Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie :) Tak Akri, brunecik otrzymał rozwód i jest jużwolnym facetem :) Wczoraj był w dobrym stanie ale myślę, że dzisiaj, jutro odpuści adrenalinka i będzie w gorszej formie. Przynajmniej większość osób po sprawie tak ma . I tak się dziwiłam, ze wczoraj dużo porozmawialiśmy ale widać było, że jest rozbity. Chociaz starał sie trzymac fason ;) Ja nie spodziewałam sie,że sama też tak bedę przeżywała, denerwowała się. Myślę, ba nawet to wiem że, zaczyna mi zależeć, ale co On myśli o mnie tego nie wiem ... Tzn wiem :) na pewno mnie polubił, zaufał troszkę a to juz są jakieś podstawy, żeby mysleć troszkę optymistycznie ;) Choć zdace sobie sprawę, że decyzje podejmowane przez Niego akurat w tym okresie, mogą być irracjonalne . Trzymajcie mocno kciuki dziewczyny :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam przed chwilką on Niego maila zatytuowanego "Nowy dzień - nowe nadzieje " :) No dobra idę sobie, bo do pracy nie zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Mamiś, ja trzymam kciuki, ale proszę Cię żebyś się nie angażowała tak mocno, bo może być różnie. On potrzebuje czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Ja liczę sie z tym, że może być różnie. Wpisane jest to w ryzyko stosunków damsko - męskich ;) Ale jeśli chce się kochać i być kochanym, trzeba je ponosić . Zresztą na razie o czym my tu mówimy ?... ;) To cały czas jeszcze net. Chociaż na necie są literki i LITERKI - jedne są obojętne, inne przemawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mamo -Ty doskonale wiesz ,że na razie trzeba ostrożnie i pewnie trochę z rezerwą , a czas pokaże co będzie dalej .Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :)Dokładnie z jednej strony trzeba mieć rezerwę do tego wszystkiego, z drugiej nie można na zimno, z kalkulacją podchodzić do rozwijającej się znajomości. Myślę, że oboje dosyć ostrożnie do tego będziemy podchodzić ale ciesze się, że są u mnie w ogóle jakieś pozytywne emocje. Nie ma w końcu pustki, że mam na co czekać i to na razie wystarczy ;) Śnieg u nas pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super , Mamo ) Emocje dają siłę na cały dzień i tego też Tobie życzę a o tym , co za oknem już nawet nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to jak ja ostatnio w pracy rozrabiam :D Tłukę ile się da, na szczeście szkła u nas pod dostatniem ;) Chyba troszkę rozkojarzona chodzę :) Ja Wam za wszystko nie dziękuje ;) Przesądna jestem ;) A za oknem dalej śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weeknd już wskazany, bo ma się zorbić ciepło :) W sobotę myję okna a w niedzielę mam nadzieje, że spotkam się z brunecikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okien Ci nie zazdroszczę ,ale spotkania już tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - celnie - podpisuję się - ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie z wieczorka :) Okna to na mur beton będę myćw sobotę ;) Odnoście spotkania nic na razie nie wiem. Też chciałabym już się spotkać z brunecikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski:-D Mama bedzie dobrze - musisz sobie to wmawiac:-D Ja dzis leze bo strasznie boli mnie glowa i mi zimno bylo strasznie, ale nie przeziebilam sie, tylko od tego bolu glowy:-O Dzis nie pocwicze bo znowu ide lezec:-) W ogole nic dzis nie zrobilam:-O Nawet jeszcze obiadu nie zjadlam:-) Milego wieczoru i do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, nie szalej aż tak z ćwieczeniami bo na prawdę możesz się przetrenować. A głowa jeszcze Cię boli ? Też masz migreny ? Facet z Niemiec pisze, oczywiście chce się spotkać- pisał coś o romantycznych spacerkach nad morzem, o spędzeniu miłych chwil ;) I zaczęło mi coś to brzydko pachnieć, więc troszkę ostudziłam wczoraj jego zapędy :D Ciekawa jestem czy jeszcze sie odezwie, bo jeszcze dzisiaj cisza :) Za to mam nowego tak upartego wielbiciela, na portalu że nie mogę... napisał mi że jest cierpliwy, będzie czekał i zrobi wszystko żeby mnie poznac realnie . Za diabełka nie mogę go zniechęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, Ty jesteś stworzona do kokietowania, poznawania, bycia adorowaną. Niektórzy przez całe życie będą szarymi myszkami i pozostaną w cieniu. 😭 Ja wiem, że moje życie już nigdy się nie zmieni, mnie nikt nie zauważa, nigdy nie zauważał, jestem wypierdkiem mamuta i marna moja dola. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - u mnie to jakoś chyba wszystko naturalnie idzie. Ale tego można się nauczyć chyba, bo ja nieśmiała kiedyś bardzo byłam, zamknięta w sobie i nie udzielająca się w ogóle towarzysko. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale tak było . Dlatego ja ciągle wierzę w to, że i u Ciebie nastąpi przełom. Tylko musisz uwierzyć w siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy Dziewczyny 🌻 Lost - bo dostaniesz klapsa za marudzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost - każdy do jakiegoś stopnia jest w stanie "wyreżyserować" swoje życie. Wiesz mniej więcej w czym jest problem u Ciebie i jeśli nic nie zrobisz to na prawdę będzie Ci ciężko. Ja też mogłabym siedzieć w domu, nie spotykać sie z nikim , dołować się i mówić, że jestem do niczego. Tylko co mi z tego przydzie ? Wolę jednak życie przejsć z jakimiś emocjami - z tymi pozytywnymi czy nawet negatywnymi . Przynajmniej czuję, że żyję . Awe 🌻 No i mamy czwartek :) pierwszy raz temperatura od długiego czasu na "+" i nie bylo skrobanka :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Lost - to był żart .Przykro mi ,że go tak nie odebrałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będzie można zacząć powoli pastować półbuty ;) Schować zimowe kurtki do szafy :) I opony zmienić na letnie :) I chodzić na spacery :) I zacząć jeździć na rowerze :) Itd....itd.... I ... zakochać się ;) Jest po co żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×