardzo dobrze będąc samemu. Nie chca się wiazać, bo związek łączy się z jakąs odpowiedzialnością, z jakimiś wymaganiami. A po co im to skoro mogą robić co chcą, tylko od czasu do czasu umawiać się dla przyjemności? Z jedną pójdą sobie do kina, z drugą na rower, z trzecią do łóżka więc po co sie z kimś na stałe wiązać. Znowu ci którzy potrzebują miłości, sa tak zdesperowani że związaliby się z pierwszą lepszą. tak więc samotna mamo, trzeba mieć naprawde dużo szczęścia żeby w naszym wieku kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 👄 Złoty - przyślij mi tą cud dietkę Obym tylko przez nią nie musiała pokazywać dowodu osobistego jak będę sobie kupowała winko Jeśli tak odmładza Mi wystarczy strata tylko kilku kilogramów, młodo wyglądam Pamiętasz .... :P Jesteś Miła 🌻 Nie da się to nie jest dieta tylko prawidłowe odżywianie gatunku ludzkiego. Dziś postaram się napisać @ :) Mam 29 lat i zero kurzych łapek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - ja mam 36 lat i zero kurzych łapek :P :) Dobre geny mam ;) Też samotna - po częsci zgodzę sie z tym co napisalaś . Ale też ,żeby być sprawiedliwą , panowie z nami też nie mają lekko .Kobiety też zaczynaja mysleć takimi kategoriami ( w sumie po co mi facet? ;) ) i wydaje mi się , że teraz nie ma co liczyc na to ,że znajdzie sie osobę z którą spędzi się życie . Wychodzę z założenia ,że jak znajdę kogoś na kilka lat to i tak będzie to graniczyło z cudem ;) Co prawda są mężczyźni którzy chcieli by ze mna spędzić przyszłość ale dla mnie to akurat jest nie to . Jednak bardzo duże znaczenie ma dla mnie uczucie - na siłę w związku być nie zamierzam.Chyba bym nie potrafiła . Nie mam parcia do ponowego zamążpójścia , dzieci juz mam , finansowo radzę sobie nieźle . Do drobnych napraw , remontów mam kolegów i tak na prawdę tyko potrzebuję kogos do kochania . No ale obie wiemy ,że znaleść wcale łatwo tego Kogoś . Teraz poraz kolejny się przejechałam i....chyba juz mi sie nie chce poznawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wciąż u Mamy .Pogoda niezła .Potem jadę nad morze :) Całuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×