Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hello:-) Ja wstalam po 6, bo na 7 do pracy mialam:-) Mama moja siostra jest 8 lat starsza od swojego meza, i jeszcze nie widzialam takiego zgodnego malzenstwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) No wiem, że taka róznica to żadna różnica w sumie wolę juz teraz młodszego niz starszego ;) Panowie, nie ma co ukrywać bardzo często wyglądają dużo poważniej niz metryka na to wskazuje. A ja mimo wszystko lubie jeszcze młodo wyglądających mężczyzn a nie dziadków ;) Biedna jesteś z tym chodzeniem do pracy w soboty :( Narobilam się strasznie- ale dywany poprane, szafki w kuchni posprzątane i można powiedzieć, że zbliża się na prawdę wiosna, skoro się wzięłam za tak poważną robotę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - Ty to masz powera... Ja też cos tam popchnęłam do przodu z robotką, ale gdzie mi tam do Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie robiłam wielkich porządków w proteście przeciw temu , co za oknem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe teraz mam pięć minut na oddech miedzy ćwieczeniami :D Ciekawa jestem czy jutro rano podniosę się z łóżka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo - daj już spokój ,bo za piękna będziesz ;) A to też niedobrze , bo adoratorzy żyć już zupełnie Ci nie dadzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe :)- tak jak Akri powiedziała, adoratorów nigdy nie za mało ;) A tak na poważnie, to chciałabym wrócić do formy... ale dzisiaj to rzeczywiście przegięłam. Koniec ruchu na dzisiaj, dopiero jutro ... :) Tylko kto mi pościeli łózko ? ;) Brunecik ma podjąć męską decyzję odnośnie spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy, nie jest pewien, czy chce się spotkać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie chyba chce bardzo się spotkać :) Więc kazałam mu podjąć męską decyzję odnośnie terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Mama ja co 2 sobote pracuje na szczescie:-) Tez troche dzis sprzatalam ale jeszcze w 1 pokoju kurze mi zostaly:-) MAma i pewnie nie wydalas kasy na kosmetyki dzis:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam maseczkę z glinki zielonej i przeciwtrądzikową dla synka :D Szczerze mówiąc w takim amoku dzisiaj byłam, że nie myślałam o tym, żeby latać po sklepach z myślą o sobie tylko, za praktycznymi rzeczami typu proszek do prania, wiadro itp ;) Star a jak Twoje papieroski ? :> Ps. Oglądam UstaUsta na TVN - fajny serial komediowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale:-D Nie mialam u ustach od dawna paierosa;-) Tez ide zaraz spac ale moze najpierw troche pocwicze:-) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Po cichutku wpadłam się przywitac :) Jeszcze pewnie śpicie- ja już nie mogę ;) Star - gratulacje 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo już na oczy widzimy ... właśnie przerwę sobie zrobiliśmy, bo ileż można? ;) Jeśli się lepiej poczuje to może dzisiaj przyjedzie (lekki kacyk) ale w sumie wolałabym za tydzień - ma być cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - ja spóźnialska - proszę o usprawiedliwienie... O kosmetykach z glinką czytałam, ciekawe, czy skuteczne..? Mamo - fajnie masz - jak ja bym miała taką rozrywkę z brunecikiem - to też bym o 6 była na nogach, a może wcale bym nie spała - he, he..:) Dobrego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri- akurat zielona glinka jest na cerę trądzikową - dla malolatów najlepsza. Musze sprobować czy synkowi pomoże, bo już jego cera nie wygląda za ciekawie. Akri- moze nie rozkręca ale posuwa powoli do przodu ... i mam na pewno sympatia jest obopólna tyle mogę powiedzieć :) Przez chłopa nie zamierzam nocy zarywać, chyba, że w inny sposob ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiepsko sypiam. Wciąż mam głupie sny, śni mi się tamten (Mama wie...) to dziwne, a w zasadzie coraz mniej o nim myślę i pogodziłam się z tym, że już go nie spotkam, to jednak śni mi się często. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, to może dziś będziesz miała randeczkę, jak fajowo. :D Wy może wiecie kiedy wypada Dzień Chłopaka? Trzymajcie dziś za mnie kciuki, bo muszę poruszać się koniecznie, albo potańczyć, albo pokęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost mi sie po prostu wydaje, że tęsknisz najnormalniej w świecie za uczuciem i stąd te sny. Ja też od jakiegoś czasu mam sporo snów w uczuciem w tle i dziwne osoby (mężczyźni) w nich uczestniczą . Np. trener karate synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woalałabym jednak za tydzień - jeszcze alergia mi dokucza. Mam coraz więcej problemow z jej tytułu i moze w końcu dotrę do lekarza i coś mi przepisze. Musze jakoś przecież wyglądać ;) Ja potem się wezme za ćwiczenia. Jest tak piękna pogoda, że pewnie i tak się gdzieś wybiorę z brunecikiem czy też bez Niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, ale to nie są pozytywne sny, ja w tych snach cały czas mam obawy, że on mnie olewa, albo czekam, na niego itd. Więc to nie może byc wynikiem tęsknoty za jakimiś uczuciami. Nie wiem jak ja się tego pozbędę. Mamo, czekamy z niecierpliwością na wiadomość, czu brunetto do Ciebie przyjedzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - to co Ci sie śni to są Twoje realne obowy ... Wiesz co powinnaś zrobić ? :) Wszystkiego idzie sie wyzbyć w życiu - no prawie ;) Ja myśle, że jednak za tydzień razem wiosne przywitamy :) A dzisiaj bedziemy grali w tysiąca i snookera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×