Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dzis mialam wolny dzien i tak sie opieprzalam, ze nawet nie cwiczylam jeszcze:-) Nie zapisalam syna do szkoly, bo musi byc tez podpis ojca. Musialam wyslac papiery za granice, zeby podpisal i mi odeslal. Tak sobie mysle teraz, ze przeciez sama moglam podpisac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca marca mam czas. Dzis wyslalam i jak nie dostane pod koniec przyszlego tyg, to sma podpisze sie z meza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri- myślę, że masz rację- na pewno jednak łatwiej jest zacząć wszystko od nowa, niz naprawiać stare, czy odbudowywać na nowo relacje. Mi nie udało sie tego z eksem ale z kolei udało mi sie zbudować nowe, lepsze, zdrowsze relacje z mamą. Raz poszłam na całość- wstawiłam się za bratem ( mamie jego dziewczyna się nie podobała i kazała mu z nią zerwać, tak w skrócie) i skończyło się tym, że przez miesiąc nie miałyśmy kontaktu . Nie było łatwo, ale wtedy po raz pierwszy chyba coś w niej pękło, zaczęła mysleć i chyba dotarło do niej że jestesmy dorośli i sami podejmujemy za siebie decyzje. Od tej pory wszystko szło ku lepszemu ale jeszcze nie raz musiałam mamę "prostować" Wszystko można - ale trzeba jednak konsekwencji . Star- zamawiam sobie hantelki, kupuję sobie profesjonalne rzeczy na rower, inwestuje w ciuchy jak dojdę do formy... i powoli bedę chciała realizować swój zamiar zobaczenia Irlandii . A na razie zrobię sobie wypasiony pokój! Meble znalazłam ... już mam fajnie wymyślone połączenie farb+ oswietlenie ... W sumie powinnam chłopcom zrobić pokój, ale jeszcze rok poczekają jak nie dłużej, zanim ja nie wygrzebię się z długów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr - no teraz to mnie z tym podpisem rozbawiłaś :) Naprawdę - tak sobie potrafisz utrudnić życie, takimi bzdurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment mojego maila do brunecika :D "Wiosna to moja ulubiona pora roku, uwielbiam jak tak wszystko "wybucha" jesienią" :D:D:D Maskara, facet pomyśli, że jestem szurnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - właśnie KONSEKWENCJA - to jest czego najbardziej mi brakuje... Konsekwentnie - to ja tylko sobie potrafię robić kuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie konsekwentym bywa bardzo trudne- zawsze najłatwiej mimo wszystko jest ominięcie problemu, przemilczenie pewnych spraw- ale nie powinno się tego robić swoim własnym kosztem . Na początku jak zaczyna się mieć swoje własne zdanie - ludzie patrzą troszkę z niedowierzaniem . Mam wrażenie, że więcej szacunku szacunku się przez to zdobywa. Kiedyś myślałam, że wystarczy bycie grzecznym i przytakiwanie ... tyle, że zawsze znajdzie sie ktoś kto to wykorzysta. Oczywiście dalej staram sie byc grzeczna, ale też nie daje już sobie wchodzic na głowę. Potrzeba czasu , czasami też się łamałam, ale teraz już jestem zupełnie inną osoba. Warto było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - no sama nie wiem co mi odbilo:-D Mama - jak powiedzialas o tych ciuchach, to przypomnialo mi sie, ze znowu mi sie podobaj buty na allegro. I to u tego samego sprzedawcy:-D Chyba musze zaczac brac z Ciebie przyklad:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star lepiej nie bierz :D będziesz ciągle w długach ;) A tak na poważnie, to zawsze nawet jak w pracy dostawaliśmy jakąś dodatkową kaskę np z okazji Dnia Kobiet to coś kupowałam albo dzieciakom albo eksowi . Teraz to się skończyło, jutro pewnie zaszaleje w drogerii i wydam to co dostałam właśnie 8 marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kupowac ubrania i kosmetyki:-D a maz tego nienawidzi:-) tzn. jak sobie kupuje:-D Dobranoc Laski ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pobudka śpiochy !!! :D Słońce, śnieg i zima za oknem :O Ale i tak życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja wczoraj padłam momentalnie, byłam tak zmeczona, że o mało przy komputerze nie zasnęłam... Wstyd się przyznać, że nawet bez prysznica wskoczyłam do łóżka, choć nigdy tak nie robię :) :) :) Chyba nie umiałabym usnąć normalnie... A wczoraj to był moment i odleciałam... No ale to efekt poprzedniej bezsennej nocy, a i przedwczorajsza była krótsza, bo poszłam spać ok. 2. Tak więc - nazbierało się... Za to dziś mimo, że sobota obudziłam się przed 6. :) Będę miała długi dzień :) Zimno dalej, wiosny nie widać... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri - wcale Ci sie nie dziwie, że byłaś taka zmęczona. Ja znając siebie pewnie o godzinie 20 bym pogasiła wszystko i poszła spać. Zdarzają mi sie takie akcje, jak już jestem bardzo jestem zmęczona. Chłopcy siedzą jeszcze a mnie już "nie ma" :) Za to pospać sobie dłużej nigdy nie potrafię, czasami zimą troszkę dłużej pośpię. Ale tak to w wekendy pobudka 6 rano a latem często i 5 . Ranny ptaszek ze mnie ;) Akri na pocieszenie powiem, że wczoraj przeczytałam, że powitamy wiosnę przy pięknej, ciepłej aurze - więc jeszcze kilka dni musimy poczekać i będzie pięknie ;) Za to dzisiaj roboczy dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto tu Mamę da radę pobić? Kobieto - Ciebie nawet w takich łatwych rzeczach nie da się przeskoczyć! Oj...będziesz Ty chyba dla swojego faceta jak zima. A wiesz dlaczego? Zima jest jak kobieta - piękna na fotografii, ale codziennie od rana stanowi wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sobie myślalam, że ja dziś pierwsza będę, a tu Twój Mamo post pierwszy wskoczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecik dałby radę - ma tak samo jak ja :) Już dzisiaj dostałam o Niego maila ktorego pisał po 5. Bardzo dużo rzeczy nas łączy i na pewno oboje nie jesteśmy nocnymi Markami ;) Ale tak już na poważnie to jest zawsze problem jak para nie jest dobrana pod tym względem. Są osoby, ktore lubią sobie długo posiedzieć i potem długo pospać i są osoby ktore mają tak jak ja- szkoda czasu na ranne spanie ;) To może na prawdę wywoływać konflikty w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle Akri, że już niedlugo to będę tutaj już po 5 zaglądała :) Na pewno jak jest ciepło, jest jeszcze cisza to lubię sobie właśnie o 5 iść na spacer z psem do parku. Ale to już latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie może to być jakiś tam problem, ale można to jakoś uładzić... Ale wiadomo, jak ma się podobnie - to lepiej o tej samej porze wskoczyć do łóżeczka...i... już jest jakaś zgodność :P Brunecik - uuu.. Mamo - fajne ciasteczko się szykuje chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzina latem na prawdę ma swoje uroki :D Wiem, jestem czasami nawiedzona :O :D Ale lubie tak, wstać jak jeszce wszyscy śpią i delektować się ciszą :) Powiem Ci, że brunecik na prawdę jest bardzo przystojny. Do tego wydaje sie normalnym, poukładanm facetem. I bardzo polubiłam te Jego literki i zaczynam się bać, że pozna kobietę gdzieś blizej siebie, młodszą itd . Jeszcze Wam nie pisałam ale jest ode mnie 4 lata młodszy i pewnie niejedną 25 latkę mógłby mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.. 4 lata są akceptowalne, myślę, że nawet dla faceta, co niby wg steoretypu zawsze woli młodsze mięsko... Ale to nie jest prawda jedyna i objawiona... Ciało ważna niby rzecz, ale osobowość, chemia, fascynacja, aura... dużo jeszcze można by wymieniać... istotniejsze. W sytuacji młoda, piękna i pusta Barbi, a kobieta o nienachalnej urodzie, ale inteligentna, ciepła, z urokiem - wybór jest prosty... chyba nawet dla faceta. Przecież nie łączymy się na zasadzie tylko jednej rzeczy, urody czy też metryki. Musi zadziałać ileś tam czynników jednocześnie, nawet nieraz takich nieuchwytnych, nie do wyrażenia słowami. Przecież nieraz wiele punktów jest za, a brakuje "tego czegoś'. Przykłady związków z różnicą wieku znalazłyby się i w moim otoczeniu - jeden 8 lat na korzyć mężczyzny - w związku 11 lat i jest ok. A jaka rodzina była niezadowolona, bo on miał 27 a ona 35 jak się pobierali... A w drugą stronę - P. Łapicki i jego 60 lat młodsza żona - w pierwszym rzucie sama miałam jakiś tam mały szok. Ostatnio słuchałam jej wypowiedzi w TVN i powiem tak, przekonała mnie ta dziewczyna do tego, że to nie musi być tylko "układ", ale naprawdę coś więcej - bardziej niż związek P. Marcinkiewicza - chociaż oczywiście mogę się mylić, bo to tylko jakieś tam subiektywne odczucie... Mamo - na to nie patrz - to akurat ostatni punkt z listy, która powinna się zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Akri, że to co piszesz jest prawdą. Zresztą mam przykład bardzo bliski, moja mama jest 4 lata starsza od taty :) Powiem Ci, że ja nie interesuję się polityką - wnerwia mnie ale właśnie do Marcinkiewicza miałam przekonanie. Facet dla mnie jako człowiek i polityk był bardzo ok, a tu potem taki zonk . Jak Ogladałam filmik z nim i Isobel i szczęka mi opadła jak facet do tego stopnia może zgłupieć. Nie wiem, ja miałam wrażenie, że on był jakby w jakimś amoku - ale w sumie czym jest Miłość? - jak nie "chorobą" umysłu ;) Aczkolwiek piękną chorobą :) Mam nadzieje Akri, że juz dzisiaj czujesz sie lepiej ? Zamiast brać się za obowiązki może poodpoczywasz ? Za to ja w końcu pójdę z psem bo albo będzie mokro albo mnie pogryzie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - prasuję i piszę... Co do Marcinkiewicza to tak - akurat mnie to nie dziwi, że facet się zakochał - raczej w drugą stronę mam wątpliwości, czy to aby wyższy lot, czy inne czynniki zadecydowaly. Oczywiście mogę się mylić. A poza tym, nie mam prawa, aby kogoś oceniać. No - to może powielisz swojej Mamy scenariusz w tym względzie...i będziesz również szczęsliwa :) Zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×