Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej! Widzę, że zbłąkana owieczka wróciła do stada i mam nadzieję, że to na dłużej niż ostatnio. :D Mamo, ja się bardzo pilnuję, poza domem - u rodzinki, jadłam więcej, ale też cały czas siedziałam na dworku i duuużo chodziłam. W domu jem b. mało, piję dużo herbatek oczyszczających i zieloną, dziś zrobiłam sobie wieczorkiem spacer 2 godzinny, wcześniej też wyszłam na ponad dwie godziny z domku, więc naprawdę nie jest tak źle. Sądzę, że zamiast utyć na odwyku, to jeszcze uda mi się schudnąć, mam silną motywację i bardzo chcę być szczupła. :) Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku też wytrzymywałam bez podjadania , ale potem było gorzej ;) Teraz musze ostro sie wziąść za siebie . Bo niestety jak dla mnie za okrągła sie zrobiłam . Ale jeśli będziesz sie pilnować to powinno być dobrze :) Nie mam żadnej nowej fotki ... a już jestem w piżamce wiec nie bardzo ;) Ale na dniach pewnie bedę robić jakieś fotki to coś podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty nawet na urlopie tak szybko w pidżamkę wskakujesz? :P Właśnie ja uważam, że te pierwsze dni są najgorsze, bo ewidentnie organizmowi czegoś brakuje i chce to uzupełniać, później to już będzie tylko lepiej. Już kiedyś rzucałam fajki, wtedy od samego początku jadłam jak oszalała i mając to w pamięci teraz chcę postąpić inaczej, tym bardziej, że jest lato i człowiek żyje aktywniej niż zimą, a Ty chyba właśnie w okresie zimowym rzucałaś fajeczki, prawda? O wiele bardziej niż tycia, obawiam się powrotu do fajek. :o Tyle, że tym razem mam silniejsza motywację niż poprzednio, więc liczę na sukces. :) Miłej nocki wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżamka jest wygodna :) To fakt że jak ja rzucałam palenie to była zima ,za dużo w domu siedziałam i było trudniej powstrzymać sie przed podjadaniem. Na pewno finanse są motywacją , mnie też to zmotywowało . Ale też już nie mogłam znieść tego zapachu :O No i też jest we mnie obawa żeby za jakiś czas tego nie zmarnować , ale myśle,ze już nie dam się temu nałogowi . Jak z chłopcami pojadę gdzieś na wycieczkę to pewnie aparat wezmę . Spokojnej nocy , ja oczywiscie już jestem śpiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mamusiu ❤️ Piłaś Mięte? dobrze się czujesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
teraz nie zaśniesz dopiero przed 1 w nocy. @ otrzymałem odpowiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
I fotkę tez proszę :P ;) Ładnie się opaliłaś? stopki też ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani :) Prasowanie dalej czeka :( To najgorsza praca dla mnie i kara ,ale dzisiaj się z nim uporam :) Idę dziś do fryzjera ,a jutro do dentysty :( Też nienaiwdzę ;) Mamo -jak tam na urlopie ? Lost -świat pachnie bez papierosów ? Ja też chętnie zobaczę Twoje zdjęcie :) Złoty -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja teraz śpioch jestem ;) Złoty , ja mogę dalej spać i spać ;) Ale czuje się lepiej . Uspokoił mi się żołądek ale jeszcze jest daleko do ideału ;) Awe masz ciezkie dni ;) Ale przed Toba perspektywa wylegiwania sie na plaży co powinno Ci humorek poprawić;) Ja dzisiaj będę wygrzewać kosteczki na piasku ;) Jest pięknie jedziemy nad morze :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Awusia ❤️ to zrobisz się na bóstwo :P ;) Będę czekał na fotki włosków :P ;) Mamusiu ❤️ nic się nie martw będzie lepiej 🌻 Pogoda śliczna :) Wrócisz Ładnie opalona 🌻 ;) Miłego Dnia ❤️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - miłego i ciepłego dnia nad morzem życzę 🌻 Złoty - już jestem bóstwem ;) :D ,więc fryzura to tylko tak fanaberia :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja sobie oglądam mój ukochany serial \"W labiryncie\", chyba po raz tysięczny. ;) Mamo, to nie finanse są dla mnie główną motywacją. :) Oczywiście to jest ważne, zwłaszcza w mojej sytuacji, ale i ja mam dość zapachu nikotyny, przesiąkniętych nim ubrań, skóry i włosów i wszystkiego. Zresztą mam teraz bardzo silną chęć do tego żeby przestać, właściwie przestałam tylko teraz żeby wytrwać w postanowieniu? Co tam dziś porabiacie? Całusy. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Ja też uwielbiałam też w Labryncie , kiedyś namiętnie ten serial ogladałam . Motywy rzucenia palenia miałysmy takie same , ja teraz juz czuje tylko ulgę ,ze pozbyłam sie tego wstrętnego nałogu . No i wszystko mi pachnie teraz ;) Zbieram sie na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prasuję , gotuję obiad ,sprzątam ,a za chwilę idę z chłopakami do parku >Dziś będzie starszny upał :) Mamo -uważaj na poparzenia słoneczne :) Lost -miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu puściuteńko. Mamusia chyba zasnęła na plaży. Moja rodzina znów dziś przeżyła chwile grozy. :( Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasnełam Lost , jeszcze na spacerze byłam . Bużkę sobie spiekłam , wygladam jak czerwono skóry ;) Za to z plaży wygoniła nas ulewa :) Ale i tak super było :) Lost , co sie stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam_mama_73
Witaj Awe :) Już na nogach jesteś ?Pewnie przygotowujesz sie ponownie do boju z żelazkiem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama pomarańczowa :) Tak , nowa fura do prasowania :( Jak twarz ,dalej czerwona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś trochę zalatwień przed wyjazdem nad morze ,a szykuje się wielki upał .Wczoraj były 33 stopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już troszke bązowieję . Wszystko mi sie raczej na brązowo opala a twarz na żywą czerwień ;) Masakrecznie wyglądam ;) U nas nie jest aż tak gorąco , ale w domu już ciężko wytrzymać.Nagrzane już mam bardzo mieszkanko .W sumie przydalo by sie gdzieś pojechać ale wraca starszy synek i nie wiem o której . W upale załatwiać sprawy to ciężko raczej ;) Ale Awe potem to tylko słońce , plaza , morze ... i wakacyjny luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - z twarzą będzie dobrze :) Tak , w upale trudno ,ale muszę to dziś zrobić .Dzieci "sprzedaję " teściowej , a ja do dzieła i do prasowania :( ;) Miłego dnia .Zajrzę potem :) A ,co z Lost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richusze
Witaj sama_mama! Jak w temacie.... ....dalej sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×