Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

To słoneczko ode mnie i pewnie też od Wo......go ;) Pracuj sobie spokojnie w parcy :) Też znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi sprzedał gluta??? chyba i mnie bierze jakies paskudne choróbsko :( Już sobie zaaplikowałam garść medykamentów różnych, ale gardło mnie boli jak cholera :( i co będzie jak stracę głos? Jak będę przywoływać dzieci do porządku ? Miłego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybciu :) Jak masz wodę utlenioną to zrób sobie odkażalnik ;) Na szklankę wlej 3 łyżki wody utlenionej i tym płucz gardło. Mi dosyć często to pomagało. No i leki i łóżko ...oraz wolne z pracy. Nie ma na prawdę żartów...Zdrówka Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo! Nie słyszałam o tej metodzie, o płukankach z solonej wody owszem, ale z wodą utlenioną?? ale skoro ma pomóc to może spróbuje....na razie ssę septolette, też sprawdzone. A wolne z pracy??? Zapomnij, nie ma takiej opcji, chyba,że polegnę na dobre, na razie nie mogę sobie na to pozwolić :( jestem jeszcze na okresie próbnym... a jak Twój synuś i mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie laryngolog mi powiedziała, żeby nie płukać gardła wodą z solą tylko z wodą utlenioną. Mały bryka już ponownie ale jeszcze do końca tygodnia nie dam go do przedszkola. Za to mama tak sobie, tylko jak zwykle nawet wołami nie idzie jej zaciągnąć do lekarza ;) No fakt na okresie próbnym ciężko jest iść na zwolnienie. Ale jest tak glośnio teraz o grypie,że pewnie każdy szef przymknie oko na przymusową absencję pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze,że małemu już lepiej :D dzieci jednak szybciej dochodzą do siebie.A mama....cóz, takie są chyba mamy...;) moja też nie chciała iść, ale ją przekonałam;) Co do pracy to spróbuję popracować jeszcze, bo ciężki koniec tygodnia mamy, więc...chyba powinnam.Zresztą mam nadzieję,że stłamsiłam to świństwo w zarodku ;) Zmykam już dziś, bo zaczął się mój ulubiony serial "39 i pół" Uwielbiam te ich teksty! Dobrej nocy Mamo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. Mam troszkę głowę rozkołataną przez wczorajszą migrenę, ale nic to. Mam nadzieję, że dziś wydarzy się cosik w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Lost, napisz mi smska co i jak. Trzymam kciuki :) A teraz muszę się jakoś obudzić, bo nieprzytomna jestem ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, prawie nic nowego, poza tym, że wczoraj zrobiła się jeszcze większa masakra, ale nie mogę o tym na razie pisać. Zastanawiam się, co ja zrobiłam, że wciąż mam pod górkę i muszę cierpieć. A o miłości to ja już nawet nie myślę. Bo niby czym ona jest, że wciąż mnie omija... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witaj Lost, odezwij się do mnie wieczorkiem. Kurcze, zmartwilaś mnie, miałam nadzieję, że będzie dobrze ale myslę, że jeszcze jest szansa. I mimo wszystko życzę Ci miłego dnia i wszystkim pozostałym też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost już pewnie pobiegła do pracy ;) Ja też już udaje, że pracuję i wszystkim życzę milego dnia :) Na szczęście już piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A ja mam dziś wolne :) Trzymajcie się Kobiety ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe, mi też nie raz cosik pożarlo posta ;) Wieczorkiem napisz tak w wielkim skrócie :) Rybciu - gdzieś Ty się znowu podziała ?:) Choróbsko pokonałaś ? Czy pokonało Ciebie ? :( A ja się cieszę, że za chwilkę do domku i wekend :) Sporo dzisiaj miałam pracy ... no i oczywiście śpiąca jestem ;) Choć podejrzewam, ze mój "wspólnik" jest jeszcze w gorszym stanie ;) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamo i wszystkim:D Jestem, nie dałam się żadnym choróbskom, ale jak mówiłam koniec tygodnia miałam cięzki w pracy. Jestem prawie zdrowa i żyję;) a to najważniejsze!!! a dziś mojej córci 14 urodziny ;D chętnie przyjmę życzenia dla niej:D Kocham Ją poprostu strasznie, bo to moja Perełka jest !!!! A dziś miałam wieczór w stylu "Lejdis" przy piwku ;) Oj dostało im się, w sensie facetom, Oj dostało....;) Słodkich snów, odezwę się pewnie wieczorem, bo jutro znów na trochę do pracy śmigam... Buziaki 👄 P.S. Jaka ja całuśna sie dziś zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witasy! Rybciu, to przyjmij ode mnie życzenia dla Córki. 🌼 Wspaniale, że masz taki Skarb. :) Widzę, że jesteś zadowolona z życia, to świetnie. A reszta Dziewczyn śpi. :P Wstawać, Śpiochy. :P Ciekawe, o której Mamusia poszła wczoraj spać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czas na poranną kawkę, choć jeszcze tak do końca oczu nie otworzyłam ;) Rybciu wszystkiego najlepszego dla Córeczki - aby Jej sie wszystkie marzenia spęłniły, w dzienniku same piątki lądowały a i zdrowie dopisywało :) To wczoraj pewnie tak do końca odkaziłaś gardło piwkiem ;) Fajne są takie wieczorki, muszę też właśnie tą moją przyjaciółkę -diablicę ;) na jakieś wino do domu zaprosić. Tematyka rozmów u nas będzie taka sama :D No wstałam Los, wstałam ;) za mną całe 10 godzin snu ;) Masakra ale chyba trochę odypiałam cały tydzień ;) Niestety wczoraj zostałam "porzucona" i nie pozostalo mi nic innego jak iść wcześnie spać ;) A Ty jak sie masz ?:) A gdzie Starrrr ? :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🖐️ Dzięki za życzonka,przekażę mojemu skarbowi jak wstanie :D Lost-zadowolona to za dużo powiedziane, poprostu jakoś sie nie daje;) a jak u Ciebie? opowiedz coś więcej, bo jesteś bardzo tajemnicza... Mamo-nadal jestem pociagająca i smarkata, pomimo moich 37 lat ;),piwko było raczej na pocieszenie niż odkażenie;) tak , czy inaczej nie zaszkodziło ;) Polecam takie babskie wieczory,trochę łez, kupa śmiechu, pocieszanie, dobre rady i takie tam...;) Mamo, to "porzucenie" to takie chwlowe było mam nadzieję??;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie wejście dzisiejszego ranka i trzeba za obowiązki sie brać ;) Rybciu tak czy inaczej my i tak będziemy wiecznie młode ;) Liczy się duch nie ciało, bo z tym to może być niestety różnie :D ;) Muszę zobaczyć kiedy wypadaja Andrzejki, to może i ja zmontuje jakiś wieczorek do lania wosku, łez i czego tam dusza zapragnie ;) Tyle, że my zwykle odkażamy się winem pfuuuu pocieszamy ;) Nie wiem czy to "porzucenie" było chwilowe ;) Tego nigdy nie idzie przewidzieć, bo różnie to bywa w kontaktach netowych i nie tylko ;) Ale tak łatwo się nie wywinie bo jeszcze przed nami karaoke :D Ok, też już uciekam nie wiem czy dzisiaj nie pojedziemy nad morze więc trzeba sie szybko za robotke brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×