Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Na szczęście macie mnie i pozdrowiłam chociaż morze od Was ;) Co prawda pogoda dzisiaj jest bajeczna ale na plaży mocno wiał wiatr i za długo nie byliśmy. Burza pisakowa normalnie była i skończyło się na spacerze po lesie :) Teraz pownnam za robotke się wziąć ale ... mi się chce :P Chyba sie przetlniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, zupelnie. Moze dzis wpadnie do mnie kolezanka i wypijemy cos i pogadamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Cieszę sie, że zajrzałaś :) Ja się zdołowałam :( nie powinnam ogladać romantycznych filmów :( Idę sobie pobeczeć 😭 Strasznie mi się smutno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mama Ja tu cały czas jestem, tylko nie mam co pisac. W dodatku zdołowana , to ja cały czas jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio lepiej sie trzymałam :) No ale dzisiaj nastrój mi coś siadł :( Może jutro będzie lepiej :) Cóż, codzinne życie rzadko kiedy dostarcza nam jakiś ekscytujących wydarzeń ... Ale zawsze znajdzie się jakiś temat do opisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdzie mi, rzadko mam już teraz okresy dłuższych smutków. Powinnam jednak jak na razie ogladać tylko komedie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, masz rozkaz przestać się smucić. :P 🌼 Dziękuję, że pozdrowiłaś ode mnie morze. Chyba nigdy nie widziałam jak wygląda ono o tej porze roku... muszę się kiedyś wybrać. :) Miłej i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego dnia. :) Ja mam dziś napięty plan. Już piję kawkę. Potem spadam w kilka miejsc, będę w domu dopiero wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No przecież mogę od czasu do czasu pomarudzić :P Inaczej byłabym nieprawdziwa ;)A tak od razu wiadomo,że jestem kobietą z humorami, z nastrojami i takimi tam ;) Star no cóż pewnych rzeczy nie przyspieszę ;) Co więcej troszkę już zmęczona jestem panami i pewnie to będzie zupełna niespodzianka jak go znajdę ;) O ile go znajdę ... A Ty pogodziłaś sie już ze swoja sytuacją ? Lost - morze w sumie zawsze wyglada tak samo ;) No chyba ze sztorm czy troszke przymarźnie ;) Na pewnie o każdej porze warto jednak tam pospacerować i dla zdrowia i dla polepszenia humoru ;) Wczoraj cosik mi z tym humorkiem nie bardzo wyszło :P Ależ szalejesz ;) Ale to dobrze, że nie siedzisz w domku :) Baw się dobrze 🌻 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na chwilkę na topik i chciałem pozdrowić mamę ;) Niedzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Regres :)Dziękuję . Jak Twoje niepalenie ? :) U mnie już 10 miesięcy no i dziewczyny z topiku tez rzuciły palenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to juz 7 miesięcy ;) Wiem że już nie zapalę :D Zuch dziewczyna :D ( z ciebie ) Nie wiem jak ty ? Ale ja widzę te oszczędności z fajek :) Zawsze tą 10 zł mam w kieszeni .... I ten oddech .... Bezcenny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na topiku o fajkach ciebie nie widzę ? popatrz na dół ;) Nie palę już 204 dni (+ 12g56m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 2863. Będę żyć dłużej o 21 dni (+ 20g58m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 274,27 zł! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topik o fajeczkach to tylko zaglądam i się w tan sposób wspierałam ;) Ja za zaoszczędzone pieniążki kupiłam sobie fajny rowerek i wiosną latem i wczesną jesienią śmigałam :) Nie palę już 293 dni (+ 04g02m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 7622. Będę żyć dłużej o 58 dni (+ 05g26m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 048,95 zł! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam :P To fajne słowo :) Mam ndzieje ze moja tez juz niedługo będzie mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, to musi być przemyslaa decyzja ;) Chociaż zdarzaję się różne niespodzianki ;) Może pod choinkę ? :P ;) Tak czasami też myslę sobie,że fajnie jeszcze by było mieć córeczkę ;) Chyba szalona jestem :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moze byc z przypadku ;) Ale mysle że cos koło Wigilii pomyśle :P czyli co ? same córy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chłopaków, więc przydała by się córeczka ;) A Tobie życzę bliźniaków :D żebyś mial parkę od razu ;) No chyba, że potem będziesz musiał rodzeństwo odmiennej płci jeszcze dorobić :P ;) I będzie trójeczka, albo czwóreczka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wolę albo córe albo syna :P zreszta zle gadam :P byle by było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×